Přejít na obsah


Fotka

INFO o mé chystané sérii


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 9:44

Jelikož ve fóru, k´de sem sháněl krabičky přibývají příspěvky i trochu mimo téma. Tak jsem založil toto.
  • 0

#2 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 9:48

V tuto chvíli mi chybí asi ještě 5 krabiček. Na něčí návrh jsem mse rozhodl, že to nebudou jen TIC-TACovky pověšené na stromě, ale bude to něco ve stylu 5B (ale ne tak propracované, to bych nezvládl).:D:D
  • 0

#3 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 9:52

Co to bude za sérii?
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#4 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 10:15

To je překvapení. Prozradím jen, že bude mít 24 keší a 1 bonusovou.
  • 0

#5 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 10:25

Jsem zvědavej co to bude ;)
  • 0

#6 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 10:27

Tak jo ;) *si sedne na prdel a bude čekat,co z toho vyleze* A žádný sprostý obrazce ! :P
  • 0
Králík vás vidí!

#7 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 10:31

To neboj, ještě prozradím, že to nebudou jem tradičky, ale taky multi a mystery.
  • 0

#8 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 11:54

Jestli to bude jako 5B, tak to se budeme těšit!
  • 0

jmeli
Náš tým = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps) + GASP (statistika)


#9 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 12:53

Jako 5B ne, ale něco trochu jednoduššího, aspoň některé.
  • 0

#10 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 15:26

Ty vogo, jestli jde jen o krabky, během zítřka ti je schrastím a ty se můžeš pro ně zastavit v Ol. na hasičárně. Podmínka: publikace do začátku září :)
  • 0

#11 valecnik

valecnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 16:40

jdu do sklepa pro zásoby :P to aby olomoučtí FTF hunteři nabrali radeji plnou nádrž :D
  • 0

#12 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 17:05

O publikaci do září se pokusím, ale nic neslibuji. Řek bych, že plná nádrž nebude potřeba, spíš trénovaný plíce :D:D. Ale víc neřeknu. :D:D:D Tak si lámejte hlavy, jak to myslím:D:D
  • 0

#13 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 22:05

Nejde o FTF (i kdyz vlastne taky :)), ale o datumovky. :)
  • 0

#14 blackwolf_cz

blackwolf_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 03 August 2010 - 22:08

Dobré rozhodnutí, uvidíš, že to lidi ocení. A taky můžeš mít dobrý pocit z toho, že jsi udělal něco pěkného a zajímavého - konec konců strčit tictacovku za okam umí každý moula, ale udělat něco propracovaného už málokdo. I když teda multiny a mysterky, noo nevim... :D Obzvlášť pokud to bude nějaké lítání po lesích, tak by byly lepší spíš větší krabičky (alespoň smallky, ale spíš regularky). Ale když to bude pěkné, tak to půjde (uhnat se někde v lese a pak najít tictacovku na značce, tak mě to moc nepotěší). Ale už budu raději zticha - jsem moc zaujatý tím, že je budu sám lovit :DD
  • 0

#15 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2010 - 0:15

marram napsal/a:
Nejde o FTF (i kdyz vlastne taky :)), ale o datumovky. :)


:P:p:p:p:p

Začíná to být v OL trošku norma,ne?
  • 0
Králík vás vidí!

#16 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2010 - 7:10

blackwolf_cz napsal/a:
Dobré rozhodnutí, uvidíš, že to lidi ocení.
A taky můžeš mít dobrý pocit z toho, že jsi udělal něco pěkného a zajímavého - konec konců strčit tictacovku za okam umí každý moula, ale udělat něco propracovaného už málokdo.

I když teda multiny a mysterky, noo nevim... :D Obzvlášť pokud to bude nějaké lítání po lesích, tak by byly lepší spíš větší krabičky (alespoň smallky, ale spíš regularky). Ale když to bude pěkné, tak to půjde (uhnat se někde v lese a pak najít tictacovku na značce, tak mě to moc nepotěší).
Ale už budu raději zticha - jsem moc zaujatý tím, že je budu sám lovit :DD


Já vím, ale dát dohromady 25 smallek není jen tak, ale budu se snažit, aby byli co největší.
  • 0

#17 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2010 - 11:00

no když nedokážu sehnat alespoň smallky a nehodlám investovat peníze do regulárek, tak bych se na celou sérii keší vykašlal. Upřímně když najdu micro v lese, tak si o autorovi myslím své. Bohužel obrazce, sérii ...atd jsou prostě v módě. Nechápu proč ?? Body ?? Asi ano že ? Ale fakt nechápu co má člověk za zážitek z hledaní microšek v lese. Bohatě stačí ty ve městech. Krásný příklad je série EETP a ZETP kousek za hranicema v německu. Série cca 30 keší v lese. Samé regulárky max smal a jedna krásněji provedená než druhá. Nádherný zážitek.
  • 0

#18 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2010 - 11:42

Souhlas s A+T .... Promysli si to ještě....
  • 0
Králík vás vidí!

#19 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2010 - 12:10

Vášo, rozhodně se nenech rozhodit. Tvoje 5B byla náhodou vymakaná a myslím, že i ostatní cache nebyly nezajímavé. k A+T : máš pěknou statistiku ( na to, že body moc nemusíš :)
  • 0

#20 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2010 - 12:34

Looper36 napsal/a:
Vášo, rozhodně se nenech rozhodit. Tvoje 5B byla náhodou vymakaná a myslím, že i ostatní cache nebyly nezajímavé.

k A+T : máš pěknou statistiku ( na to, že body moc nemusíš :)


Hmmm, opět se mi potvrdilo, že nemá cenu jakoliv reagovat v tomto fóru. Nevím, kde jsi sebral informaci, že nemám rád body. Máme odloveno +- stejně a nemyslím si, že za 4 roky kešování je moje skóre nějaké přemrštěné. Obrazec nemám odloven žádný z výše zmíněného důvodu. Nájezdy do Prahy za body, také nepodnikám. Zkus se v mé statistice zaměřit na to kolik mám založených microkeší ;). Nemám potřebu nikomu určovat ( ani na to nemám právo) jestli založí sérii microkeší v lese nebo ne. Určitě si své honibody najde. Mě by taková micro v pařezu prostě nic ( krom dalšího bodu do těch veledůležitých statistik ) nepřinesla. Bohužel dny, kdy se dělaly keše i pro kačery, kteří si z ní nechtějí odnést jenom rychlý bod už jsou dávno pryč.
PS: jeden nejmenovaný gc shop má akci na smallky lock lock za 22,- Kč. Když sérii v lese, tak alespoň z takovýchto krabek.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama