Přejít na obsah


Fotka

WhereYouGo (Wherigo player - Android OS)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#101 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 9:53

Co vím, tak aplikace padá při pokusu zapnout offline mapu. Pro jistotu zkontroluj nastavení mapy.
  • 0

#102 GeoAnimals Team

GeoAnimals Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 9:54

http://download.maps...archive/europe/ Stáhl jsem tyhle CZ mapy. Po vypnuti GPUI vykreslovani uz pri navigovat nepada :). Pokrok, diky .). Ale ta mapa se stejne nezobrazi, koukam na bilou plochu...
  • 0

#103 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 10:01

Pak je mozna jeste dulezity ji spravne umistit - Locus/mapVector....... nekde to tu je
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#104 GeoAnimals Team

GeoAnimals Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2012 - 10:04

TAk nekoukam, omlouvam se, byl jsem jenom silene odzoomovanej do vesmiru :). Fachci to zda se spravne, diky za rady. Odpoledne vyzkousim na ostro .)
  • 0

#105 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 10:35

Rozumim tomu dobre, ze o WhereYouGo se ted nikdo nestara? Posledni verze je 0.6, ktera podporuje dnes jiz nesehnatelne vektorove mapy ve formatu 2.4, a navic zere posledni ctyri znaky z nazvu mapy, takze nejdou ani vybrat. Dale existuje dubna 2012 opensource verze, ale se zcela vykuchanymi mapami. Pak je tam par uprav od jednoho cloveka, ale od te doby ticho po pesine. Takze mrtvy projekt? Je nejaka alternativa?
  • 0

#106 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 10:47

HaLuMa napsal/a:
Rozumim tomu dobre, ze o WhereYouGo se ted nikdo nestara?

Posledni verze je 0.6, ktera podporuje dnes jiz nesehnatelne vektorove mapy ve formatu 2.4, a navic zere posledni ctyri znaky z nazvu mapy, takze nejdou ani vybrat.

Dale existuje dubna 2012 opensource verze, ale se zcela vykuchanymi mapami. Pak je tam par uprav od jednoho cloveka, ale od te doby ticho po pesine.

Takze mrtvy projekt? Je nejaka alternativa?


Tak nejak to bohuzel je, ale nekde sem neco cetl, ze se to snad nekam blizi -- zda je to konecne nejak dodelany puvodni soft nebo neco noveho ....... Jinak stare mapy se daji sehnat na Uloz.to (tusim) a me fungujou dobre. Jinak krom teto neprijemnosti to stale spolehlive slape, takze software je stale pouzitelny - prinejhorism jenom se sipkou
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#107 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 10:54

Jestli si dobre vzpominam, na zobrazovani map to pouziva funkce z Locusu a Menion se vyjadroval v tom smyslu, ze ho zpetna kompatibilita dost omezuje. Jako autor je uvaden prave Menion, ale nevim jestli je autorem spoluprace s mapami nebo i "hraciho jadra". Takze asi bude Menion ten, ktery k tomu ma nejvic co rict.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#108 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 11:00

No hlavne menion rekl, ze mu Locus bere tolik casu, ze na WhereyouGo mu ho moc nezbyva a tak.... No proste predelal mapy v Locusu a WhereYouGo neumi s temi novymi pracovat. Ale sam menion rikal ze: jako add-on to mám právě v plánu. Akorát značně předělávám API co mám u Locusu takže pak by to mohlo být snadnější. Uvidíme Takze mozna to pujde primo jako nadstavba pro Locus
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#109 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 11:05

No, to jsem take zahledl, ze rikal, ale pred pul rokem. Od te doby je na vsech frontach kolem Wherigo ticho.
  • 0

#110 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 555 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 20:03

tichounko ... dokonce jsem na tom někdy v prosinci celý den dělal a udělal z toho spustitelný add-on, ale pořád je tam spousta práce, minimálně tak na dva dny, něco navíc v API stále chybělo atd ... a ten Locus, je takový žrout času. WhereYouGo ve verzi 0.6, osekané o mapy je uvolněné jako OpenSource ale nikdo se k tomu moc nehnal. Zkusím na tom zase něco udělat nicméně vzhledem k tomu že mám rozdělaných více věcí v Locusu, tak je to prostě časový boj ...
  • 0

#111 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 07 leden 2013 - 20:15

@Menion Pokud jsi se pustil do addonu a bere Ti hodně času tak by jsi to mohl nabídnout jako placený addon. Aby se Ti Tvoje skvělá práce aspoň vrátila. Pak by jsi mohl ten čas rozdělit, protože tak jako tak bude placený :)
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#112 menion

menion

    Menion

  • Members
  • PipPipPip
  • 555 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 20:18

hehe dobrý nápad ale to já nechci. Už jen proto, že jádro WhereYouGo, které komunikuje s keškami, dělal někdo jiný ;) No nicméně zkompiloval jsem a spustil ten kus kódu co tu mám a docela to i funguje. Chybá tomu ale pořádný kabát a nějaké úpravy ... zkusím s tím tedy opět trošku pohnout ale počítejte že budu potřebovat pomoc s testování a laděním. Navíc pokud by byl někdo šikovný na grafiku a dokázal by nakreslit pořádně ikonku, případně i nějaké grafické věci v aplikaci, tak by to špatné nebylo ...
  • 0

#113 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 20:44

Oooo, tak to jsou vyborne zpravy. S testovanim rad pomuzu a na grafiku si myslim, ze by byl idealni hexteam. Zkusim se jej optat.
  • 0

#114 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 20:55

No, puvodne jsem koketoval s myslenkou, ze bych se na to WhereYouGo kouknul a pokud by byl zajem, tak treba i prevzal. Predpokladejme, ze je to pro tebe 3 dny prace. Pochybuji, ze za 3 tydny bych byl schopen se v tom kodu nejak zorientovat, natoz v nem neco opravovat. V tom pripade to asi nema smysl.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#115 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 9:18

Super zpravy - k testovani se klidne hlasim. Mel bych jednu prosbicku --dalo by se pres nejaky telefonni tlacitko (idealne treba menu) dodelat jednoduchy menu - Treba ULOZIT a EXIT. Zejmena to "uzivatelsky ULOZIT" by se hodilo aby se nemusela pokazdy schazovat Cartridge. No a ten Exit je spis proto, ze kdyz telefon trosku mrznul..a ja vickra zmacknul "Zpet tlacitko" tak aby nevyskakovalo to Ukoncit menu.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#116 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2013 - 23:09

Pokud mi to čas dovolí, rád se testování zúčastním. Můj akční rádius je Praha a Čáslav. P.S. s aktuální verzí jsem navýsost spokojen. Já bych tam neměnil vůbec nic :)
  • 0

#117 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2013 - 11:12

Tak to ja se soucasnou verzi spokojen nejsem, hlavne kvuli tem offline vektorovym mapam: - pozaduji starou, tedy dnes uz velmi obtizne sehnatelnou verzi. - stara verze mapo uz neni aktualizovana - a take ten vykreslovaci engine pri zapnute GPU akceleraci nenakresli vubec nic! Novejsi mapsforge engine funguji.
  • 0

#118 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2013 - 11:15

Predpokladam, ze tyto nedostatky budou odstraneny tim, ze to bude plugin do locusu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#119 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2013 - 11:22

To ja taky predpokladam, alespon budu mit pro Locus prvni rozumne vyuziti. ;) Jen jsem chtel osvetlit, ze soucasny stav rozhodne vyhovujici neni.
  • 0

#120 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2013 - 13:10

No soucasny stav rozhodne neni idelani ale mereno Garminovskou sipkou je to uplne genialne funkcni a suprove. Ostatne ony ty wiga jsou vetsinou v prostredi, kde stejne necekam nejake zavratne zmeny v mapach - teda krom Turistickych znacek
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama