Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
98 odpovědí na toto téma

#81 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 16:20

Ahoj, chtela bych si nechat udelat nase prvni CWG. Prosla jsem cele tema i nabidky vyrobcu na webu. Vsichni chvali Geo Gadget, ale zarazi me ta cena. Proc to maji pomerne vyrazne levnejsi nez ostatni? Neni v tom nejaky hacek? Totez razitko, ktere chci take. Vsichni maji ceny jednotne. Jen oni zase levnejsi. Neplati se treba nejake vysoke postovne? Urcite tam neco bude, kdyz jsou lide ochotni si to radeji delat jinde za vyssi cenu, nerada bych se napalila, ale zase kazda koruna se hodi, obzvlaste pred vanoci. Diky za radu. Jolana


Taky se přidám :-) GeoGadgetu se rozhodně neboj, kolečka jsou v perfektní kvalitě, dodání je rychlé a cena na webu je skutečně konečná. Včetně pytlíčků a dopravy.

Kolečka dělají levněji, protože se pálením zabývají "profesionálně" už několik let. Co jsem slyšel, tak mají asi 3 palírny - když koupili poslední (modernější, s větší kapacitou a výkonem), tak se jim ta nejstarší uvolnila - no a našli pro ni využití v podobě CWG. Takže neměli žádné pořizovací náklady, což je úspora cca 500 000,- Kč oproti ostatním dodavatelům CWG, kteří ji pořídili jen a jen na CWG a tudíž musí zaplatit pořizovací cenu a ještě provoz.
  • 0

#82 Jolanavol

Jolanavol

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 21:56

Tak jsem to zkusila. Pred cca hodinkou jsem poslala objednavku. Oni asi pracuji i v nedeli, protoze behem pul hodiny bylo prekresleno k nasi spokojenosti. Zitra si to muzeme pry vyzvednout. Jo a maji nejakou akci, ze po zadani hesla dostanete nejake mikulasske cwg navic. Pokud by si nekdo objednaval, tak heslo maji v profilu na Facebooku a je to certik bertik, tak at to nemusite hledat. Tak jsem zitra zvedava na kvalitu, porad cekam, ze tam neco bude spatne, tak snad ne. Dam vedet. Diky vsem. Jolana
  • 0

#83 Jolanavol

Jolanavol

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 23:14

Slibila jsem, ze dam vedet, tak to plnim. Kolecka rano vyzvedl manzel, nemel castku presne a oni nemeli penize nazpet, tak nam dali fakturu s tim, ze mame pozdeji zaplatit. Kolecka jsou krasna, technickou kvalitu posoudit neumim, ale na podivani se jsou bez chyb. Certik Bertik navic je roztomily, dostali jsme dva. Tak pokud nekdo chce jeden na vymenu, radi vymenime. Takze pres pocatecni neduveru nakonec velika spokojenost nejen s cenou, ale i ochotnym a pohodovym jednanim i v nedeli. Skoda, ze nemaji vetsi sortiment zbozi. Diky.
  • 0

#84 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 23:45

A ten profil na facebooku se da najít jak?
  • 0
Užívej života...

#85 Jolanavol

Jolanavol

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 0:06

Meli odkaz v podpisu v e-mailu, ale staci do hledani na strankach napsat GeoGadget a ono to nabidne.
  • 0

#86 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 0:15

Prave ze nenabidne :D
  • 0
Užívej života...

#87 Jolanavol

Jolanavol

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 0:22

Aha. Mne jo. Tak zkus: http://www.facebook....158452337524301
  • 0

#88 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 17:48

Dnes nám přišlo krásné vánoční CWG s přáním od GeoGadget. Moc nás to potěšilo. Mockrát děkujeme a také přejeme krásné a klidné Vánoce.
  • 0

#89 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 18:18

Přítelkyni taky včera přišlo :) Mně ne...třeba ještě zítra dorazí :)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#90 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 0:17

Geogadget:
Nemůžu říci jaká je kvalita CWG z důvodu že mi je ježíšek ještě nenaježil.
Jinak komunikace bez problému, většinou až blesková :)
+ jsem požádal o méně kvalitní čisté kolečka, a také my bylo vyhověno.
Sic balíček přišel po 9 dnech(za což geogadget nemůže) ale co by člověk chtěl před vánocemi :( (dělám teď na české poště tak víc co je tam teď za frmol ;) )
A další + byl jsem velmi mile překvapen když dorazilo vánoční přání s vánočním CWG za které mnohokrát děkuji ;)

Jednoduše řečeno:
Když CWG tak geogadget ;)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#91 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 8:35

Také stojím za větou: Když CWG tak Geogadget Bezkonkurenční jednání, rychlost, cena. Také už mám doma vánoční CWG s přáním, za které mimo jiné moc děkuji. :)
  • 0

#92 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 13:05

Děkuji za vánoční přání a CWG Geogadgetovi, drobnost potěšila, má své čestné místo na cwg nástěnce a vůbec je fajn že se někdo takto zachová. Přeji Vám do nového roku hodně spokojených zákazníků, stejně spokojených jako já.
  • 0

#93 svetobeznik

svetobeznik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 15:49

Taky se přidávám k pochvalám na Geogadget ;) CWG sice donese až Ježíšek, ale viděla jsem je :P a jsou pěkná! Všechno proběhlo rychle a v naprostém pořádku, pár CWG bylo i navíc a jako bonus dvě čertíková :)
Díky a ráda doporučuju dál...
  • 0
I used to have a life.... Now I am a geocacher.

#94 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 23:32

Ať si o tom myslí kdo chce co chce, ale napsat to prostě musím!;) Dnes jsem vytáhla ze schránky obálku od Geogadget a v ní našla milé přání a vánoční CWG. Naprosto nečekané a udělalo mi to velikou radost. S Geogadget mám jen ty nejlepší zkušenosti, máme od nich CWG i GC a spolupráce i domluva je naprosto perfektní.
Ještě kolečka sice máme, ale rozhodně už mám dávno jasno, kde si nechám vyrobit další...:)

Konkurenčním firmám se třeba moje chvála líbit nemusí, ale tahle diskuze tu je doufám od toho, aby se sem psalo. A to určitě můžou všichni spokojení (ale i nespokojení) kačeři a kačerky, ať už mají kolečka odkudkoli...

Všem výrobcům (a ode mne Geogadgetu především) krásné svátky a pokud možno jen samé spokojené zákazníky!:);)
  • 0

#95 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2010 - 10:01

jak si děláte loga?
  • 0

#96 altair18

altair18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2010 - 10:48

geogadget! bleskové a velice ochotné jednání. při navrhování svého CWG jsem si celkem vymýšlel, ale pokaždé jsem měl během chvilky fotku daného návrhu v poště! a samozřejmě bezplatně
  • 0

#97 blatta

blatta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 10:42

Pro pročtení spokojenosti/nespokojenosti s palírnami CWG jsem se rozhodl pro Geogadget.Objednal jsem CWG a razítko. Domluva přes email velmi vstřícná a ochotná.3.1. jsem poslal objednávku.Obrázek mi upravili do křivek ještě téhož dne a obratem poslali finální návrh.A dnes ráno už zvonila poštačka s balíčkem.Vše bylo O.K.Takže maximální spokojenost.Mohu jen doporučit.
  • 0

#98 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 11:49

Trošku se zpožděním (před Vánocemi jsem nemohl, přítelkyně by to mohla vidět a překvapení by bylo fuč) i já musím potvrdit perfektní práci od GeoGadget. Nejen, že dorazilo několik koleček zdarma navíc, ale schválně jsem všechna do jednoho pečlivě prohlédnul...a ani u jednoho jsem nenašel jakoukoliv vadu. Naopak, některá byla tak vymakaná, že ten tmavý středový letokruh byl přesně pupík postavičky (který byl na obrázku nakreselný), takže to vypadalo velice efektně :) Takže po skvělé zkušenosti s razítky musím pochválit i krásná CWG! P.S. Vánoční CWG dorazilo do práce už 22.12...ale tím, že asistenka už měla dovolenou, tak se ke mně dostalo až teď v pondělí. Takže jej už mám taky. Díky! ;)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#99 black.susi

black.susi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 14:09

Ja jsem pro přitele nechavala dělat CWG u Kavalira a vicemeně spokojenost, jenom to cele trvalo dost dlouho, jak domluva tak i od odeslani platby to trvalo přes 2 tydny než mi CWG přišli, ale to bude možna tim, že to bylo před vanocemi. Ale potom co tady čtu, tak pokud budu nechavat dělat přiště CWG tak u Geogadget :-)
  • 0
Půjdeme zkratkou, je to sice dál, za to horší cesta...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama