Přejít na obsah


Fotka

Rozšíření pro Google chrome - CacheList


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
361 odpovědí na toto téma

#241 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 22:11

Vidím, že cachelist funguje. Já už před časem přešel na stahování přes geoget, ale nainstalovaný cachelist mám stále a na ruční stažení několika keší v místě kam jedu se hodí pořád. Jen na původních starých mapách dokázal ještě blokovat vlastní nálezy a filtrovat, což teď při dlaždicování už asi možné není. Moc jsem to stejně nepoužíval.
  • 0

#242 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2012 - 8:37

Sedmitecka napsal/a:
No teď budu za blondýnu... vím, že jsem tu při pročítání viděla jak se ručně aktualizuje, ale jaksi teď to nikde nemůžu najít... poradíte?;)


no ono to neni tak simple, resp take jsem nenasel tlacitko aktualizovat. Tudiz jsem ve sprave rozsireni cachelist odinstaloval a pak opet nainstaloval a tim jsem provedl upgrade :)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#243 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2012 - 9:02

Tlačítko Aktualizovat je v chromiu ve správci rozšíření, ale jedno pro všechny. Aktualizuje všechna nainstalovaná rozšíření najednou. Ovšem pokud náhodou to rozšíření není instalováno ze standardního místa, ale třeba je staženo z Uloz.to, asi bude lepší odinstalovat a znovu nainstalovat. Cachelist je ale instalován standardně a mě se i aktualizuje sám.
  • 0

#244 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2012 - 9:03

Nosferatu XIII. napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:
No teď budu za blondýnu... vím, že jsem tu při pročítání viděla jak se ručně aktualizuje, ale jaksi teď to nikde nemůžu najít... poradíte?;)


no ono to neni tak simple, resp take jsem nenasel tlacitko aktualizovat. Tudiz jsem ve sprave rozsireni cachelist odinstaloval a pak opet nainstaloval a tim jsem provedl upgrade :)


Tak to jo. Ja jen,ze jsem tu v nejakem starem prispevku videla tlacitko na rucni aktualizaci.
Diky za info:-)
  • 0

#245 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 0:51

Dneska (ha, už včera) jsem měl možnost využít v praxi - naprostá spokojenost, použil jsem jak tisk, tak export do loc. Pouze jsem nenašel možnost přidání wpt z listingu, např. stage multiny. Pokud to tam není a autor se nudí, mohl by to přidat? Díky.
  • 0

#246 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 7:54

Zdravím. Přidávání wpt CacheList částečně umí. Dané body musí ale být uvedeny v kešce standardně jako Additional Waypoints pod nápovědou - jinými slovy, keš musí být dobře udělaná. Vyčítání souřadnic z textu by bylo nemožné protože každý si to zapíše jak chce. Takto získané body se standardně exportují do formátu souboru, který je sémanticky podporuje - tedy GPX. Možná by se hodilo přidávat wpt ještě k tisku, tento dobrý postřeh mě nenapadl a pokud bude čas, objeví se v příštích verzích. Zatím ahoj :)
  • 0
John Viking

#247 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 10:00

Ahoj, tak to já budu používat gpx místo loc, v tisku je nepotřebuji. A problém je vyřešen. :-)
  • 0

#248 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2012 - 16:08

Ahoj, mám takový měnší problém. Cachelist sám o sobě mi funguje perfektně, ale když prohlížím mapu, kliknu na kešku, tak se mi rozbalí bublina s podrobnostmi, ale součástí podrobností už není ikonka na přidání do cachelistu. Nevíte co s tím? Otevírat každý listing a přidávat v listingu je docela otravné, obzvlášť se závratnou rychlostí stránek gc.com. Dík za radu.
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#249 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2012 - 18:25

Ahoj. O jakou verzi CacheListu se jedná? Aktuální verze 2.3.6 již na změny gc.com reagovala před několika dny. Pokud máte starší, aktualizujte ručně nebo CacheList odinstalujte a nainstalujte znovu. Problém by to mělo vyřešit, případně napište SZ.
  • 0
John Viking

#250 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2012 - 12:50

Verzi mám 2.3.6, odinstalovat a nainstalovat jsem zkoušel několikrát. Současně používám ještě geoseznam a pak pluginy na Googlemaps/Amapy a na zobrazení měřítka na mapě na geocaching.com. Nic víc nainstalováno v chrome nemám. Zkoušel jsem i různé kombinace těch doplňků a prostě ikonka se ve vyskakovací bublině neukáže. :(
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#251 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 19:24

Po dlouhé době nová funkce v CacheListu - zobrazení kešek v Google Mapách pro zobrazení statelitních náhledů. Hrozně mi chyběl satelitní pohled přímo na mapě, snad se Vám to bude hodit. Na dalších úpravách se také pracuje. P.S.: Ještě jsem přidal reklamu na svojí novou hru, snad mě nikdo nezabije ;) , jde to jednorázově vypnout.
  • 0
John Viking

#252 mmatuli

mmatuli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 20:22

To zobrazení na mapě je super. Dík.
  • 0

#253 Kamenitxan

Kamenitxan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 6:24

Zdravím, mám 3 věci, které se mi moc nelíbí. Nedalo by se s tím něco udělat? :) 1/ Na mapě není ikonka pro přidání do cache listu. 2/ Okénko na poznámku v tiskovém zobrazení je moc malé 3/ Netiskne se enter v popisu Mám Chrome 18.0.1025.163 na MacOSX Dík
  • 0
Dříve znám jako Kanabis

#254 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2012 - 12:54

Pro Kamenitxan:
Ad1) Ikonka je v bublině, jako ukazují screenshoty. Pokud tam není, máte špatný odkaz na mapy. Zobrazení v bublině se děje jen na URL: http://www.geocachin...ap/default.aspx . Přidat to nějak lépe do mapy nejde, pořád s tím na geocaching.com vexlujou.
Ad2) Poznámka prodloužena.
Ad3) Opraveno, entery by se měly tisknou od 2.4.3.

Další nové fuknce
- změna velikosti písma jako ve wordu
- možnost tisknout si waypointy, pokud u kešky jsou

Prosím vyzkoušejte všechno, jestli tam nejsou chyby. Díky. :)
  • 0
John Viking

#255 serak

serak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 9:43

Ahoj, používám cachelist pro generování .gpx, který následně importuju do cacheboxu. Bohužel, ať se snažím jak chci, tak mi v cacheboxu chybí popis keše. Importuje se mi seznam keší, log i hint, ale description chybí. Exportovaný soubor to má v sekci groundspeak:long_description. Netušíte někdo, kde to očekává při importu cachebox?
  • 0

#256 John Viking

John Viking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2012 - 16:15

Ahoj Seraku. Me to funguje bez problémů. Nechal jsem si vygenerovat GPX a když si ho otevřu pro editaci, standardně obsahuje zmíněný element, viz screenshot http://www.redbutton...download/aepuzh. Otevři si GPX v nějakém textovém editoru. Zkus to opakovaně a pro více keší. Zkontroluj si verzi CacheListu - snad to není nějakým přepnutím do češtiny apod. Případně zašli o jakou cache se jedná a hlavně ten GPX který se generuje a nefunguje.
  • 0
John Viking

#257 serak

serak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2012 - 7:24

Ahoj, trochu jsem pokročil. Problém opravdu primárně není ve vygenerovaném souboru. Cachebox to naimportuje včetně description. Má ale vnitřní bug, že pokud nenaimportuje i URL (např. http://coord.info/GC2Y21F) tak ten description nezobrazuje. Pokud by se ti chtělo implementovat to do exportu, nebylo by to marné. Bohužel nenašel jsem dokumentaci k groundspeak live API, takže neumím ručně zeditovat soubor tak abych mohl vyzkoušet ten import z vyplněným URL v .gpx. Nicméně dokážu to obejít editací samotné DB toho cacheboxu, ale moc komfortní to není, že :(
  • 0

#258 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2012 - 21:04

Ma nejakej zvlastni duvod to, ze vygenerovany CSV je v utf-16? Neprijde mi to jako zrovna stastny kodovani :(
  • 0

#259 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2012 - 17:09

Nebylo by možné do souboru pro text přidávat spoilery (i např. zmenšené na 200x200 pixel?
  • 0

#260 david a klara

david a klara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 7:43

Ahoj, CacheList používáme už od jeho vzniku a je to príma nástroj na stažení kešek v místě kam se chystáme. Super je teď zobrazení v Google mapách... bylo by možné udělat také zobrazení do Mapy.cz? Při podložení turistickou mapou na mápách.cz by to byl výborný plánovač pro výlety. Držime palce při dalším vývoji :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama