Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v "Ordinaci v růžové zahradě"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
207 odpovědí na toto téma

#41 The Foxx

The Foxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 21:47

No tak to je masakr... Nic hroznějšího jsem snad ještě ani neviděl. Možná dívčí skupina Luštěla ale to sem nepatří... A ten trpaslík na závěr... to bylo za trest pro LTF (Last to find nebo Looser To Find) :-)))))
  • 0
Never forget The Fox... www.kisspraha.cz

#42 pvgc

pvgc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 22:12

Tak to je neco... ted me doma nebudou chtit pustit na kese. :o
  • 0

#43 jakuma.cz

jakuma.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 22:15

tááák a právě se z posledního mudly v ČR stal "kačer" ...:( Po nedávné kauze s krabičkama v centru Prahy divák opět zaslechl zaklínadlo geocaching. Jediné štěstí že z FTFka přinesl trpaslíka a né flašku ...jóóó to by bylo kačerů ještě víc...
  • 0

#44 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 22:19

Paneboze.....videl sem ted minutu a vic sem nevydrzel....des bes
  • 0

#45 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 22:26

No to je jízda! Teď abych si utřel poprskanej monitor.
  • 0

#46 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 22:33

Já souhlasím s tím, že jsme svým způsobem ujetý, ale po téhle frašce vypadáme jak totální kok.... co lezou na skály pro kýčovitý trpajzlíky. P.S. Jo mimochodem Sokole, zaloguje mě taky na tom Alisterově pokladu, jó? :D
  • 0
Vložený obrázek

#47 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 22:43

Tak to je vostrý - první díl tohohle blábolu co jsem kdy "viděl" - projel jsem to podle stopáže. Jak už to tu někdo psal - tohle je opravdu vrchol..udělali z nás pěkný trotly :o :@ :X Jsme zvědavi co kde a od koho uslyšíme...
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#48 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 22:48

:D:D:D:D:D
  • 0

#49 aproach1

aproach1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 22:53

Keškoměrka šla do zelena, tak je teď možná někde taky hezkej trpaslík:D Tak nezávidět a upalovat pro něj. Pozor Sokol nikdy nespí :):):)
  • 0

#50 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 23:21

Náhodou špica !! Teď jsem to zkouknul na NETu, v originále na to kouká moja, já byl na lovu FTF. To zas bude nových kešerů a nových keší. Třeba jim za to někdo platí ????
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#51 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 23:40

Úvaha pro zakazující rodiče: Dvacetiletý kluk spadl z místa o kterém věděl a když tam poslal asi 60-ti letého silnějšího pána (na horolezce nevypadal), tak ten se vrátil naprosto vpořádku (teda skoro), i když tam šel podle popisu. :D
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#52 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 23:44

Tak jsem to projel podle stopáže:D:D:D. No to je masakr, já myslím že holky Bártů by to už měli přestat hulit. Normálně na tenhle seriál pro baby s půlkou mozku nekoukám a už při prvních tónech "Tvůj život..." prchám z domů buď do hospy nebo ke kámošovi. Stává se ze mě vyděděnec:o. Berte to pozitivně třeba rodiče přestanou kupovat pubošům mobily s GPS. :) No teď sem vděčný za to že jsem se se svou zálibou nikde moc neventiloval.;)B);)
  • 0

#53 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 0:15

na to se snad dá říct jedině: TÝÝÝ V*LE! :o:D
  • 0

#54 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 0:27

My bejt PaBa, tak si dáme na Sokola majzla! Nevypadá, ale je to čipera! Ale vážně - je to spíš smutný, protože teď budeme už tuplem vypadat před mudlo-veřejností jako totální idioti. Schválně zkuste někde na veřejnosti zítra nadhodit, že jste "kačer" - začnou vás hned prosit, ať kvůli tomu hnusnýmu trpaslíkovi nikam proboha nelezete! Je nám hlavně líto mladších kačerů, na které hned naběhnou vyděšení "Novu sledující" rodiče se zákazy a přednáškami ... Btw očekáváme, že nám zítra v mailu, páč kačeři jsou cháska hravá a veselá, pípne několik "Alisterových pokladů". Přimlouváme se za "terén 1", protože jestli z toho někdo spadne a ve zprávách na Nově bude, že si někdo natloukl u TOHO "Alisterova Pokladu", bude muset GC asi přejít do ilegality ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#55 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 0:52

Lol :D:D:D

Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek

#56 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 1:29

Dle okolností by to šlo teoreticky shrnout takto: Jeden exot, který leze na očividně pětkovou keš bez potřebné výbavy a o to blbější, že na stejný úkon navádí důchodce, evidentně v dlouhodobě přetrvávající krizi středního věku, navíc k tomu ještě nepoctivý, že si nechá nález zalogovat někým jiným, který BEZ VÝMĚNY (bylo řečeno, že ta keš je legenda,tudíž nějakou dobu už existuje) uzme nebohého trpajzlíka! To je přesná ukázka "takykačerství":-))
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#57 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 5:54

SCHW napsal/a:
Je nám hlavně líto mladších kačerů, na které hned naběhnou vyděšení "Novu sledující" rodiče se zákazy a přednáškami ...


Tohle by nemusel být až tak jednoznačný mínus ... :)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#58 Larius

Larius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 6:06

Kam ten svět spěje...Nova ze sebe dělá blbce, jenže většina lidí to pochopí tak, že dělají blbce z nás...Nu což, aspoň je inspirace, co dávat do keší jako FTF odměnu :D
  • 0

#59 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 6:32

Díky za odkaz i za "stopáž", takhle jsem se nepobavil už dlouho! :D:D:D
  • 0

#60 engys

engys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 7:16

SCHW napsal/a:
Btw očekáváme, že nám zítra v mailu, páč kačeři jsou cháska hravá a veselá, pípne několik "Alisterových pokladů". Přimlouváme se za "terén 1", protože jestli z toho někdo spadne a ve zprávách na Nově bude, že si někdo natloukl u TOHO "Alisterova Pokladu", bude muset GC asi přejít do ilegality ...


Já se přimlouvám za terén 5. Třeba pak zakáží ten d*bilní serial kvůli navádění a bude opět klid. :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama