Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v "Ordinaci v růžové zahradě"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
207 odpovědí na toto téma

#101 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 14:58

acrossforester napsal/a:

Ojinek napsal/a:

frluky napsal/a:
0,5km od silnice, 1km Černá skála, 200m od stromu, umýtiny, kousek od Kamenice = Alisterův poklad.
Přiznejte se kolik se vás na to do mapy a net již dívalo?
:P

Kamenice je fiktivní místo :) Ordinace není ve skutečnosti točena ve městě "Kamenice".


Jedna etesní Kamenice je kousek od Pentagramu, místo Černý skály by byla k dispozici Bílá hora. Asi tam nějakýho trpaslíka fouknu, ale teď nemám čas, viděl bych to tak na prázdniny :D :D :D


a tak sory - tam už krabka je GC1K3A4 , a klouže to tam :o
  • 0

#102 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 15:38

acrossforester napsal/a:

Ojinek napsal/a:

frluky napsal/a:
0,5km od silnice, 1km Černá skála, 200m od stromu, umýtiny, kousek od Kamenice = Alisterův poklad.
Přiznejte se kolik se vás na to do mapy a net již dívalo?
:P

Kamenice je fiktivní místo :) Ordinace není ve skutečnosti točena ve městě "Kamenice".


Jedna etesní Kamenice je kousek od Pentagramu, místo Černý skály by byla k dispozici Bílá hora. Asi tam nějakýho trpaslíka fouknu, ale teď nemám čas, viděl bych to tak na prázdniny :D :D :D

...ale prosimtě, ať je ten trpajzlik velkej...víš přece jak je GPS nepřesná...30-40m, řikal to přece na Nově ten odborník z ministerstva, tak to musí bejt pravda...my normální lidi nejsme nějací supermani z televize abychom našli tak malýho trpaslíka jak Sokol...to fakt né...měj vohled.
  • 0

#103 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2650 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 15:41

ssva napsal/a:

acrossforester napsal/a:

Ojinek napsal/a:

frluky napsal/a:
0,5km od silnice, 1km Černá skála, 200m od stromu, umýtiny, kousek od Kamenice = Alisterův poklad.
Přiznejte se kolik se vás na to do mapy a net již dívalo?
:P

Kamenice je fiktivní místo :) Ordinace není ve skutečnosti točena ve městě "Kamenice".


Jedna etesní Kamenice je kousek od Pentagramu, místo Černý skály by byla k dispozici Bílá hora. Asi tam nějakýho trpaslíka fouknu, ale teď nemám čas, viděl bych to tak na prázdniny :D :D :D

...ale prosimtě, ať je ten trpajzlik velkej...víš přece jak je GPS nepřesná...30-40m, řikal to přece na Nově ten odborník z ministerstva, tak to musí bejt pravda...my normální lidi nejsme nějací supermani z televize abychom našli tak malýho trpaslíka jak Sokol...to fakt né...měj vohled.

Pořádnej gipsák prosííííííím ;-) na hranicích se dají od ťamanů úžasní ;-) lol
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#104 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 16:00

Takže zápletku na novou keš už máme, jenom ji dát dost bukmarků aby z ní byla legenda. :D:D:D Bude to pěkná mysterka!!!
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#105 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 16:12

Tom007 napsal/a:
Takže zápletku na novou keš už máme, jenom ji dát dost bukmarků aby z ní byla legenda. :D:D:D Bude to pěkná mysterka!!!

...třeba zhlédnout z archivu Novy nějaké díly z té Oranžové ohrady, nebo jak se menuje ta sr.čka, a zjistic co kdo, kdy a kde řekl... to bude Prima, už se těším...:D
  • 0

#106 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2650 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 16:16

ssva napsal/a:

Tom007 napsal/a:
Takže zápletku na novou keš už máme, jenom ji dát dost bukmarků aby z ní byla legenda. :D:D:D Bude to pěkná mysterka!!!

...třeba zhlédnout z archivu Novy nějaké díly z té Oranžové ohrady, nebo jak se menuje ta sr.čka, a zjistic co kdo, kdy a kde řekl... to bude Prima, už se těším...:D

grrrr to mě ani mysterka nedonutí na tu sr.čku se nedá dívat....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#107 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 16:16

No díval jsem se na to a údivem mi spadla čelist udělali z nás jen partu bláznů.Kdybych neviděl o co jde a díval se na to jako nezasvěcení mudlové, tak bych si pomyslel něco o malých dětech co si hrají na písečku a nebo o lidičkách co jsou zralý na sanatorium pro choromyslné. Byla to jen trapárna a nic víc.Nova se zase "vycajchnovala" je mi z nich na nic.Ale i když jsem nebyl FTF tak se nic neděje čekají tam na nás další holt se to musí brát z humorem že jo.:D
  • 0

#108 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 16:25

vydžel jsem to po první větu Báty Štěpánový pak jsem to vypl TV NOHA vždy ze všeho udělá exkluzivní a překroucenou pravdu vše vytrhne z kontextu hlavně když mají sledovanost. Mohu vá říci že tohle není první blábol kterého se dopustili loni nebo předloni dělali reportáž o klucích co střílely z Airsoftových zbraních z intru na jablko NOVA z těchto zbraní udělala tichou a smrtelnou zbraň což v Airsoft komunytě udělalo stejnou míru nevole a znechucení a většina hráčů dostávala doma zákazy atd. klid to se za týden až měsíc urovná a hltalové trapných a mozek vymívajících seriálů a telenovel na tento díl zapomenou
  • 0

#109 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 16:25

DrakMrak napsal/a:

ssva napsal/a:

Tom007 napsal/a:
Takže zápletku na novou keš už máme, jenom ji dát dost bukmarků aby z ní byla legenda. :D:D:D Bude to pěkná mysterka!!!

...třeba zhlédnout z archivu Novy nějaké díly z té Oranžové ohrady, nebo jak se menuje ta sr.čka, a zjistic co kdo, kdy a kde řekl... to bude Prima, už se těším...:D

grrrr to mě ani mysterka nedonutí na tu sr.čku se nedá dívat....

...bude asi 5-ková, takže ani já na ni nebudu "mít"...:( a budu ji muset bohužel dát hned do ignore...
  • 0

#110 barny1

barny1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 16:25

Je to rapné.....:)
  • 0

#111 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1874 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 16:41

Co na to nadavate? Ja bych rekl, ze jako spatna reklama to je dobry. Mnoha deckam to rodice pro nebezpecnost zakazou a novi jedinci (vetsinou z rad divaku serialu) se do toho nepohrnou. To byste radeji chteli, aby to Nova vylicila jako super zabavu, kterou musi hrat vsichni? :-) Bych spis myslel, ze rada odpurcu novacku v teto hre, to uvita takto. :D:D
  • 0

#112 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 16:46

WitkoAWendy napsal/a:
kdo říkal že v ty vaši hře nejsou trpaslíci?www.geocaching.com/track/details.aspx?guid=b0b8c827-dcaa-48ae-8445-04b31ba47cfd


Jo tenhle GC už mám odlovený
  • 0

#113 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 16:59

Takže přátelé ... KAŽDÝ, kdo se vás zeptá proč hrajete tu debilní hru ... je sám debilem konzumujícím obsah nafouklé konzervy N@VA.

A né že né ... !!! To nikdo nevokecá, žejo ...

V tom smyslu by mu mělo být i odpovězeno. Já už to použil dneska dvakrát a asi jsem ztratil dva známé, skoro už přátele ... :(
  • 0

#114 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 17:07

k-lord napsal/a:
Co na to nadavate? Ja bych rekl, ze jako spatna reklama to je dobry. Mnoha deckam to rodice pro nebezpecnost zakazou a novi jedinci (vetsinou z rad divaku serialu) se do toho nepohrnou. To byste radeji chteli, aby to Nova vylicila jako super zabavu, kterou musi hrat vsichni? :-) Bych spis myslel, ze rada odpurcu novacku v teto hre, to uvita takto. :D:D


Na tom něco bude ;)
  • 0

#115 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 17:09

DUsoft napsal/a:
Takže přátelé ... KAŽDÝ, kdo se vás zeptá proč hrajete tu debilní hru ... je sám debilem konzumujícím obsah nafouklé konzervy N@VA.

A né že né ... !!! To nikdo nevokecá, žejo ...

V tom smyslu by mu mělo být i odpovězeno. Já už to použil dneska dvakrát a asi jsem ztratil dva známé, skoro už přátele ... :(


Nova je prostě zlo a to nikdo taky neokecá... osobně si vystačím s ČT1, ČT24, National Geographic, Discovery a ještě nějaký vzdělávácí, myslím že Spectrum.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#116 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 17:26

Ja se prave od babicky dozvedel, ze to bylo hezke a ze se ji to libilo jak to podali...kdyz jsem oponoval, ze tam popisovali jinou hru co s GC nema nic spolecneho a ze z toho kluka udelali posuka, tak mi rekla, ze to pojali romanticky...no...na to uz se neda nic odpovedet :o))
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#117 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 17:30

fremen.cz napsal/a:

DUsoft napsal/a:
Takže přátelé ... KAŽDÝ, kdo se vás zeptá proč hrajete tu debilní hru ... je sám debilem konzumujícím obsah nafouklé konzervy N@VA.

A né že né ... !!! To nikdo nevokecá, žejo ...

V tom smyslu by mu mělo být i odpovězeno. Já už to použil dneska dvakrát a asi jsem ztratil dva známé, skoro už přátele ... :(


Nova je prostě zlo a to nikdo taky neokecá... osobně si vystačím s ČT1, ČT24, National Geographic, Discovery a ještě nějaký vzdělávácí, myslím že Spectrum.

+ History a KinoCS (teď ho ale zpoplatnili)
  • 0

#118 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 17:42

sovidoupe napsal/a:
... tak mi rekla, ze to pojali romanticky...no...na to uz se neda nic odpovedet :o))


romanticky??? Romantické by bylo, kdyby sletěl a zachranovala ho prsatá spolužačka :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#119 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 18:18

fremen.cz napsal/a:

sovidoupe napsal/a:
... tak mi rekla, ze to pojali romanticky...no...na to uz se neda nic odpovedet :o))


romanticky??? Romantické by bylo, kdyby sletěl a zachranovala ho prsatá spolužačka :D

a jako že místo Sokola by tam lezla Bára Štěpánová?:o:D
Nebo ještě líp: prasklo by, že Sokol = Bára Štěpánová B)
  • 0

#120 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 29 October 2010 - 18:32

Nemáte někdo CWGčko těch dvou magorů? Jestli ano, TAK SI JE NECHTE! Zkoušel jsem tu zhovadilost na stránkách NOVY okomentovat, ale už se asi nedá žádný komentář odeslat, půl hodiny mi to hlásí "Odesílání dat". Psal jsem tam následující: Opravdu už vám dochází témata, že musíte natáčet takovouhle ubohost? Uvědomuje si někdo z toho vašeho týmu, že Geocaching je také o ochraně přírody, o zaniklých obcích, památných stromech.... vůbec o spoustě zajímavých míst na této zemi?! Něco tak ubohého a trapného, jako byly scény o geocachingu ve vašem seriálu jsem opravdu ještě neviděl! Věřte, že nikdo z lidí, kteří tohoto koníčka provozují, nestojí o reklamu geocachingu a o takovouhle negativní už vůbec ne. Mám nápady na další scénář - zranění oka golfovým míčkem, to tu ještě nebylo. Styďte se, omluvte se, ale hlavně to už raději ukončete, pokud vám opravdu dochází nápady. Škodíte dobré věci..
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama