Přejít na obsah


Fotka

Hromadné logování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#41 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 607 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 14:56

Tak bohužel...

[BR] to nebere, resp. bere to pořád jako surový text a nevyhodnocuje jako HTML prvek :( Teď jsem to pokusně zkoušel na jednom logu a nic :(

 

EDITED: Nahrál jsem FN, a šel jsem na Compose Log a vidím, že to HTML nebere. Pokud teda není třeba ten log ještě poslat...

 

EDITED2: Tak se omlouvám. Je opravdu potřeba poslat log. Ale bere to i <> a ne jen [] :)


Tento příspěvek byl upraven od Firestone-: 16 prosinec 2013 - 16:03

  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#42 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 17:40

Ono v otm excelu je to jen o prehlednosti a pohodli. Ale vetsinu tech srandicek jde nastavit v GG "jednoduchou" upravou skriptu pro export FN. Nehlede na to, ze kdyz si pak treba ten soubor otevres v poznamkovym bloku/pspadu/cemkoliv jinym, tak se tam da to odradkovani udelat prostym entrem (jako text FN to bere proste vsechno to, co jem mezi uvozovkama). I kdyz v excelu by se ti to mohlo povizt tak, ze na tom miste das shift+entr. Ale ruku do ohne za to nedam. Na tohle je excel proste nepraktickej.

A gc.com bere stopro BBcode, html jsem nikdy nezkousela. 


  • 0

#43 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 607 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 7:58

Jj taky jsem na to přišel, že to odřádkování zvládne i enter a bere to. Ale zatím jsem to zkoušel z prostého texťáku, tj. žádný tabulkový procesor.

 

Ještě mě napadlo, zdali to jde takhle hromadně přes FN logovat i TB/GC? Myslím, že asi ne?


  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#44 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 17 prosinec 2013 - 8:42

Ještě mě napadlo, zdali to jde takhle hromadně přes FN logovat i TB/GC? Myslím, že asi ne?

Zkus project-gc.com... jestli nepotřebuješ psát romány :)


  • 0

#45 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 607 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 8:52

Nene, romány psát nehodlám, jen když mám těch trackovatelných krámů víc, tak že bych to pěkně do chřtánu narval najednou ala logování krabic...

Project-gc občas používám -- mrknu, co to umí v tomhle ohledu. Díky za tip.


  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#46 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 607 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2014 - 15:11

Zkus project-gc.com... jestli nepotřebuješ psát romány :)

Paráda, funguje na jedničku :)


  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#47 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 22:44

takových je, co logují stromovky či podobné a stáli pod stromem a plkali....mám pár založených stromovek a co tam čtu, mi hlava nebere. ale body nesmrdí. a na odlovu keše se podíleli maximálně tím, že došli pod strom. i když vyjímky existují, ON leze nahoru, loguje FI, ona stojí pod stromem, protože prostě na to nemá nahoru vylézt,( nehaním, každý je na něco) a loguje WN.

a pak jsou takoví, co mimo rozhazování CWG místo nenalezených keší logují FI na keši v  25, aniž by byli v logbooku, a po smazání toho logu ještě píší NA log, že je keš moc těžká.....GC2YXCE


  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama