Přejít na obsah


Fotka

Geocoin z kamene (žula, mramor,..)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#21 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 20:57

Faya&Freya napsal/a:
... tedy spíše umístění té ještěrky...kdyby byla alspon pres celou republiku, ale tak to vypada jako by byla jen zastoupeni čech...a ne i moravy a slezska:o
Ovšem pokud je to záměr...a je to ryze "český" geocoin pak to chápu.:D:D:D


Z hlediska estetického je ještěrka IMHO umístěná pěkně, byť vpravo od ní je prázdno. Pokud v umístění ještěrky budeš hledat významy, které tam určitě nejsou, pak si jako Moravák říkej, že ještěrka šla teď na velkou. =)
  • 0

#22 TomMiga_a_LadyAlenka

TomMiga_a_LadyAlenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 21:24

Tak tohle je dobrý nápad, pokud jak teda říkáš že cena bude přijatelná, tak bych měl zájem o 2 kusy ( jeden bych nechal v oběhu a druhý doma ve sbírce ). Ale jak píší ostatní tak maj pravdu, je to takový fádní, chtělo by to něco .... no prostě to není ono. Být tebou zkusil bych udělat více návrhů a pak udělal hlasování.
  • 0

sig1.jpg
Xiaomi Redmi Note Pro


#23 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 21:52

Mozna bych podumal o tom, jestli tak bytostne prirodni material jako sutr , a zejmena pak zula, nevyzaduje spis stylizaci a prirodni motivy nez realistickou jesterici a mapu Cech. Ono to pak vypada trochu kycovite (jako treba nektera CWG, s prominutim). Jinak budu mit taky zajem o jeden dva kousky, bude-li to mozne.
  • 0

#24 Faya&Freya

Faya&Freya

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 22:12

já jsem celkem zvedavá co z toho bude nápad je to dobrý i když já poznamenaná severem(ted nemyslím moravu;) bych si dokazala predstavit jiný motiv...ale treba to bude moc hezké..pak o jednom taky popremyšlím každopádně přeji hodně štěstí a už se těším na výsledek.
  • 0
Faya&Freya

#25 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 20:53

Podívejte se na další návrh. Juraf369
  • 0

#26 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 22:47

Já mám jen trochu blbý dotaz....ehm....jaké je téma/image toho coinu? Určil bych si jedno ústřední....třeba....příroda ČR....dám tam ještěrku, třeba Pavčickou bránu, obrys ČR, do toho já nevím...list lípy, kolem obruby třeba obrysy stop naší zvěře...víš,jak to myslim. Neplácat mapu a dozadu horoskop:D Jak říkám, jsem jen teoretik, tak to neber jako buzeraci:-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#27 Nellas

Nellas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 23:00

Hmm, zatím mě ty návrhy příliš neuchvátily. Přijde mi to takové.. obyčejné, nudné. Jak měl někdo narážku na porcelán. Proč probůh porcelán? Ten je ještě křehčí a já jsem hrozná nešika :)
  • 0

#28 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 6:16

Mně se líbí ta vpravo - horoskop s ještěrkou :-)
  • 0

#29 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 9:17

Anupev má pravdu, chtělo by to nějaké téma toho coinu.

Co takhle... coin má být z kamene, tak proč se toho nedržet?

Na jednu stranu vektorizaci např tohoto nebo taky možnost. Nad to nápis "Czech Rocks" (dokonce to má víc významů ;) )

Na druhou stranu... budu ještě přemýšlet.... děkuji za pozornost B)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#30 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 13:04

fremen.cz napsal/a:
Nad to nápis "Czech Rocks" (B)

Jooo, palec nahoru !! ;)
  • 0

#31 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 22:30

A byste řekli těmto kouskům?? Juraf369
  • 0

#32 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 22:44

Do toho materiálu se vážně dají udělat takové detaily? A i kdyby, kdo to "1492" na té malé minci přečte? B):o
  • 0

#33 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 22:49

To všechno ukážou až první zkoušky. Když to půjde špatně přečíst tak to trochu zvětším to nevidím jako problem. Juraf369
  • 0

#34 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 23:00

Czech Rocks super! Tak nějak jsem to myslel, možná méně detailně ty skály, ale je to ono. Ten předek (nebo zadek??) mi pořád nesedí, pardon...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#35 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 23:41

czech rocks se mi líbí, jen jak by pak vypadal ten výsledný kámen...lestene ci matne...
  • 0
Užívej života...

#36 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 9:14

Pokud se do kamene realisticky vyreje, vylepta, vytesa... vyslilac na Pradedu nebo Adr, obavam se, ze vznikne kyc jak Brno. Osobne by se me nejvic libilo neco ve stylu toho zverokruhu. Nebo neco z jeskynich maleb. Nebo treba ve stylu keltske mince?
  • 0

#37 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 21:09

Ještě nabízím jeden návrh skoro poslední. Vím, že se každému líbí něco jiného a všem se opravdu nezavděčím. Co kačer to jiný názor. Chtěl bych takovou střední cestu a hlavně, aby se geocoin Czech rocks líbil. Juraf369
  • 0

#38 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 21:21

Jak moc na ten nápad spěcháš? Kamarád je grafik, zkusil bych se případně pozeptat, jak by to viděl on.
  • 0

#39 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 22:36

tenhle poslední nápad je takový dost nijaký, nevýrazný. Ta trackovací strana s CZ byla pěkná, na kámen by se asi stylizovala dobře. Zadní strana s nápisem a kodem se nepovedla. Navíc ten kod nebude vubec pouzitelný, tudy cesta nevede. Já bych skusil toho grafika, poprípade se vrátil k obrázkovému motivu. Pravda ze adrspach je trosku kýč, ale nejaký kamenný motiv by se hodil (klidne jen treba naproti pradedu petrovy kameny, zádný kýč jen sutry)...
  • 0
Užívej života...

#40 Faya&Freya

Faya&Freya

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 23:58

Fast Hippo napsal/a:
Pokud se do kamene realisticky vyreje, vylepta, vytesa... vyslilac na Pradedu nebo Adr, obavam se, ze vznikne kyc jak Brno.
Osobne by se me nejvic libilo neco ve stylu toho zverokruhu. Nebo neco z jeskynich maleb. Nebo treba ve stylu keltske mince?




souhlas;)
Ty jeskynní malby jsou moc hezký nápad:)
  • 0
Faya&Freya




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama