Přejít na obsah


Fotka

WhereYouGo (Wherigo player - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#81 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2012 - 15:34

Tak už vyřešeno, funguje to. Já jsem si to odemkl sám a kamarádka to odemkla mojim kodem s připsáním mého nicku. Předtím sjem to asi špatně pochopil, že to kdo se mnou hrál zadávám já. Díky za pomoc
  • 0

#82 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 11:28

Chtěl jsem si zahrát jedno wig (Borský úprk). Vektorové mapy nemám, na úpravy s offline jsem neměl náladu, a tak jsem doufal, že to půjde prostě podle šipky (jednou mi takhle wig fungovalo). Jenže teď mě to hází cca 500 m na jih - neví někdo, co s tím může být? (Příp. zda ještě někdy na whereyougo budou fungovat offline mapy?)
  • 0

#83 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 11:32

vektorovy tam fungujou krasne - navic maj hodne prijemnou velikost, takze to zkus a nima a pak uvidis, co to udela :)
  • 0

#84 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 11:40

petulinka1 napsal/a:
vektorovy tam fungujou krasne - navic maj hodne prijemnou velikost, takze to zkus a nima a pak uvidis, co to udela :)


No krasne -- fungujou tam krasne jen starsi vektorovy mapy -- odkaz na stazeni je urcite nekde ve vlakne. Novy vektorovy uz taky nefungujou
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#85 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 11:43

Joe Tramp napsal/a:
Chtěl jsem si zahrát jedno wig (Borský úprk). Vektorové mapy nemám, na úpravy s offline jsem neměl náladu, a tak jsem doufal, že to půjde prostě podle šipky (jednou mi takhle wig fungovalo). Jenže teď mě to hází cca 500 m na jih - neví někdo, co s tím může být? (Příp. zda ještě někdy na whereyougo budou fungovat offline mapy?)


Pokud nepouzijes volbu MAPA muzes klidne hrat Wigo jen se sipkou. Normalne to funguje. Co se tyce toho "hazeni nekam do pryc" -- taky se mi to stalo. GPS se tvarila ze funguje, ale tam co meli jini zony ja mel leda prd a zony byly o 200 metru jinde. Proste se hryzla (nebo nejak pomatla GPS v telefonu). Stacilo Wigo ukoncit s Ulozenim, restartovat telefon a zapnou WhereyouGo a nasledne Cartridge natahnout z ulozene pozice a mohl sem pokracovat spolu s ostatnimi. TAKZE ZKUS RESTART TELEFONU -- nekdy se to kousne uz na urovni HW, jenze software nema moznost to zjistit
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#86 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 12:25

Dík. Aspoň vím, že v tom nejsem sám :-) U téhle kešky mi to takhle ukazovalo už jednou. Ještě tomu holt dám jednu šanci...
  • 0

#87 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2012 - 14:36

Dobesch napsal/a:

petulinka1 napsal/a:
vektorovy tam fungujou krasne - navic maj hodne prijemnou velikost, takze to zkus a nima a pak uvidis, co to udela :)


No krasne -- fungujou tam krasne jen starsi vektorovy mapy -- odkaz na stazeni je urcite nekde ve vlakne. Novy vektorovy uz taky nefungujou


Fungují mapy vytvářené pomocí mapsforge do ver. 0.2.4. Najdeš je tady.
  • 0

#88 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 22:14

Jak to, že to po mně na wherigo.com chce gws soubor a já mám uložené soubory typu gwc, gwl a ows a ani jeden typ mi to nebere?! :|
  • 0

#89 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 9:59

Or_Mi napsal/a:
Jak to, že to po mně na wherigo.com chce gws soubor a já mám uložené soubory typu gwc, gwl a ows a ani jeden typ mi to nebere?! :|


Musíš zadat přímo kód. Odehrané hry z WhereYouGo (PocketPC Device) server nepodporuje... GWS je soubor z navigace.
  • 0

#90 pompav

pompav

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 10:56

Ahoj, tak jsem zběžně pročetl celou tuto diskuzi, ale na můj problém jsem nenarazil. Po aktualizaci SW, mého HTC na ICS, mi nějak WhereYouGo víc nepracuje, jak pracuje :-( . Bohužel jsem to zjistil až na dovči, tak jsem Wiga musel hrát na staré nokii. Problém je, že nejdou spustit-načíst žádné mapy (off-line vím, že nejsou podporované). Ať dám Online, nebo vektorové tak to píše: Nahrává se, ale nic se neděje a mapy se nezobrazí (u vektorových map jsem zkoušel všechny možné, co jsou zde nafóru odzkoušené). To bych ještě nějak překousl, ale bohužel nešlo hrát ani přes “Navigovat“. To aplikace dala hlášku: “Aplikace WhereYouGo bohužel přestala pracovat“ a bylo vymalováno. Je tedy problém obecně s WhereYouGo na ICS, nebo mám smůlu jen já. Díky za radu. Pro upresnění: Instalace SW ICS šla na čistý mobil a po “úspěšném“ přechodu na ICS jsem postupně doinstaloval jednotlivé apk z play.google.com. Před ICS šla aplikace na mobilu bezproblému.
  • 0

#91 DreamR

DreamR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2012 - 20:48

Osobne na wiga pouzivam HTC Evo 3D s ICS a nemam problem. Sice je nehraju prilis casto ale nekdy je zase prochazim cely den misto klasickych kesek a WhereYouGo mi normalne jede. Funguji cartridge i pripadne zobrazeni mapy nebo navigace.
  • 0

Garmin eTrex 30 TOPO Pro 2015 + Tempe senzor + Premium Heart Rate monitor; Lenovo P70; Nikon D5100; geobike Kelly's Scarpe


#92 pompav

pompav

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 0:22

To DreamR: Mám taky EVO 3D, ale jak jsem psal bohužel WhereYouGo mi nejde :-(. Mám nainstalován Locus Pro - ten běží OK. WhereYouGo jsem zkousel i odinstalovat, ale je to pořád stejný. Nevím co s tím, protože o jiném SW na Wigo nevím
  • 0

#93 Musky

Musky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 7:26

Mam sgs ale me wherigo nefungovalo když jsem mel zapnuté v Možnostech pro vývojáře Vykreslování pomoci gpu.
  • 0

#94 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 8:18

Ahoj,
o vikendu jsem odehrála své první Wherigo přes WhereYouGo (aktuální verze - 0.6.0).
Offline mapy aplikaci shazují, což se tu řešilo... ale vektorové mapy by fungovat měly. Po jejich vyběru to hodí kterou mapu chci zvolit (mám více vektorových map v telefonu), ale všechny ukazují jen čtverečky s napisem 'Neexistuje'. Mapy mám stažené odsud (verze z 3. 5. 2012), jsou umístěné v Locus/maps a v Locusu (Free verze) normalně jedou.
Kde je chyba?

Díky.
  • 0

#95 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 8:36

Jednak bych rekl, ze jsou potreba vektorove mapy ve starsim formatu (naposledy se to tu resilo minuly tyden) a druhak ze maji byt v jinem adresari (i to tam je).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#96 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 10:48

gord napsal/a:
Jednak bych rekl, ze jsou potreba vektorove mapy ve starsim formatu (naposledy se to tu resilo minuly tyden) a druhak ze maji byt v jinem adresari (i to tam je).


No řikala jsem si, že když se to řešilo TU, tak asi musím být hodně velka lama, když jsem to TU nenašla i když jsem to tu prošla celé (aspoň tedy za poslední měsíce).
Nakonec jsem to našla, ono se to neřeší TU, ale TAM. Takže nakonec úspěšně nalezeno a zda se, že to funguje. Díky za "radu"...
  • 0

#97 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2012 - 11:11

"tu" znamena nekde na serveru gc.cz, neznamena to "prave v tomto vlaknu". Jednak jsou vlivem neukaznenosti prispevatelu vlakna zahnojena radou temat mimo vlakno a druhak z rozlicnych duvodu pro jedno tema existuje vice vlaken (autor si nevsiml, ze uz vlakno existuje, stare vlakno je uzamceno, stare vlakno uz je tak neprehledne, ze tam pridavat neco dalsiho, je nesmysl, autor spatne odhadl problem a napsal ho do chybneho vlakna, ...)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#98 pompav

pompav

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2012 - 21:22

Musky napsal/a:
Mam sgs ale me wherigo nefungovalo když jsem mel zapnuté v Možnostech pro vývojáře Vykreslování pomoci gpu.


Díky za radu. Vypnuto a už to jede. Taková kravina a co to udělá:)
Ještě jednou díky
  • 0

#99 GeoAnimals Team

GeoAnimals Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 9:04

stáhl jsem si WhereYouGo do Androidu (HTC Sensation), nahraju cartridge, nahraju vektorovou mapku (Locus/mapsVector). A pri kliknuti na "Navigovat" u cartridge cela aplikace spadne :(. Nevite nekdo, cim by to mohlo byt? Diky moc.
  • 0

#100 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 9:31

GeoAnimals Team napsal/a:
stáhl jsem si WhereYouGo do Androidu (HTC Sensation), nahraju cartridge, nahraju vektorovou mapku (Locus/mapsVector). A pri kliknuti na "Navigovat" u cartridge cela aplikace spadne :(. Nevite nekdo, cim by to mohlo byt?

Diky moc.


Jde o to jakou mas tu mapu -- pokud to je nove stazena mapa do Locusu tak je to prave tou mapou. Posledni mapy se kterymi WhereYouGo funguje jsou cca z unora 2012 - tedy mapy, ktere jeste nebyly pro stazeni komprimovany.

Pripadne Možnosti pro vývojáře Vykreslování pomoci gpu -- VYPNOUT
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama