Přejít na obsah


Fotka

GARMIN?? ale který


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#41 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 10:23

fremen.cz: no tak ja nevim, ale od nekoho, kdo se jeste chlubi tim, ze ma zrcadlovku, tak nejak ocekavam, ze fotoaparaty umi ovladat - a to namacknuti je snad zaklad, ne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#42 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 10:29

S474N napsal/a:
fremen.cz: no tak ja nevim, ale od nekoho, kdo se jeste chlubi tim, ze ma zrcadlovku, tak nejak ocekavam, ze fotoaparaty umi ovladat - a to namacknuti je snad zaklad, ne?


jestli je to na mne, tak jsem to psal o kamošce :)
jestli je to na toho druhého, tak jsem neregistroval, že má zrcadlo

každopádně... co ty víš, jak fotí se zrcadlem :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#43 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 10:55

No, vzhledem k tomu, že dnešní zrcadla zaostřují skoro okamžitě, tak to namáčknutí není zas tolik potřeba ;) Ale je to pitomost, namáčknutí je základ, pro některá focení to bez něj ani jinak nejde... Takže je více než vhodné namačkávat vždy, ať to fotografovi přejde do krve.
  • 0

#44 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 11:04

fremen.cz: ta druha varianta a dokonce 2x

marseli napsal/a:
taky mam 550 a ten fotak je vice nez otresny. Jeste ze mam u sebe i zrcadlo.


marseli napsal/a:
je pravdou, ze detskou radost z nalezu fotim se zrcadlem, s gps fotim uz jen samotnou skrys s keskou,ale ty fotky ajajaj - no kouknout na to se da


  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#45 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 11:15

S474N napsal/a:
Ten fotak az tak priserny neni, pri beznem osvetleni je naopak hodne pouzitelny. Osobne taktez doporucuji Oregon 550.


Nezapomeňte, že co vyfotíte, zůstane na mapě jako waypoint (nebo jaxetomuříká) - včetně souřadnic a veškerých informací, jako je čas a tak. Navíc lze editovat včetně poznámek.
Pro přípravu keší, při multinách, pro zaznemánání kde jsem nechal auto... k nezaplacení. Jednoduchost vede. Kvalita fotky tu roli nehraje.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#46 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 11:28

Další vjeci k prospěchu Oregána 550: právě ty listingy, ve spojení s Premium Member import sestav GPX. Vlastní poznámky ke keším, logování nálezu okamžitě na místě (kdekdo už zjistil, že zapomněl zalogovat keš, odkud je který CWG,...) V režimu zobrazování obrázků mám pak trvale v přístroji snímky různých tabulek: vzorečky, morseovku, námořní kody, transkripce... co kdyby, že jo. Funkce Najdi další nejbližsí keš a taky Seznam keší (řazeno podle vzdálenosti ode mne) - výborný když jsi v cizím městě a nemáš 2 hodiny do čeho píchnout. Prostě, pro kešování není lepšího pomocníka. Navigační funkce, o tom by mohla být pře, ale těm stejně moc nerozumím... no a pokud jde o přesnost, na kterou jsem PES, vycvičen eTrexem H, ... no, nestěžuju si :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#47 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 13:11

Zdravím, mám dotaz... Chceme pořizovat autonavigaci, konkrétně univerzální auto+turistická od garmina. Nikde na internetu jsem se však nedočetla (nebo špatně hledala), kdybych si chtěla pořídit garmina bez lifetime, budu mít alespon nějakou dobu aktualizaci map zdarma? Jak dlouho? Dík za odpovědi ;)
  • 0

#48 Lilli_a_Yetti

Lilli_a_Yetti

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 13:17

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli se vám už někomu stalo, že by Vám zmizel ukazatel směru v navigaci. Mám Garmin Legend a včera jsem jí zanul jako vždy a ukazatel tam nebyl. zkoušel sem reset, obnovení nastaevní,staré dobré klepnutí o stůl a pořád nic. Neměl by někdo nějaký nápad?
  • 0

#49 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 20:32

mwh napsal/a:
mám rok 300 s topo 3,1pro a půjde z domu asi kolem 6000kč

Důvody jsou dva jezdím dost na kole a na slunci prostě je nečitelný a spotřeba bez podsvícení je okolo 12h což si myslím že taky není nic moc.Teď si budu asi čekat na 62


Předpokládám že Dakota 20 bude na kolo taky nepoužitelná, z důvodu nečitelnosti na slunci.

Je tak ?
:)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#50 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 21:03

Gorole napsal/a:

Předpokládám že Dakota 20 bude na kolo taky nepoužitelná, z důvodu nečitelnosti na slunci.

Je tak ?
:)


Sám Dakotu 20 na kole používám a nemůžu říct, že by to bylo ideální, ale dá se to. Zatím se mi nestalo, že bych na display vůbec neviděl, občas to chce přisvícení...
  • 0

#51 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 21:13

550t
  • 0
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#52 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 9:19

No jelikož každému vyhovuje něco jiného a každý má jiné nároky, dostaneš na otázku kterou si položila v prvním příspěvku mnoho odpovědí.
Jelikož chceš navigaci určitě použít hlavně na geocaching, doporučil bych řadu Oregon a nebo Dakotu. Protože tyhle navigačky mají pár funkcí, které při Geocachingu uvítá.
Aby se ti lépe rozhodovalo, dám sem odkazy na recenze a testy těchto strojů:
Garmin Oregon 300 - Velký test : http://navigovat.mob....asp?ARI=113956
Garmin Oregon - poprvé v ruce (velice podrobné) - http://www.path.cz/f...vé v ruce#p2313
Garmin Oregon za volantem (zkušenosti) - http://navigovat.mob....asp?ARI=114063
Garmin Oregon na videu: jaké je dotykové ovládání - http://navigovat.mob....asp?ARI=113928

Garmin Dakota 20(test) - http://navigovat.mob....asp?ARI=114320

  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama