Přejít na obsah


Fotka

c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1308 odpovědí na toto téma

#121 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 12:51

Kdyz dam vyhledat nejblizsi, tak se mi stane, ze najde jen nektere kese a zdaleka ne vzdy plati, ze se jedna o nejblizsi. Kdyz si zapnu aktivni mapu, tak jsou tam kese zobrazeny vsechna a v poradku. Setkal se s tim nekdo?
  • 0

#122 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 607 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2011 - 15:20

Ahojte, pokouším se importovat kešule přes GeoGet, ale ať zkouším jakýkoli z možných exportů, tak mně to nikdy nepřidá Additional Waypoints. Dělám něco špatně, nebo to c:geo nezvládne?
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#123 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 13:05

Přeji všem pěkný den, jak bylo dříve doporučeno, exportuji si z GeoGet do c:geo vyluštěné mysterky přes "GPX Garmin - pro nové Garmin GPS". Vše se načte, v seznamu uložených keší se objeví, Final souřadnice nahradí originální, když dám celý seznam zobrazit na mapě, tak všechny keše vykreslí v místě vypočtené finálky. Problém nastane, když si otevřu detail keše, a zde se pokusím dostat do menu (abych si zapnul zobrazení na mapě nebo navigaci, radar, ...). v té chvíli mi c:geo ohlásí : "omlouváme se, aplikace c:geo byla nečekaně ukončena." a toto je standardní stav. pokud si stáhnu nějako tradicionálku pro off-line použití, tak veškerá zobrazení a volby do menu fungují. nevíte někdo kde je zakopán pes? díky
  • 0

#124 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 13:37

kapitola napsal/a:
Kdyz dam vyhledat nejblizsi, tak se mi stane, ze najde jen nektere kese a zdaleka ne vzdy plati, ze se jedna o nejblizsi. Kdyz si zapnu aktivni mapu, tak jsou tam kese zobrazeny vsechna a v poradku. Setkal se s tim nekdo?


V předchozích příspěvcích též řeším tento problém a nebyl vyřešen :( taky mě to štve. Navíc když dám zobrazit další keše, tak se mi zpřeházejí zase úplně jinak. Stalo se mi to s jednou aktualizací a od té doby to tak mám.
  • 0

#125 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2011 - 16:11

ahoj.netusite někdo prosím vás proč je c:geo při stahování pouhých 20 keši tak šíleně pomalej? stahuji jen krátké popisy.signál cca85 procent.dostatek volně paměti a vše ostatní vypnuté. htc WF.... účet BM. doba stahování se pohybuje řádově v desítkách minut(20-60) díky za info:@
  • 0

#126 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 18:22

up
  • 0

#127 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 13:43

WAW napsal/a:
ahoj.netusite někdo prosím vás proč je c:geo při stahování pouhých 20 keši tak šíleně pomalej? stahuji jen krátké popisy.signál cca85 procent.dostatek volně paměti a vše ostatní vypnuté. htc WF....
účet BM. doba stahování se pohybuje řádově v desítkách minut(20-60)
díky za info:@


Ahoj.
Přešel jsem taky na Android a mně to dělá taky. Stahuje to dost pomalu. Pokud mně neomezí FUP, tak to ještě jde, ale pokud ho překročím, tak už je to na mašli. Psal jsem autorovi, ale asi s tím nejde nic dělat. Nevím, nejsem v tom zběhlý. Navrhoval jsem mu jestli by nešlo stahovat třeba jen pět keší, ale údajně je jedno kolik se jich stáhne. Datově to prý vychází stejně. Zkus ho kontaktovat a domluvit se osobně. Reaguje celkem okamžitě.
  • 0

#128 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 14:00

u me na LG Optimus One to celkem beha. V aktivni mape to trva tak minutku,to se da prezit. ostatni aplikace behaj normalne?
  • 0

#129 PerryCZ

PerryCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 14:27

U me na Galaxy S je to tragedie, pomalu nacita i GPX, a to uz vubec na netu nemuze zalezet. Kvuli "rychlosti" pouzivam jine aplikace i kdyz c:geo se mi libi...
  • 0

#130 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2011 - 17:44

tak bych jeste zkusil reinstal c:geo
  • 0

#131 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 18:55

Dnes jsem potřeboval zalogovat keš a C:geo mi hlásí: "C:geo nemohlo odeslat log" Už jste se s tím někdo setkal? Dřív mi to normálně fungovalo.
  • 0

#132 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 21:51

Měl jsem možnost tento týden testovat na Galaxy S. Přehrál jsem FW na 2.3.3 a c-geo běželo jako z praku, pravda, používal jsem hodně připojení přes WiFi.
  • 0

#133 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 5:19

K rychlosti, ANO c:geo je pomalejsi nez treba aplikace od Groudspeaku ale vzdy zalezi na aktualnim stavu Vaseho telefonu a taky na rychlosti pripojeni, pokud jsem na wi-fi tak c:geo stahuje vse vcelku rychle, pokud sem v terenu tak vykresleni mapy je otazkou minuty a to uz je vice nez vetsina aplikaci ale da se prezit. Co se tyka odesilani logu tak v tom jsem jeste nikdy nemej zadny problem... zkusil bych rebootnout telefon a odeslat znova ;-)
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#134 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2011 - 18:59

Hledám, co jsem ještě nenašel: Jak se dá zapnout, aby se na aktivní mapě zobrazovala poloha finálky vyluštěné mystery místo jejího počátku, který mě v terénu nezajímá, jako to umí třeba Geoscout pro WM ... (pozor, nemám na mysli vybrat keš, a nechat navigovat ja některý WP, třeba i final) ale když jenu někde, kde mám v prostoru vyluštěno, abych to na mapě viděl a nepřehlédl. (jo, vím, že to jde obejít tím, že si nasosám GPX s corrected z GSAKu ale to není řešení do terénu, kde očekávám, že budu potřebovat např. refresh listingu, pak by se to zpět přepsalo. pokud to c:geo neumí, může někdo kontaktovat autora, zda by to šlo dodělat? jinak ten program je takový napůl nedodělek... dobrý na tradičky v terénu ...
  • 0

#135 DAMSI

DAMSI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 15:33

Ahoj, prosím o pomoc. Za boha nemůžu přijít na to jak logovat keše offline.Dám vždy uložit log a pak v HYSTORY loguju pouze po jedný.Nelze to provést hromadně?A za druhý když je zaloguju, tak furt zůstavaj v HYSTORY a je to tak zbytečně nepřehledný.Je to necnost programu nebo jsem jen natvrdlej.Díky.;)
  • 0

#136 kulicka

kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 13:51

Tak tohle by mne taky celkem zajimalo. Sam jsem sice jeste na WM a Pocketdrake,ale geosynek obdrzel androida pod stromecek a s offline logovanim ma tento neprijemny problem. Jeho Vodafone 845 se mi bohuzel nepodarilo prinutit k pripojeni Ad-Hoc k memu HTC,aby mohl pouzit muj internet a logovat online. Nejlepsi by bylo,kdyby se offline zalogovane kesky daly zobrazit pekne pohromade (eventuelne jeste i upravit log,ale tu uz si mozna vymyslim prilis) a hromadne odeslat.
  • 0
Medvidek

#137 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 14:49

Android se neumí připojit k Ad-hoc sítím, ale jen k AP. Dá se to obejít, sám jsem teď úspěšně rozjel program Connectify ;-)
  • 0

#138 kulicka

kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 23:29

Zni to zajimave,ale asi to zrovna sem nepatri. Ozvu se ti na emila.
  • 0
Medvidek

#139 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 12:12

labyorkie napsal/a:

kapitola napsal/a:
Kdyz dam vyhledat nejblizsi, tak se mi stane, ze najde jen nektere kese a zdaleka ne vzdy plati, ze se jedna o nejblizsi. Kdyz si zapnu aktivni mapu, tak jsou tam kese zobrazeny vsechna a v poradku. Setkal se s tim nekdo?


V předchozích příspěvcích též řeším tento problém a nebyl vyřešen :( taky mě to štve. Navíc když dám zobrazit další keše, tak se mi zpřeházejí zase úplně jinak. Stalo se mi to s jednou aktualizací a od té doby to tak mám.


Ahoj.
Taky mam tento problem a je dost nepřijemný.Na strankách marketu jsem se dočetl že prý je to OK. Když budu mit premium učet , tak to bude prý v pořádku.Mám HTC wildfire a verzi soft C:GEO 2.13. Kolega má HTC desire HD a verzi C:GEO 2.08 a řadí mu to v pořádku a to taky nemá premium učet. Mohly by to snad už nějak vyřešit a nevymlouvat se jenom.
Díky jinak za rady
  • 0

#140 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 21:21

Tak se mi objevil novy problem. Kdyz zapnu Aktivni mapu, tak se mi zobrazuji vsechny kese, i jiz odlovene. V nastaveni mam samozrejme zaskrtnuto nezobrazovani vlastnich a nalezenych kesi. Zkusil jsem odinstalovat a znovu nainstalovat,ale bez uspechu. Jeste nedavno to bylo Ok. Nemate nekdo napad co s tim? Diky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama