Přejít na obsah


Fotka

INFO o mé chystané sérii


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2010 - 12:34

Najit tictakovku nebo filmovku v lese je snad jeste horsi, nez to samy pochcany mikro v rosti u nadrazi... obetuj petikilo, a mas 20 krasnejch L&L krabicek ze shopu od Tytacu.... to Looper: tos trochu prestrelil, ne? ... Videls tu statistiku poradne?! Vzdyt A+T maji max 81 kesi za mesic! A 518 za rok!? To jsou tu lidicky, co to dali za vikend!
  • 0

#22 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2010 - 12:56

Myslím, že "5B" je dostatečnou návnadou:-) a zárukou, že to nebude série pohozených micro v lese, jak se tu objevily obavy. Takže se budu na sérii těšit, až bude hotová a budu zase na víkend v Olomouci.
  • 0

#23 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2010 - 14:14

Tak, jak tu pár lidí psalo, že se bojí, aby to nebyli TIC-TACovky skryté v pařezu. Tak musím napsat, že to tak nebude. Mám připravené spešl úkryty. Sice díky tomu bude asi polovina keší velikosti micro, ale zato budou celkem zajímavé a věřím, že to nikomu vadit nebude. U 5B si taky nikdo nestěžuje, že je to micro. Zbytek keší budou smallky. Sice budu muset koupit ještě pár krabiček, ale nechci vás zklamat tím, že by to bylo 24 micro keší. Ale i tak budou zajímavě maskované, takže to nebudou lock a lock v pařezech (aspoň většinou). Jinak kromě těch lock a lock už mám všechny krabky. Ještě sice budu muset dodělat askování, ale jinak je vše. I listingy už mám. Souřadnice mám z pětiny. Jak to tak vypadá, tak to asi nestihnu do začátku září, ale do jeho konce určitě.
  • 0

#24 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1874 příspěvků(y)

Publikováno 04 August 2010 - 18:29

[quote]MildaPajda napsal/a:
Najit tictakovku nebo filmovku v lese je snad jeste horsi, nez to samy pochcany mikro v rosti u nadrazi...

no tak jak pro koho. Radeji budu na cerstvem vzduchu v lese hledat mikro nez ve meste smalku ci regularku.
  • 0

#25 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2010 - 17:57

---
  • 0

#26 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1185 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2010 - 19:39

VasaM napsal/a:
---

???
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#27 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2010 - 20:40

Safra, to abych na zimu nahustil kola, naposledy za hasičema už jsem jel skoro po ráfkách :-D Konečně tu zase bude co hledat.
  • 0

#28 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2010 - 20:43

motty.rt napsal/a:
naposledy za hasičema už jsem jel skoro po ráfkách :-D


Trochu mě to připomnělo IT crowd... (Fire ! fire ! fire !!! ... ) - ajťák hasičům píše maily a biker za nima jezdí na kole ? :)
  • 0

#29 black777jack

black777jack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 05 November 2010 - 20:55

VasaM napsal/a:
Jak to tak vypadá, tak to asi nestihnu do začátku září, ale do jeho konce určitě.

Který rok máš konkrétně na mysli?;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama