Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
98 odpovědí na toto téma

#41 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 8:53

sobikovi: takova CWG existuji, napriklad TyTyTy dava ke kazde zakazce prave jedno svoje trackovatelne ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#42 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 9:18

S474N napsal/a:
sobikovi: takova CWG existuji, napriklad TyTyTy dava ke kazde zakazce prave jedno svoje trackovatelne ;)

Ano, to už máme, jelikož pálíme u TyTyTy k maximální spokojenosti ;)

Já to myslel tak, že prostě si připlatím (nebo dostanu zdarma) svoje kolečko Sobíkovi s trekovatelným číslem... a bude mít i obecnou ikonku CWG.
  • 0

#43 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 9:32

Sobikovi: vsak proc by sis priplacel, tak si kup nejakej trackables a do navrhu si rovnou dej ten tracking. Na to prece nemusis nikoho "otravovat".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#44 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 9:36

ty,ty,ty & familly napsal/a:
koukam ze kdyz zde dlouho nikdo nepise tak se najednou objevi novy spokojeny zakaznik:p:p


Omlouvám se, jestli to nějak odporuje zdejším zásadám, pochválit něco, s čím jsem spokojená.
Od vás budu mít razítko, jestli tu je na to diskuze, ráda ho pochválím i tam, jestli bude OK.
;)
  • 0

#45 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 25 srpen 2010 - 9:46

OT: Je to pochopitelna reakce od jineho vyrobce.
  • 0
Oregon 550, iPhone 6

#46 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 10:41

Ja ale nechci trekovatelny CWG s ikonkou TB nebo nejakyho sneks ci co. Ja chci jedno kolecko CWG (klidne si za nej 100,-) priplatim, s plnohodnotnou ikonkou CWG. Uz je jasne o co mi slo? Dulezita je ta ikona.
  • 0

#47 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 10:49

A to já pálím u Černého pavouka. Už druhou padesátku. Jsou na takové úrovni, že je do keší dávám jen za jiná CWG. A těch nacházím pomálu. Raději je měním osobně, třeba na eventech.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#48 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 10:58

sobikovi: tvoje starosti a Kellnerovy prachy... :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#49 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 11:11

Ech, sobiku, ale pak, pokud ho pustíš do světa, se vystavuješ nebezpečí, že si ho někdo prostě splete s CWG a šup s nim na nástěnku... :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#50 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 13:41

CWG: Osobní mi vyrobil Kavalir, Knoflíkové nám vyrobil Geogadget. S oběma výrobci spokojenost, oba ten kus dřeva (suky no problema) popálili na těch správných místech (dostatečně a přitom ne přepáleně), doporučit mohu oba.

U obou byly nějaké bonusy (už mám tři různá razítka od Kavalíra a na velkou serii Knoflíkových jsme dostali slušnou množstevní slevu).

Oba dodali i odpovídající počet uzavíracích sáčků.

Oba mi pomohli korigovat vzhled tak, aby to mohlo být zařazeno do katalogu. Knoflíkové jsme chtěli i vrtat, aby to byl opravdu knoflík, ale to by neprošlo schválením (byla by poškozená zadní strana) a tak jsme od vrtání upustili.

Z mojí strany spokojenost, nebudu mít problém příště opět pálit u nich, pokud se mi teda zrovna nenabídne něco zajímavějšího ;) Pokud jste se rozhodovali mezi těmito dvěma, nejspíš jsem vám nepomohl :P

Bohouš

Vložený obrázek
Vložený obrázek
  • 0

#51 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 19:35

Alf Gang napsal/a:

ty,ty,ty & familly napsal/a:
koukam ze kdyz zde dlouho nikdo nepise tak se najednou objevi novy spokojeny zakaznik:p:p


Omlouvám se, jestli to nějak odporuje zdejším zásadám, pochválit něco, s čím jsem spokojená.
Od vás budu mít razítko, jestli tu je na to diskuze, ráda ho pochválím i tam, jestli bude OK.
;)


Ale urcite ne, jenom mi prislo usmevne to ocem jsem napsal. (jak si tady nekteri vyrobci honi triko):D:D:D
Ja osobne sem pisu jen hodne obcas;)
Jinak u nas to vse dela synator (17let) ve svem volnem case a i se o vse stara sam, rozhodne to neni buhvi jaky busines;) a dela to protoze ho to zajima a bavi. Tak proc ho v tom nepodporovat, ze.

Michal - ty,ty,ty
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#52 rebel

rebel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 16:51

Geogadget.cz Spolupráce, kvalita, rychlost i cena na jedničku. Jako bonus osobní doručení.
  • 0

#53 VendulaCZ

VendulaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 16:14

Nedávno jsem si nechala CWG dělat u firmy GeoGadget a mohu vřele doporučit. Rychlé a vstřícné jednání, super cena, CWG vypadají perfektně, přesně tak, jak má být :)
  • 0

#54 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 18:02

Chvalíme GeoGadget. Po prvním kontaktu odpověď emailem do pěti minut. Už to nás překvapilo ( bylo 22:45 hod.) Během půl hodiny, dohodnuty podrobnosti a vzhled CWG a odsouhlasen návrh. Za dva dny přichází zásilka s CWG a to v žádném případě ještě GeoGadget nemohou mít připsanou platbu na účtu. Prostě od začátku do konce neuvěřitelné. CWG vypadají parádně a jsme moc spokojeni. Tímto veřejně Děkujeme.
  • 0

#55 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 20:47

stornuji prispevek
  • 0

#56 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 21:00

tabacek napsal/a:
stornuji prispevek


Vidiš, já řikal ať sem píšeš opatrně ... :D
  • 0

#57 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 21:12

D@ve_cz napsal/a:

tabacek napsal/a:
stornuji prispevek


Vidiš, já řikal ať sem píšeš opatrně ... :D

To ani ne, ale po precteni lincovani jineho Kacera jsem usoudil, ze to nemas smysl. :D
  • 0

#58 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 22:05

Nemáš se nechat lynčovat, v tomhle vlákně si musíš tvrdě stát za svým názorem... Psal bych sem chválu častěji, ale bohužel teď ty CWG nějak nestíhám rozhazovat ;)
  • 0

#59 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 23:11

Prvou várku CWG jsem měl od Kavalíra (víceméně spokojenost).
Druhou várku jsem měl taky od něj. Procento přepálených (viz obrázek) už mě přišla trochu moc (odhaduji cca 15-20%), ale mlčel jsem :(.
Pak jsem si nechal udělat keškové CWG rovněž u Kavalíra, kde množství přepálených CWG bylo stejné a navíc bylo odesláno přepálené CWG i do katalogu CWG. To už jsem se ozval. Ze 100ks se už přece dá vybrat jedno OK, že ;).
Teď jsem jsi nechal udělat ještě jednu várku osobních CWG u Kavalíra a jinou várku eventových CWG u TyTyTy. Od Kavalíra mám opět cca 20-25% CWG s kvalitou dle obrázku, ale u TyTyTy je to podstatně jiné/lepší.

Vložený obrázek

Chápu, že dřevo ji přírodní materiál a kvalita bude vždy různá, ale u Kavalíra už pálit zřejmě nebudu :(.

Eventová CWG pro GC2ET3C jsou od TyTyTy. Přijďte se přesvědčit o kvalitě.
  • 0

#60 hulihenova

hulihenova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 16:08

Nedávno jsem si nechávala pálit svá první kolečka u GeoGadget. Odpověď na svůj email jsem dostala do pěti minut, do půl hodinky jsme udělali návrh a dohodli podmínky. Smluvili jsme si osobní předání v dobu, která mi vyhovovala...no a kolečka vypadají skvěle. Ke všemu jsem jich měla v balení přiložených pár navíc ;).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama