Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v "Ordinaci v růžové zahradě"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
207 odpovědí na toto téma

#61 recoil303

recoil303

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 7:34

Topic na Geocaching.sk kolegovia :) To som sa pobavil :)) http://www.geocachin...me=5&theme=2836
  • 0

#62 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 7:36

Nova si zvedla tímto dílem sledovanost. Co víc si mohla přát. A že vypadáme jako idioty? To jim nevadí.
  • 0
Hledejte a najdete!

#63 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 7:45

Pokud se tady objeví nějací noví kačeři po tý včerejší Nově, rozhodně nebudu proti. Jen bych jim chtěl říct, aby namísto koukání na ordinaci si radši přečetli wiki, protože třeba zjistí, že geocaching není zase tak adrenalinová a nebezpečná hra jak si myslí; a že kačeři nejsou také svině, aby se tu posmívali někomu, kdo nemá žádný FTFko. Jo, a jak už někdo psal: FTFko po deseti dnech je hloupost - zas až tak moc není, a přiznám se, že jsem na příští rok plánoval jednu cache, která by trvala opravdu dlouho. Nicméně po tomto dílu ordinace od toho nejspíš upouštím. Ještě by na mě ordinace podala trestní oznámení, že jsem jim ten nápad ukradl :D
  • 0

#64 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 7:54

Don82 napsal/a:
http://archiv.nova.c...tancim.html?s=0

Od 24:30. Dál už jsem to neprojížděl, nevydržel jsem to... :D

Díky za ten čas...to je trapárna :o)))
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#65 bohusz

bohusz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 8:03

baron12 napsal/a:
... Scénárista se chtěl nejspíš někomu pomstít.


Pamatujete na blikající krabičky na Malé straně později identifikované jak reklamní akce O2? Jak policajti pořádali manévry, vkládali je do bombových kontejnerů a náš dobrý ministr John porazil tramvaj?

TV Nova o nich informovala jako že "může jít o součást kry zvané 'geocaching'".

To nemůže být náhoda! :o ;) :D
  • 0
-- Bohusz, Oregon 300 / eTrex Vista HCx

#66 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 8:26

Tak jsem zvědav, kdo založí jako první Alisterův poklad a jestli bude pro FTF připraven trpaslík;)
  • 0

#67 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 8:53

tak včera sem se nevyvlíkl ze sledování ordinace(jinak hnedka prchám na kompl) a udělal jsem dobře,tak jsem se eště nepobavil,taková kravina,ten dědek rozhodně neměl postavu na to aby lezl někam na skálu,a samozdřejmě otec se na to díval opilej takže začal hnedka kázání jakože jestli je geocaching tak nebezpečnej tak mi to zakazuje atd...,máti se tomu jenom tlemila protože ví že zase tak nebezpečný to není(až na pár odřenejch kolen atd...)
  • 0

#68 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 9:15

Fakt: Nova vysílá kraviny o oboru, kterému (aspoň trochu) rozumíte. Kontrolní otázka: co vysílá o jiných oborech, o kterých toho moc nevíte? (kriminalistika, lékařství, záchranářství, letectví, mezilidské vztahy...atd.) Logická indukce: ...ratatatatatatatata - a možná ještě víc! :D
  • 0

#69 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 9:22

Jdu shánět trpaslíky ... těšte se :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#70 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 9:37

Ale no tak, vy na to koukáte ze špatného úhlu. TV Nova se dověděla o velkém počtu kačerů v ČR a tak tomu přizpůsobuje i "děje" oblíbených seriálů? Copak vás vůbec nezajímá, jestli se mu podaří najít keš a jestli mu třeba FTFko nevyfoukce Benjo :D ...i když pokud to hledá deset dní, tak už tam byla půlka republiky B)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#71 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 9:38

Tak máme STF na Alisterově pokladu, hned po společném FTF Sokola a Clifhangera :D :D :D :D :D

Vložený obrázek
  • 0
Hledejte a najdete!

#72 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 9:40

weri napsal/a:
...i když pokud to hledá deset dní, tak už tam byla půlka republiky B)


i na 5/5 ? ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#73 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 9:51

fremen.cz napsal/a:

weri napsal/a:
...i když pokud to hledá deset dní, tak už tam byla půlka republiky B)


i na 5/5 ? ;)


Pokud je to 5/5, tak jen čtvrtka republiky ;)

To víš, jsem na pomalý free wifině a jsem rád, že jsem si mohl pustit malý kousek té frašky... takže jsem nepostřehl, že to jelito se rozflákalo na 5/5 keši. Když to neumí, nemá tam lézt B)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#74 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 10:16

Tak jsem to pred chvilkou skoukla ... no, delaji tam z nas dobra hovadka :-) Ale ten Alisteruv poklad dam :-D To si nenecham ujit ... prvni info o umisteni ... mytina, cerna skala, 1km od dalnice ... to se najde
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#75 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 10:41

Jsou i keše , po kterých se jde déle , než 10 dní GC24B1K
  • 0

#76 Ojinek

Ojinek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 10:52

Na Nově jsou hrozné svině. Jsem zvědav, jaká komunita bude další. Jednou v Ordinaci byl díl, kde ukazovali Poker a taky z nás, hráčů Pokeru, udělali nehorázné dementy. Jenže u nás to způsobilo to, že se o Poker začali zajímat Socani a ti způsobili to, že se Poker bude moct hrát jen v kasínech (bude nelegální to hrát v hospodě, na zahradě u kamarádů apod...). Jelikož to zobrazili jako hazard, ve kterým se zadlužíš na celý život, tak budeme jeden z mála států, který bude mít Poker uznaný jako hazard a ne sport. Na Geocaching by to ale nemělo mít až takový vliv - spíš se o to začne zajímat víc lidí.

Pokud byste to chtěli vidět:
http://archiv.nova.c...tancim.html?s=0
9:30 - 12:10
23:02 - 26:11
37:50 - 40:46
49:00 - 49:56
52:48 - 53:47
  • 0

#77 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 11:14

Jak je vidět hrušková sezóna na nově vesele pokračuje po totálním propadáku Talentmanie jim už opravdu nezbejvá nic jinýho než očerňovat jiné skupiny co narozdíl od sledování nablblých seriálů aspoň něco dělají.

Nové krédo NOVY zní trefovat se do jinejch aby se zvedla sledovanost B) a lidi si nevšimly jak ubohá ta stanice poslední dobou je !!!

Sice to všechno co tam bylo se teoreticky stát může (a už i stalo) prakticky je to ale mizivé procento... nicméně děkuji NOVĚ za označení totální trotl... :P pořád raději budu chodit s dětmi do přírody místo čumění na ubohé výplody ještě ubožejší stanice... howgh B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#78 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 11:25

No - přečkat to do těch 9:30 byl opravdu výkon. Potom jsem se 4x zasmál a 15x rozplakal. Jdu kouknout k Ťimťonům jestli už nemaj' Alistery. Si pište, že je zkoupím a budu je cpát všude kam vlezou.
  • 0

#79 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 11:33

O tom, ze bude v ruzovce neco o GC mi rekla pritelkyne, tak jsem to tedy sedic u pc se strankou GC.cz sledoval koutkem oka. Kdyz se tam bavili o tom, co ze to ten Alisterův poklad bude, prvni co me napadlo tak povidam "kindrsrot" :D , ale mylil jsem se, bylo to jeste horsi :D No co k tomu rict, rekl bychm ze nova dosahla sveho cile a sice prilakat vice divaku k serialu.Jak to funguje?: no bylo to tu zmineno uz nekolikrat - rodice: "Kam jdes?" kacer: "No na kesku." rodice: "Nikam nepujdes je to nebezpecny, tady si sedni a koukej na ordinaci...." a dalsi vec pro zvyseni sledovanosti, stacilo vypustit do popisu tohoto dilu slovo geocaching (ehm pardon, maji to tam spatne, napsali tam totiz gecaching :-) to bude asi nejak odnoz toho naseho GC :D :D ) a hned kaceri zavetrili a kdyz treba jen na televizy pokukovali tak jako ja, pro novu jsou to nove ovecky pro jejich uzasne statistiky. Jiste jste si vsimli, ze forum bylo dost nahusteny uz pri serialu, takze se divalo asi opravdu spousta kaceru, ktery to jinak nesleduji - vysledek - zase vyssi sledovanost, no a nova se bude tlouct do prsou jaky ze to maji uzasny a hodne sledovany serial. A vysledek pro nas kacery??.... Budem za idioty co se honi po skalach kvuli trpaslikovi. Bleee, je mi na b**ti.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#80 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 11:52

... dneska mě známej povídá: jak můžeš takovou de.ilní hru s trpaslíkama hrát ? To je jak pro de.enty...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama