Přejít na obsah


Fotka

GARMIN?? ale který


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#21 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 16 červen 2010 - 21:34

je pravdou, ze detskou radost z nalezu fotim se zrcadlem, s gps fotim uz jen samotnou skrys s keskou,ale ty fotky ajajaj - no kouknout na to se da
  • 0

#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 21:37

marseli: no vidis to, ja mam doma zrcadla dve a stejne je netaham a netaham ani malej kompakt. Docela si s O550 vystacim, ale samozrejme nejake umelecke foto od toho clovek cekat nemuze - ale na zakladni dokumentacni foto to bohate podle me staci.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#23 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 22:23

Sklouzáváme k OT, tak si přihodím, než se to zmoderuje... Na kešky s sebou beru většinou kompakta, který tak nějak dosluhuje. Možná na Earthky si vezmu zrcadlo. Každopádně, na to abych skákal se zrcadlem v báglu po lesní cestě z kopce na kole... nějak na to nemám kuráž, přeci jen kompakt je na tom mechanicky velmi střídmě oproti zrcadlu.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#24 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 22:35

Tak tak, sklouzáváme.:) Zatím v pohodě, ale víc než třeba praktickou ukázkou fotky z Oregona 550, aby si Barbucha a popřípadě další udělali obrázek, už bych tohle téma dál nerozvíjel. Hlavně tedy ne směrem, co s sebou kdy tahat za foťák a proč.;) Dík.
  • 0

#25 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 23:11

S474N napsal/a:
Bez map cca 5400 Kc:
S mapou necelych 6900 Kc:


Díky za odkazy, půvabem té prosté Dakoty 10 byly právě mapy Topo Czech 3 PRO. A na asus.cd ji měli za 4.499 vč. DPH!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#26 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 2:19

Abys' to neměla moc jednoduché, tak ti doporučím ještě Legend nebo Vista HCx. Funkčně jsou srovnatelné s 60-kou, ale jsou menší a přitom mají větší rozlišení displeje. Sám teď mám Dakotu 20 (nechtěl jsem Oregona kvůli velkým rozměrům), ale pravděpodobně se pokorně vrátím k Vistě HCx kvůli čitelnosti displeje. Na sluníčku se s Dakotou (Oregonem) nedá pracovat (nebo jen s velkým sebezapřením).
  • 0

#27 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 6:44

Kdybych už neměl oregáno 300, šel bych do Visty Hcx, pravdu dí Hamák, technicky je to velice vyspělá mašinka. Rozhodně nad úrovní dakot, oregán. Ale zase to pohodlíčko mít listingy v navigaci.. Takže bych to osobně řešil Vista Hcx a nějakej chytrej mobil kterej by si poradil s listingama..
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#28 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 7:33

A to ještě nevíte, že letos má vyjít Oregon 750 (nebo tak něco) a Dakota 10 končí prodej. (nepotvrzeno, původ z relevantního zdroje)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#29 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 8:00

fremen.cz napsal/a:
A to ještě nevíte, že letos má vyjít Oregon 750 (nebo tak něco) a Dakota 10 končí prodej.


Což by vysvětlovalo onu zajímavou cenu.

A opravdu byste doporučili spíš Vistu HCx než Dakotu 10? Dokáže pracovat se sloožitější mapou (Topo Pro)? Dnes totiž stojí tyhle aparáty zhruba totéž!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#30 VoTeP

VoTeP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 8:07

Trhac napsal/a:

S474N napsal/a:
Bez map cca 5400 Kc:
S mapou necelych 6900 Kc:


Díky za odkazy, půvabem té prosté Dakoty 10 byly právě mapy Topo Czech 3 PRO. A na asus.cd ji měli za 4.499 vč. DPH!


Teda já ti nevím, ohledně navigací, ale zrovna teď pořizuju tátovi jako dárek k narozkám Legenda. Ale chtěla jsem jen takovou poznámku k tomu extra levnému "obchodu" asus.cd, co jsem tak teď brouzdala po netu a hledala slušné ceny navigací, tak jsem se setkala s dost nelichotivým hodnocením tohohle obchodu. To radši jen tak pro upozornění.;)
  • 0
Podpis? Ty to ještě neumíš? Prostě takhle ne... Křížeeek a kolečko!

#31 Consolador

Consolador

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 8:15

Osobně mám O550. Dříve jsem fungoval také na mobilu, ale to už dál nešlo. Takto mám vše v jednom navigace+listing+foťák a vidím v tom značnou výhodu. Foťák za dobrých světelných podmínek úplně špatnej není, ale hlavně ho mám pořád u sebe, takže není problém provést dokumentaci (na info stagi apod. to bohatě rozlišením stačí) a nemusím vláčet další krám navíc. Osobně ani nevytahuji mobil, kde mám foťák s větším rozlišením. Čitelnost na slunci je obecně špatná, ale dá se s tím žít i na kole. Z osobních zkušeností jsem se signálem nidy problém neměl, takže tuto otázku bych u těchto mašinek asi neřešil.
  • 0

#32 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 9:12

Co máte všichni s čitelností? :-) Já naopak na sluníčku na Oregonu 550 podsvícení úplně vypínám, čitelnost je výborná. Naopak v šeru je to bída a musím zapínat podsvícení.
  • 0

#33 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 9:16

alkes napsal/a:
Tak tak, sklouzáváme.:) Zatím v pohodě, ale víc než třeba praktickou ukázkou fotky z Oregona 550, aby si Barbucha a popřípadě další udělali obrázek, už bych tohle téma dál nerozvíjel. Hlavně tedy ne směrem, co s sebou kdy tahat za foťák a proč.;) Dík.

OK, tak to muzu rict, ze je to minimalne 1000 poslednich fotek, co mam u sebe v profilu. Vyzobnul jsem nahodne nektery:

http://foto.s474n.co...-foto/index.htm
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#34 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 17 červen 2010 - 9:25

tak ty fotky vypadaji dobre, ty moje to je hruza - copak delam spatne ?
  • 0

#35 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 9:36

Misha kulicka napsal/a:
Co máte všichni s čitelností? :-) Já naopak na sluníčku na Oregonu 550 podsvícení úplně vypínám, čitelnost je výborná. Naopak v šeru je to bída a musím zapínat podsvícení.


asi to, že ikdyž to nastavíš na max, tak je to pořád málo čitelné např proti iPhone

(zkousel jsem jak Dakotu tak Oregona v místnosti za denního světla s vypnutým podsvícením a mapu jsem byl schopen dobře vidět... takže taky nevím co s tím mají)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 9:47

marseli: no to opravdu netusim. A hlavne jsou to vsechno momentky z ruky, zadny staveni na stativ, zadny nastavovani, proste vytahnu, cvaknu a htoovo. Ted me tak napada, nefotis nahodou stylem, ze namiris a stisknes na obrazovce to "tlacitko"? Ja jenom, ze to funguje jako u normalniho digitalu, tzn. na namacknuti - namacknes, on zaostri a pustis.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 9:54

marseli napsal/a:
tak ty fotky vypadaji dobre, ty moje to je hruza - copak delam spatne ?

Mas nejnovejsi firmware? Minimalne u telefonu to delalo hodne, jestli je to tu stejne, tak to stoji za zkousku.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#38 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 17 červen 2010 - 9:55

no ze zacatku jsem to pouze zmacknul, tak ted zkusim i s ostrenim :)
  • 0

#39 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 10:08

marseli: LOL, tak to si delas kozy. A takhle presne vznikaj famy - borec ani nevi, jak to ma ovladat a pise o tom, jaka je to zumpa :):):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#40 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 10:16

S474N napsal/a:
marseli: LOL, tak to si delas kozy.

A takhle presne vznikaj famy - borec ani nevi, jak to ma ovladat a pise o tom, jaka je to zumpa :):):)


to je bohužel realita... kamoška fotila s kompaktem tak, že i přes to, že na spoušti bylo cítit jasně, že je "dvou-činná" tak fotila na jedno zmáčknutí a taky jí z toho lezly hnusy
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama