Přejít na obsah


Fotka

Podpořte Wherigo na feedback fóru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 8:21

Maxinoha: Naprosty souhlas ! Tesat do kamene .... .... a ten tvuj "letecky odlov", to je taky mazec a soucasne vyzva. O jednom letadle vim, zacinam dumat nad tim, ze bych to taky zkusil, protoze lyze nejsou nic pro me .... :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#22 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 10:00

Maxinoha napsal/a:
...
viz. např. můj letecký odlov keše
...

Mno, za podobné letecké hrátky jsem měl před pár lety velké problémy se Státní (proti)Leteckou Inspekcí. Tak doufej, že si nikdo z ÚCL, jak se dnes ti samí lidé jmenují, tento log nepřečte :).
  • 0

#23 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 10:12

mtauf napsal/a:

Maxinoha napsal/a:
...
viz. např. můj letecký odlov keše
...

Mno, za podobné letecké hrátky jsem měl před pár lety velké problémy se Státní (proti)Leteckou Inspekcí. Tak doufej, že si nikdo z ÚCL, jak se dnes ti samí lidé jmenují, tento log nepřečte :).

Nerozumim tomu, co je na tomto protizakonne ??
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#24 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 11:15

mtauf napsal/a:Mno, za podobné letecké hrátky jsem měl před pár lety velké problémy se Státní (proti)Leteckou Inspekcí. Tak doufej, že si nikdo z ÚCL, jak se dnes ti samí lidé jmenují, tento log nepřečte :).


Taky tomu moc nerozumím, letět můžeš v jakékoliv výšce, důležitá je pozice podle GPS.
  • 0

#25 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 11:17

me2d09 napsal/a:
Pokud chcete zkusit nějak rozpohybovat groundspeak ve věci Wherigo, hlasujte pro něj na oficiálním feedback fóru.

Návod pro ty kteří neumějí anglicky:
Klikněte na vote pod počtem hlasů vlevo nahoře.
Pak klikněte na 3 votes (pokud tedy chcete Wherigu dát maximum možných hlasů).


Nedělám si moc naděje, když na to už 2 roky nesáhli, ale aspoň se třeba dočkáme nějakého slibu.


Děkuji všem co tento projekt podpořili svými hlasy.
  • 0

#26 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 11:59

OpenWIG na me Nokii si obcas posledni dobou postavi hlavu a hru nedohraje. :( Nicmene jsem to fidbekem podporil.
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#27 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 13:42

Nic proti Wherigu ale to, že je ve světě max. 1000 Wherigo cachí proti celkem 1,2 milionu cachí ostatních typů nesvědčí zrovna o tom, že by "vynálezcům" Wheriga vyšel předpoklad, že to lidi budou považovat za bezva nápad a vzdají se kvůli tomu svých Etrexů nebo dokonce 60Csx. Obávám se, že kvůli takové hrstce lidí co to dělají se nikdo s podporou téhle hračky nepřetrhne.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#28 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 14:05

Pokud s Wherigo groundspeak něco do pár let neudělá, vznikne nová platforma na stejném principu. Ta myšlenká má obrovský potenciál, jednoduchý bussiness model (třeba reklama ve hrách, komerční cartridge). Docela se divím, že něcvo podobného ještě nevyšlo. Wherigo má oproti podobným projektům (GPS Mission) ohromnou výhodu v použití plně skriptovacího jazyka LUA a tak má téměř neomezené možnosti - chybí jen projekt dotáhnout do konce a spolupracovat na něm s garminem. 1000 wherigovek může vydělávat víc než milion krabiček. Lepší cartridge by se dali za pár desítek centů prodávat, což by generovalo řádově vyšší zisky než krabičky. Zkrátka potenciál tu stále je, jen se groundspeak musí probudit. Wherigovek bude vždycky o několik řádů méně, napsat jednu lepší cartridge zabere mnohem více času než položit stokrabičkový trail. Je to zkrátka něco jiného, s GC je to pěkně propojené ale ani by nemuselo být (kdyby to groundspeak nějak propagoval).
  • 0

#29 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 14:12

Aviatik napsal/a:Obávám se, že kvůli takové hrstce lidí co to dělají se nikdo s podporou téhle hračky nepřetrhne.

Jenze ona ta podpora v nejpouzivanejsich pristrojich (aspon nove prodavanych :) ) je, jen to Groundspeak zabil.

A to su majitel 60CSx, ktery WIG kese nemusi. :)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama