Přejít na obsah


Fotka

Nabíječka pro Colorado do auta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 15:41

Myslím, že to Garmin neudělá ;) Už podle toho, že by musel klást nějaké nároky na uživatele (výběr typu baterie) a navíc si myslím, že pravděpodobně většině uživatelů vyhovuje stávající stav. Já mít Garmina, tak bych se ale asi řadil k druhé sortě. :) Ale nic nebude, protože by musel zdražit či nabízet obé varianty. A lidi radši ušetří B)
  • 0

#22 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 15:50

Myslím že Garmin neudělá vůbec nic,bohužel, já bych variantu s dobíjením bral. Rád se rozhodnu sám v nastavení zda dobíjet či nedobíjet.
  • 0

#23 JeanPierre12

JeanPierre12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 6:36

znáte někdo nějaké zařízení, které má dobíjení tužkových článků po připojení externího napájení? Chápal bych to, kdyby tam byla lionka jako v mobilu, ale proč nabíjet NiMH nebo NiCd tužkovky? Lionka by nebyla špatná, Oregon by byl lehčí, ale dobíjet ho jako mobil bych teda nechtěl ani náhodou :) Ještě jsem chtěl dodat, že Oregon si pamatuje nastavení portu v profilech. Takže se dá třeba do "stolního" profilu např. bez záznamu stopy nastavit rovnou po připojení režim disku a už se nemusí oklikávat ta obrazovka s dotazem.
  • 0

#24 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 8:12

JeanPierre12 napsal/a:
Lionka by nebyla špatná, Oregon by byl lehčí, ale dobíjet ho jako

Ježíši, nestraš, jen to ne. Zlatý AA čánky. :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama