Přejít na obsah


Fotka

xTF seznam ve statistikách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#1 gotici

gotici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 11:00

Prosím o radu. Ve statistice se mi zobrazuje xTF seznam, který bere hodnoty z tagu FTF z geogetu. Vypisují se zde všechny hodnoty tohoto tagu, tzn. FTF, STF i TTF. Jde někde nastavit, aby se zobrazovala jen jedna hodnota tagu - tedy FTF. Mohl bych to upravit v tom tagu, tj. ostatní hodnoty smazat, ale raději bych je tam nechal a nastavil to jinde (v template?). Díky za radu.
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 13:42

Bohužel to nejde... Jedině se nastavit v GG svůj tag FTF, do něj zapisovat jen hodnotu FTF (aby v něm něco bylo) a pak si do template nadefinovat svoji vlastní tabulku, která bude vypisovat jen ten tag FTF...
  • 0

#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 13:58

sobikovi: no nebo proste vyuzit stavajici s tim, ze si STF a TTF nebude tagovat. :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#4 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 14:36

nebo napsat sablonu pro ggsexpr, kdyz uz jsem udelal sablonu, ktera vypisuje kese s tagem Bookmark a hodnotou treba filmova mista, tak by nebyl problem tam jen dosadit tag FTF a hodnota FTF
  • 0

#5 kozo.roh

kozo.roh

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 16:28

Ahoj, já mám úplně jiný problém, který jsem donedávna řešit nemusel, ale ejhle, máme první FTF a tak chci použít xTF seznam ve statistikách a opravdu si nevím rady jak u keše nastavit tag FTF s hodnotou FTF. Můžete mi prosím poradit? Díky
  • 0

#6 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 20:37

Pravou myskou na kes a "Zmenit Tagy" . No a pokud tam tag FTF nemas tak si ho pridat - to je v nastaveni. Pokud tam je, tak proste vybrat tag a hodnotu nastavit na FTF ci STF ci TTF. A aby se to objevilo ve statistikach tak to chce enablovat prislusne radky v Template.cz a Tusim ze i zaskrtnout v Autostatu. Pak jeste existuje script, aby se ti v geogetu rovnou ukazovalo ze bylo xTF a ten se jmenuje xTF a nastaveni je klasicke (mas pak u kesi v seznamu medaili)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#7 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 22:47

mikrom napsal/a:
nebo napsat sablonu pro ggsexpr, kdyz uz jsem udelal sablonu, ktera vypisuje kese s tagem Bookmark a hodnotou treba filmova mista, tak by nebyl problem tam jen dosadit tag FTF a hodnota FTF


souhlas :-) tím se dá udělat vpodstatě cokoliv...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#8 kozo.roh

kozo.roh

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 23:52

Dobesch napsal/a:
Pravou myskou na kes a "Zmenit Tagy" . No a pokud tam tag FTF nemas tak si ho pridat - to je v nastaveni. Pokud tam je, tak proste vybrat tag a hodnotu nastavit na FTF ci STF ci TTF. A aby se to objevilo ve statistikach tak to chce enablovat prislusne radky v Template.cz a Tusim ze i zaskrtnout v Autostatu. Pak jeste existuje script, aby se ti v geogetu rovnou ukazovalo ze bylo xTF a ten se jmenuje xTF a nastaveni je klasicke (mas pak u kesi v seznamu medaili)


Díky moc! Neupravil jsem Template.cz, teď je to již v pořádku. :) Ještě jednou díky!
  • 0

#9 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2011 - 23:07

Potřeboval byc poradit jak vypsat do statistik generované autostatem..FTF,STF.TTF.....mam skript xTF a v GG mam zobrazené odznáčky ale ve statistice na GC.com neni zobrazená žádná.
  • 0

#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2011 - 23:16

Nevim sice co je script xTF a jak v GG zobrazujes v ktere odznacky, ale GgStatu to funguje jako tabulka TAGu. Kdyz priradis kesi tento TAG s hodnotou STF, TTF, FTF nebo jakoukoli jinout a pak vytvoris tabulku podle tohoto TAGU (v zakladnim template je to tusim jen zapoznamkovane), tak se vytvori prislusny seznam. Nebo se ptas na neco jineho?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2011 - 23:24

V GG mám asi 5 otagovaných keší. Script xTF je pouze zobrazí jako odznáčky.Ale když dam autostat tak by my měl do statistik co mam v profilu na GC.com zapsat FTF,STF,TTF....všechny ostatní statistiky tam jsou ale u xTF neni nic. Se mrkni na můj profil. V GG dělám asi 3 dny takže na mě pomalu ;)
  • 0

#12 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 10:35

Auostat by nemel nic. To dela GgStat a ten to udela jen v tom pripade, ze k tomu ma v template povolen prikaz pro vytvoreni toto tabulky. Pokud tam ten prikaz neni nebo neni povolen (je zapoznamkovan), tebulku pochopitelne nevytvori.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 10:41

Já tam tu tabulku ale vidím, tak už je to ok, ne?
  • 0

#14 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 10:43

Rekl bych, ze ano. Ja jen uvadel veci na pravou miru. :-)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#15 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 11:42

Tak pořešeno....problém byl v tom že se tag jmenoval xTF a ne FTF.....ale nevim jak udělat abych měl jen jedenom sloupec nazvaný xTF a dělalo mi to zároven statistiky do profilu pres autostat a zároven ty odznaky přes xTF script.Ted mam dva tagy jeden nazvaný xTF a druhý FTF ale když smažu xTF tak zmizí odznaky a když FTF tak nemam statistiky.
  • 0

#16 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:14

Jak GgSTat, tak script museji brat informaci ze stejneho TAGu. To znamena, ze budes muset nejmene jeden z nich upravit - zmenit v nem definici pouzivaneho TAGu. Nijak zvlast bych nedoporucoval menit GgStat, ale mozne to je.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#17 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:23

Vlez do nastavení sloupců a tam si u tagu FTF zapni vizualizační skript xtf.gge.pas a u tagu xTF to zruš...
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#18 HAVRaniCZ

HAVRaniCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 3:47

Ahoj. Již delší dobu používán GG pro tvorbu statistik v profilu na GC. Postupně jsem se prokousal téměř vším, ale dvě věci mi stále nefungují. FTF a Geopřátelé. Pokoušel jsem se několik nocí nasát informace z jednotlivých vláken a metodou pokus/omyl testoval, zda jsem to pochopil, ale marně :-) sorry. Našel by se dobrodinec, co by mi polopaticky vysvětlil proč se mi nezobrazují ve statistikách geopřátelé (zřejmě to neumím strávně "odjistit" v Template.cz) a dále to samé s xTF statistikou. Mám v GG nastavený TAG xTF a označené 6 keší, ale nenatahuje se to ani k odznáčku, ani do tabulky statistiky xTF. Jsem schopen poslat svůj Template na mail kolegovi, který by si našel čas na to položit vážené oko. Předem i zadem děkuji za ochotu. Roman
  • 0

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 8:05

Tak to nekam uploadni, ten svuj template a mrknem na to.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#20 HAVRaniCZ

HAVRaniCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2011 - 10:45

S474N napsal/a:
Tak to nekam uploadni, ten svuj template a mrknem na to.


Díky - uloženo zde: http://www.ulozto.cz...140/template-cz
heslo je rokoko
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama