Přejít na obsah


Fotka

Podpořte Wherigo na feedback fóru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#1 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 17:05

Pokud chcete zkusit nějak rozpohybovat groundspeak ve věci Wherigo, hlasujte pro něj na oficiálním feedback fóru.

Návod pro ty kteří neumějí anglicky:
Klikněte na vote pod počtem hlasů vlevo nahoře.
Pak klikněte na 3 votes (pokud tedy chcete Wherigu dát maximum možných hlasů).


Nedělám si moc naděje, když na to už 2 roky nesáhli, ale aspoň se třeba dočkáme nějakého slibu.
  • 0

#2 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 17:27

No tak nevim, co si nekdo od tohoto pozadavku slibuje. Vice zalozenych wherigo kesi nebo snad to, ze budou vice popularni? Co ja vim, tak v USA (coz je pro GS nejvic smerodatne) wherigo kese moc popularni nejsou. Jednim duvodem je i fakt, ze min 2/3 kaceru proste nema aplikaci na to ho hrat. A z toho zbytku bude dost kaceru, kteri proste nic jineho nez tradicky nehledaji. Treba v celem Coloradu je jen 5 wherigo kesi. Mozna by lepsi aplikace pro pripravu cartridge trochu pomohla, ale rozhodne ne moc.
  • 0

#3 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 17:35

k-lord: 2/3 kaceru nemaji wherigo kde hrat? Prozrad mi nekoho kdo nema alespoň jedno z tohoto: Android, PocketPC, Blackberry, iPhone, Garmin Oregon/Colorado, mobil podporující Javu (J2ME) Takže příčina bude někde jinde a to právě v tom že na to groundspeak kašle.
  • 0

#4 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 17:35

Já bych třeba ocenil funkční PDA verzi Playeru. To by mi k menší radosti stačilo.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#5 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 17:41

zlicinaci: jo to já taky, ale tady bych byl hodně skeptický, protože Windows mobile jsou mrtvá platforma a nikdo pro ní nebude něco vyvíjet. A player pro Windows Phone 7 bude oříšek jelikož LUA library není implementovaná do .NET a jiné knihovny do WP7 prý linkovat nepůjdou.
  • 0

#6 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 17:43

Já moc tady těmto typům keší nefandím. Pokud nenajdu krabku a nemůžu se do ní písemně zalogovat, tak mě to prostě neláká. Úplně by mi stačily tradiční, multi a mystery, toť vše.
  • 0

#7 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 17:46

me2d09 napsal/a:
k-lord: 2/3 kaceru nemaji wherigo kde hrat? Prozrad mi nekoho kdo nema alespoň jedno z tohoto:
Android, PocketPC, Blackberry, iPhone, Garmin Oregon/Colorado, mobil podporující Javu (J2ME)

Takže příčina bude někde jinde a to právě v tom že na to groundspeak kašle.


Já se hrdě hlásím, že ani jedno z výše jmenovaných zařízení nemám. ;)
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#8 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 17:46

zir37 napsal/a:
Já moc tady těmto typům keší nefandím. Pokud nenajdu krabku a nemůžu se do ní písemně zalogovat, tak mě to prostě neláká. Úplně by mi stačily tradiční, multi a mystery, toť vše.

Všechny wherigo keše logovatelné na gc.com mají samozřejmě krabičku a logbook apod.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#9 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 17:51

zir37 napsal/a:
Já moc tady těmto typům keší nefandím. Pokud nenajdu krabku a nemůžu se do ní písemně zalogovat, tak mě to prostě neláká. Úplně by mi stačily tradiční, multi a mystery, toť vše.

Nepleteš si náhodou Wherigo s Waymark? Wherigo fyzickou krabičku má.
Co se mně týká, já Wherigo keše miluji. A to hlavně díky úžasnému OpenWIG od matejcka. O to více mě mrzí, že oficielní player je od r. 2008 stále ve verzi, jejíž funkčnost je velmi diskutabilní. Na PDA v podstatěě oficielní verze neexisstuje. Alespoň tedy ne funkční.

Edit: medvídek píše rychleji :)
  • 0

#10 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 18:09

me2d09 napsal/a:
zlicinaci: jo to já taky, ale tady bych byl hodně skeptický, protože Windows mobile jsou mrtvá platforma a nikdo pro ní nebude něco vyvíjet. A player pro Windows Phone 7 bude oříšek jelikož LUA library není implementovaná do .NET a jiné knihovny do WP7 prý linkovat nepůjdou.

No, tak mě to třeba donutí napsat Ježíškovi a PDA navždy vymazat z mého profilu ;)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#11 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 18:58

U nas je wherigo podle mne docela rozsirene. A tak mne napada: Je tomu i jinde? Nebo nam pomaha, ze vetsina softu od GS byla nahrazena ceskym - OpenWIG + Urwigo :-)
  • 0

#12 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 19:47

Podpořeno třemi body, ale mám pocit že vykutálená dvojka Groundspeak/Garmin nad Wherigo dávno zlomili hůl, a nechávají to vyhnít viz neimplementace do Dakoty a S62. :@
  • 0

#13 Forsyte

Forsyte

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 19:47

fandim mu. kdo prosel sarku s baterkou, nebo treba dva proti risi, da mi za pravdu. potencial je obrovsky, bez dalsi podpory ale postupne zanikne.
  • 0

#14 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 23:44

me2d09 napsal/a:
k-lord: 2/3 kaceru nemaji wherigo kde hrat? Prozrad mi nekoho kdo nema alespoň jedno z tohoto:
Android, PocketPC, Blackberry, iPhone, Garmin Oregon/Colorado, mobil podporující Javu (J2ME)

Takže příčina bude někde jinde a to právě v tom že na to groundspeak kašle.


No to bys ses divil. Kacery ti tu jmenovat nebudu, pac je stejne neznas, ale je jich dost. Vetsine tu totiz na ty tradicky staci Etrexy a na tech to opravdu hrat nejde. To ze je to jinak v CR groundspeak moc zajimat nebude, jak jsem psal, smerodatna je pro neho poptavka v USA, resp. Kanade. A sam si muzes zjistit kolik tu je wherigo kesi a kolik je v nich logu.
  • 0

#15 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 23:51

jenže to je všechno proto, že se wherigo prodává špatnému publiku. pro zavilé geocachery je to zhusta nezajímavý, protože jim jde o krabičky, cartridge je pak maximálně tak ztížením nebo naopak zpříjemněním lovu. (viz tady zir37 například) a dedikované GPSky si kupují zase jenom geocacheři, nebo lidi, kteří prostě potřebují gpsku a nějaké hry jsou jim volné
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#16 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 0:11

Mala statistika: USA - 357 kesi, tj. 7 na jeden stat vcetne DC Nemecko - 173 CR - 80 i Kanada je na tom hure nez my (nejlepe Ontario s 52). Taktez zadny evropsky stat uz nedosahuje takovych poctu jako Cesi a Nemci (vsechny staty jsem nezjistoval). Proste at se nam to libi nebo ne, wherigo neziskalo celosvetove takovou popularitu, aby GS ci Garminu stalo za to s tim neco delat. Rad bych se mylil, pac mam wherigo kese rad, ale cisla pro wherigo moc nehovori.
  • 0

#17 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 7:13

Podporil jsem taky tremi body, podle me je wherigo super vec - a to i kdyby to melo slouzit jen jako "chytra multicache". Slozite pocitani v terenu je otravna pakarna, tak proc na to nepouzit wherigo a povinne indicie nezadavat primo do GPS ?
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#18 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 7:50

I já jsem přidal svůj hlas.

Vzkaz pro ostatní: Nenechte si znechutit wherigo keše kačery, kteří buď neumějí nebo jsou líní si rozchodit nějaký přehrávač těchto her.
Vzhledem k tomu, že jsem tomuto typu keše úplně propadl (viz. např. můj letecký odlov keše) tak samozřejmě mám jiný pohled na wherigo, ale když se začtete do logů u těchto keší tak si všimněte, že každému kdo nějakou zkusil poprvé se strašně líbila a nezůstal jen u jedné.

Prostě dokud nějakou nezkusíte odlovit nemůžete pře psát že je to oničem, že jim nefandíte atd...
  • 0

#19 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 8:09

Maxinoha napsal/a:
...
viz. např. můj letecký odlov keše
...

LOL, tak to je moc... :D
  • 0

#20 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 8:17

me2d09 napsal/a:
k-lord: 2/3 kaceru nemaji wherigo kde hrat? Prozrad mi nekoho kdo nema alespoň jedno z tohoto:
Android, PocketPC, Blackberry, iPhone, Garmin Oregon/Colorado, mobil podporující Javu (J2ME)

Takže příčina bude někde jinde a to právě v tom že na to groundspeak kašle.


Souhlasím s k-lordem, ne každý má GPSku, na které Wherigo funguje a na Omnii se mi ho i přes dost velkou snahu rozchodit nepodařilo a takových kačerů znám spoustu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama