Přejít na obsah


Fotka

Aplikace pro Symbian


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 Jurasa 100

Jurasa 100

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 16:47

skark15 napsal/a:

martincovicz napsal/a:
Handy Geocaching (aktuálně mám verzi 3.5.3) umí i offline provoz.

Doma si přes wifi do HG uložím do oblíbených kešky, které chci lovit, u každé si stáhnu listing i nápovědu (logy ne, ty to chce vždy stahovat aktuální), HG vypnu, pak v terénu zapnut, a vše funguje bez potřeby připojení k internetu. Teď jsem to zkoušel. Pro mne ideální aplikace pro Symbian.


Toto jsem měla původně taky v plánu,ale zjistila jsem že mi HG nefunguje bez připojení - přostě program ani nenastartuje, pod neodsouhlasim připojení k netu.. :o( Ví někdo co s tím?:(


Pokud se program nespustí, tak to ti neporadím, ale já HG používám také. Jedu na Twist kartu u T Mobile a vždy když vyrážím do terénu, tak si aktivuji internet v mobilu za 39,-Kč na týden. Což není snad až taková cena, která by nás měla položit. Ale chtěl jsem napsat tohle: z vlastní zkušenosti vím, že i když si natahám info o keškách doma zadarmo, tak kolikrát musím stejně vyhledat připojení a provést "konzultaci".
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#22 skark15

skark15

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 17:32

EuropeMAN napsal/a:

Toto jsem měla původně taky v plánu,ale zjistila jsem že mi HG nefunguje bez připojení - přostě program ani nenastartuje, pod neodsouhlasim připojení k netu.. :o( Ví někdo co s tím?:(


Ja pouzivam HG s pripojenim. Pokud chci plne offline aplikaci pro symbian, pouzivam SmartGPX a SmartGPXAddOn.
1) do mobilu si nahraji GPX soubor nekolika kesek (Bud ses PM a rovnou si stahnes GPX pro kesky nebo si GPX udelas pres program Geoget nebo pomoci scriptu GC Tour pro prohlizec FireFOX).
2) Pres SmartGPX si das import kesek a pak si to v programku offline prohlizis (vse vcetne popisu, hintu i logu) a ke keskam se muzes nechat i zanavigovat.
3) Pomoci SmartGPXAddOn si pres funkci Landmark ->Export to Landmark DB nahrajes polohy kesek do offline OVI map.


Naprosto skvělé !!!!!! Po tomto programu pátrám už zatraceně dlouho... :):P Opravdu moc děkuji - pošetřím trochu lesy- mohu přestat tisknou papíry s instrukcemi ke keškám... jupííí :D
  • 0

#23 papoil

papoil

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2012 - 14:48

[mail][/mail]:P:@:D;):):|:|rthhshsrhrt:p
  • 0

#24 pemidami

pemidami

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 14:15

Polohy kešek mi to nahraje, ale když chci přidat waypoint, tak nevím,jak ho uložit, aby se mi taky zobrazil na mapě a navigoval na něj :( mám nokii E6
  • 0

#25 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 15:01

pemidami: A o jakem programu pises?
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#26 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 16:46

HandyGeocaching
  • 0

#27 pemidami

pemidami

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 7:45

ubuster napsal/a:
pemidami: A o jakem programu pises?


Doinstaloval jsem podepsaný SmartGPXAddOn, který by měl ukazovat cache na mapě, to ukazuje, ale nemůžu přidat waypointy.
  • 0

#28 hrouda

hrouda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2012 - 14:41

Nová zajímavá aplikace QtCaching - více info
http://www.geocachin...156#post_347156
  • 0

#29 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2012 - 15:36

je nejaka jina cesta, jak se dostat k podepsaný SmartGPXAddOn nez psat ten e mail? DIky moc za odpovedi
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#30 hrouda

hrouda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2012 - 15:38

Nosferatu XIII. napsal/a:
je nejaka jina cesta, jak se dostat k podepsaný SmartGPXAddOn nez psat ten e mail?


Pokud vím, není.

Ale pokud máš Symbian^3, tak se koukni na ten QtCaching odkazovaný mnou o příspěvek výše - funkčně SmartGPX nahrazuje. Neumí zapsat waypoint do Map, ale zase má v sobě kompas pro navigaci.
  • 0

#31 Kolousek001

Kolousek001

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2012 - 11:27

Zdravím, mám dotaz... Sem úplnej začátečník a potřebuju poradit... Má tu někdo Nokii C5-03 ? GPS přístroj nemám a tak tenhle mobil je moje jediná šance, ale problém je, že na ní nemám internet a ani ho nechci protože to je zbytečná věc a nemám peníze... Takže mě zajímá jestli je reálný ten telefon používat na hledání přes GPS naprosto bez internetu aby mě to nic nestálo... I v tom telefonu sem přímo hledal a sem z něj nějakej zmatenej ....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama