Přejít na obsah


Fotka

Neotevření POI v TOPO 3 PRO


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 Nerd Angel

Nerd Angel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2010 - 22:03

Taky jsem se toho obával, co to udělá, když do Oregona nahraju několik souborů se stejnou mapou... (samozřejmě, že jednotlivé díly jsou přejmenované - ne typy souborů ale jen název) Myslel jsem, že tam pak bude Topo tolikrát, kolik je těch souborů a všechny je budu muset zapnout. Špatně - v GPSce se mi to normálně zobrazí jako jedna mapa, jedním řádkem. Prostě si to asi přečte obsah ze všech těch souborů a nabídne to jako jednu mapu. :D:D:D
  • 0

#22 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 7:57

Nerd Angel: Myslím, že jsi na to kápnul. Když se dívám v Mapsource, jak jsou rozděleny jednotlivé regiony, je evidentní, že chyba se týká některých z nich. Příklad: Zvole v okrese Praha-západ. Severní část obce patří pod region 12-Praha (vykazuje chybu), jižní pod 06-Rakovnicko, Brdy. Sleduji-li ulici Rovnou, která vede od severu na jih a přetíná ji hranice regionů mapy, v severní části ji na špendlík nenapíchnu, v jižní části (od křižovatky s Kolmou) již ano. Myslím, že způsob obejití této chyby je dost komplikovaný a nejspíš s nejistým výsledkem. Mě tahle chyba nějak zvlášť netrápí, špendlík zase tolik nepoužívám. Asi to přežiju i s touto chybou. :D I když za ty prachy bych očekával perfektní produkt, který nemá chybu. B)
  • 0

#23 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 8:28

A jak pojmenováváš všechny ty soubory? Vzdyt Garmin cte jen 4 typy map. To jako, že si přečte, že je jeden originalni mapovy soubor a zbytek hleda pod jinym nazvem, ktery normalne precist nedokaze?
  • 0
Užívej života...

#24 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 9:36

Záleží asi na přístroji. Já mám v Oregonu nahrané i okolní země, každou ve zvláštním souboru, tedy pět různých souborů (plus ještě základní mapu světa), a nemá s tím problémy. Jenom je dobré momentálně nepoužívané mapy vypnout, protože neúměrně zpomalují práci přístroje. Kouskovat Česko do více souborů ale asi nebudu. To mi přijde zbytečná práce.
  • 0

#25 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 11:12

Jako že ve stylu gmapbmap.img, gmapbmap1.img a nebo nejak podobně? NerdAngel: V kolika souborech teda to teda v GPS máš? Abych s tím veselým postupem začal...
  • 0
Užívej života...

#26 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 13:02

puczmeloun napsal/a:
Jako že ve stylu gmapbmap.img, gmapbmap1.img a nebo nejak podobně?


Mám to pro přehlednost pojmenované cz.img, sk.img atd. V Oregonu 550 to funguje.
  • 0

#27 Nerd Angel

Nerd Angel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 20:05

To puczmeloun: Mapy mám přejmenované na topoCZ3a.img ...b,c,d. Tedy celkem 4 díly. Nevím sice proč :P, ale jeden díl mám nahraný na kartě a zbylé v přímo v paměti GPS.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama