Přejít na obsah


Fotka

c:geo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1308 odpovědí na toto téma

#81 qdo

qdo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 13:24

Taky pouzivam obe aplikace, tedy spis jsem pouzival. Ovsem c:geo se stava nepouzitelnou aplikaci hlavne diky rychlosti, co ma ofiko aplikace nacteno do 10s trva c:geu minuty, vliv telefonu je maly (tattoo x wildfire x desire rozdil par vterin) tak kde je problem? Co udelat litle verzi s parsovanim mensiho poctu informaci, nebo z wap verze gc: http://wap.geocaching.com.
  • 0
HTC ONE + Etrex 30

#82 VendulaCZ

VendulaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 13:28

Tak jsem napsala do oficiální diskuze c:geo, uvidíme, s čím přijdou :)
  • 0

#83 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 17:13

qdo napsal/a:
Taky pouzivam obe aplikace, tedy spis jsem pouzival. Ovsem c:geo se stava nepouzitelnou aplikaci hlavne diky rychlosti, co ma ofiko aplikace nacteno do 10s trva c:geu minuty, vliv telefonu je maly (tattoo x wildfire x desire rozdil par vterin) tak kde je problem? Co udelat litle verzi s parsovanim mensiho poctu informaci, nebo z wap verze gc: http://wap.geocaching.com.


já s c:geo nemám problém, keš načtená během okamžiku (SE Xperia X8 s Androidem 2.1)
a to jak přes wifi, tak i přes mobilní síť. (teda zatím se mi nepovedlo ještě přešvihnout FUP, tak nevím, jak se to bude chovat potom).
  • 0

#84 Doc Bogeyman

Doc Bogeyman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 14:06

Mám Vodafone 845 a c:geo. Aplikaci Radar najdu snadno na webu (http://market.androi...e.android.radar), ale nikoli v aplikaci Android Market na telefonu. Když načtu v telefonu QR kód, tak aplikace Android Market nenajde Radar, třeba prohlížeč jej podle QR kódu na webu opět najde. Kde může být chyba? :(
  • 0

#85 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 14:20

vucka napsal/a:
Mám Vodafone 845 a c:geo. Aplikaci Radar najdu snadno na webu ...
Kde může být chyba? :(

nejspíš v nepodporovaném rozlišení displeje telefonu.
Pokud daná aplikace není určena pro dané rozlišení, tak se v marketu v telefonu ani nenabídne ke stažení - telefon ji prostě nevidí.
Pokud se mýlím, tak mě někdo opravte.
  • 0

#86 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 15:17

vetrnik_cr napsal/a:

vucka napsal/a:
Mám Vodafone 845 a c:geo. Aplikaci Radar najdu snadno na webu ...
Kde může být chyba? :(

nejspíš v nepodporovaném rozlišení displeje telefonu.
Pokud daná aplikace není určena pro dané rozlišení, tak se v marketu v telefonu ani nenabídne ke stažení - telefon ji prostě nevidí.
Pokud se mýlím, tak mě někdo opravte.


Nepletes.
Staci cist ... :(
O stranku dopredu se to resilo:

miki6 napsal/a:
htc wildfire - však jsem o 4 posty výše psal, že telefon s rozlišením 240x320 se nechytá, radar na něm funguje, ale nejde stahnout z marketu...
i phone - :D boha jeho, ty máš na ajfonu android?

http://www.edisk.cz/stahni/09098/radar.apk_23.33KB.html


  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#87 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 10:07

Ahoj. U androida jsem novic. V marketu mi ho nenajde, a postažení nevím jak instalovat. Prosím ještě o tuto radu. Dík
  • 0

#88 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 10:34

SEM TAM TEAM napsal/a:
Ahoj.

U androida jsem novic.
V marketu mi ho nenajde, a postažení nevím jak instalovat.
Prosím ještě o tuto radu.

Dík


Co presne nevis?
Napis mi majl nebo icq...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#89 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 11:08

brazajar napsal/a:

SEM TAM TEAM napsal/a:
Ahoj.

U androida jsem novic.
V marketu mi ho nenajde, a postažení nevím jak instalovat.
Prosím ještě o tuto radu.

Dík


Co presne nevis?
Napis mi majl nebo icq...


No jde o to že mi to ve všech případech hlasí že Radar a HTC Wildfire nejsou kompatibilní. Tudíž radar asi na něm nepoběží.
  • 0

#90 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 11:16

Heuréééééééééééééééékáááááááááááááá. Radar rozchozen. Díky moc za pomoc. Jdu si hrát. :):):):):):):):):):):):):):):):):):)
  • 0

#91 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 17:55

ahojte, dnes som sa hrabol v androide a nasiel som v cgeo adresare s keskami. teda kesky som uz pomazal ale odresare prazdne tam ostali. mozem ich zmazat? a vlastne preco tam tie adresare ostavaju ked zmazem kes z cgeo?
  • 0

#92 Pavelmidi

Pavelmidi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2011 - 14:14

Tak dlouho jsem se trápil s c:geo až jsem přešel na Locus. Je rychlejší a šikovnější a taky se mi líbí způbob jak naviguje ke keši v mapě a kompas je taky šikovný. Vše v jednom. Pro toho kdo loví offline je Locus č.1.
  • 0
co se dnes posere , zítra bude dobrý HTC Wildfire, Locus,Geoget II

#93 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 16:09

dema sk napsal/a:
ahojte, dnes som sa hrabol v androide a nasiel som v cgeo adresare s keskami. teda kesky som uz pomazal ale odresare prazdne tam ostali. mozem ich zmazat? a vlastne preco tam tie adresare ostavaju ked zmazem kes z cgeo?

poradi niekto?
  • 0

#94 Pavelmidi

Pavelmidi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 17:45

klasika, nejeden program po sobě zanechá složky, smaž a máš klid, já to tak udělal.
  • 0
co se dnes posere , zítra bude dobrý HTC Wildfire, Locus,Geoget II

#95 dema

dema

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 23:04

okej diky za odpoved. a este mam taku otazku... kolko kB z datovych sluzieb asi tak zozere stiahnutie jednej kesky, popripade aj s vyhladavanim okolitych kesi. nemate to niekto odsledovane? ide mi o to, ze nemam zaplatene datove prenosy, mam O2 a tam je pri neaktivovanom nete poplatok 1euro za 1MB.
  • 0

#96 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 8:36

dema sk napsal/a:
okej diky za odpoved. a este mam taku otazku...
kolko kB z datovych sluzieb asi tak zozere stiahnutie jednej kesky, popripade aj s vyhladavanim okolitych kesi. nemate to niekto odsledovane? ide mi o to, ze nemam zaplatene datove prenosy, mam O2 a tam je pri neaktivovanom nete poplatok 1euro za 1MB.


Nejde podle mne urcit, pac kazda ma jinak obrazky, listing atd. Ja mam plna data, a mesicne "natocim" kolem 100mb, vc gc.

Navic, android bez dat? Nakonec, kazdeho volba.
EDIT:
u o2 stoji intenret 150 Kc (FUP 150MB). To neni zas az tak moc, myslim...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#97 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 11:13

dema sk napsal/a:
nemam zaplatene datove prenosy, mam O2 a tam je pri neaktivovanom nete poplatok 1euro za 1MB.

To je u Androidu velmi nerozumné. První věcí, kterou jsem udělal poté, co jsem si koupil telefon s Androidem, bylo aktivování datového tarifu. Teprve potom, co mi přišla SMS o jeho zapojení, jsem teprve SIM kartu strčil do nového telefonu.
Před lety jsem omylem (nevšiml jsem si, kterou SIM zrovna používám) stáhnul jeden pracovní ZIP soubor z pošty, udělal s ním doma něco a poslal ho mailem zpět. A na konci měsíce mi přišla faktura na 6.000 Kč! Sice se to tenkrát nějak vyřešilo, ale nikdy více.
Navíc ta FUP u O2 funguje tak, že když přesáhneš limit, tak ti omezej rychlost, ale nezpoplatněj ti data navíc žádným "extra" tarifem.

Takže rada zní - nešpekuluj, kolik dat se stáhne při nalezení jedné kešky, ale obětuj 150 Kč měsíčně a měj klid.
  • 0

#98 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 12:51

Nevim jaka je omezena rychlost u O2, ale u T-mobile to stahnou na 32kbps a to se vyhledavani pres C:geo stane naprosto nepouzitelny -- pri ty rychlosti zlata Oficialni aplikace - ta aspon zakladni info (smer, nazev,vzdalenost) stahne temer okamzite (10s). Pravda ze pak dyl nacita info k jednotlivejm kesim. Navic mam dojem, ze do fieldnotes (ty UMI c:geo ne) dava nejaky desivy US casy a data --teda mozna se to po preklopeni na log samo prepocte na CZ. Co se tyce tech "kesi" v adresari C:geo -- mam dojem ze to nejsou informace o kesi, ale jen nejake png, kde je takovej ten obrazek Inventar/favorite -- takze si myslim, ze naprosto nepotrebne. Jinak jde udelat to, ze kese hledas pres C:Geo on-line a pak se rovnou z C:geo nechas navigovat pomoci LOCUSu ..to je spravna kombinace :D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#99 kacersmoula

kacersmoula

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 16:19

Dobrý den, chci se zeptat ohledne aplikace c:geo. Viděl jsem zde plno navrhu a rad ale ja sem z toho jak se říká "navětvi" můj dotaz tedy zní: Mám telefon LG p500 OO, mám ho jen krátce, nemám v něm připojení nastálo ale pouze Wifi doma. Stáhl jsem si z Android Marketu c:geo (vyskytl se mi jako nejlepsi, ale skoušel jsem i jiné). Našel jsem přes GPS svou polohu i seznam kešek v okolí, ale měl jsem zapojený internet. Uložil jsem si kešku i s jejíma souřednicema, vypnul Wifi, a ejhle, najdu si Uložené kešky, a jak tak koukám sice tam mám celý popis i veškeré komentáře ale nemám mapu. Buď jsem slepý nebo nevim, proste mi to ukážeuloženou kešku ale nikde odkaz na mapu. Ptám se tedy jak na to, jestli se někdo s tímto problémem setkal nebo jsem na to šel špatně. Mobil mám krátce (týden) a ještě sem se s ním úplně nesžil :D.
  • 0

#100 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 16:37

kacersmoula
Když jsi v listingu kešky, dej si menu a navigovat. Tam pak statické mapy a keška se ti ukáže na několika přiblížených mapách. Jiné zobrazení na mapě se ti asi neukáže, pokud nemáš nějaké mapy nahrané přímo v mobilu a nebo nemáš zrovna připojení na net. ;)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama