Přejít na obsah


Fotka

Hledají se betatesteři!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
306 odpovědí na toto téma

#121 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 13:15

Ahoj,
v mém předchozím příspěvku jsem prosil o pomoc chlapci a nenapsal jsem kde bydlí. Je z Malešic. Pokud mu tedy někdo pomůžete, budu rád.

Dále zde mám 12 letého velice aktivního hocha z Průhonic. Dokonce chce udělat event a na poměrně zajímavé téma. http://www.geocachin...47-e3a1cc1cb494

Byl bych rád, když se zdržíte jakýchkoliv poznámek na jejich věk, počet odlovených a nalezených, zda má nebo nemá cenu jim pomáhat atpd. Pokud chcete pomoci, tak to sem napište a kontaktujte kluky sami a pokud pomoci nechcete nebo nemůžete, tak sem raději nepište nic.

Co mě vede k tomu pomáhat dětem? Jsou prázdniny a třeba je sám doma, nudí se a pokud má o něco zájem, tak si myslím, že je lepší mu pod odbornou kontrolou pomoci a navézt ho tím správným a smysluplným směrem. Je lépe jim pomoci než jim házet klacky pod nohy a něco jim zakazovat.

Děkuji vám za pozornost a mějte se fajn.

Petr
  • 0

Skupec Reviewer


#122 vandrovecz

vandrovecz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 15:01

Koukam, ze kolem Brna je BTesteru jen, ze by je na prstech jedne ruky spocital, takze kdybych mohl byt uzitecny, rad volny cas takto vyuziju...
  • 0
Celý život jsou vyhozené peníze...

#123 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 20:49

Ahoj,rád se přidám k betatestrům pro Pardubický kraj,konkrétněji pro Svitavský okres,ne wherigo a složité mysterky
  • 0
Nejlepší je nedělat nic a poté si odpočinout. Lepší být pět minut srab než pak celej život mrtvej. Vzhůru,dolů!!! Chceš obelhat rodiče?Mluv pravdu!

#124 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2011 - 9:59

Varess: byl jsi pridan :) vypln si prosimte tady v profilu odkaz na GC.com, at to priste nemusi nikdo hledat ;) dik

PS: pridat se tam muze kazdej sam, vetsina z vas nejsou zadny béčka, tak zkuste trosku zapremyslet nad tim, jak se tam asi dopsat ;)
  • 0

#125 Eskaver

Eskaver

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 7:49

Přidej mě taky do betatesterů na Brno... S radostí i T5. Eskaver P.S. jo aha, mám se přidate sama... no tak výhledově :)
  • 0

#126 Guitarister

Guitarister

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 8:45

Taky se hlásím na betatestera Třebíč a okolí. Pokud mě budete potřebovat tak mi napište.
  • 0
HTC HD mini + Pocket Drake

#127 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 11:11

Ahoj, neměli by jste někdo zájem o BETATEST v Třebíči? cache je nachystaná, test možný ihned.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#128 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 12:45

Tak to trochu upresnim: jestli nevite, jak se pridat na wiki mezi betatestery, tak mejte alespon vyplnenj tady v profilu odkaz na svuj profil na GC.com... MA-FI-AN: hned nad tebou jeden zajemce je :)
  • 0

#129 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2011 - 13:00

AA sakra,dekuju:-D
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#130 Guitarister

Guitarister

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 8:32

MA-FI-AN napsal/a:
AA sakra,dekuju:-D


Už jsem ti napsal SZ a půjdu ti to testnout.
  • 0
HTC HD mini + Pocket Drake

#131 Guitarister

Guitarister

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 8:37

petulinka1 napsal/a:
Tak to trochu upresnim: jestli nevite, jak se pridat na wiki mezi betatestery, tak mejte alespon vyplnenj tady v profilu odkaz na svuj profil na GC.com...

MA-FI-AN: hned nad tebou jeden zajemce je :)


Prosím napiš mi do wiki Třebíč a okolí do 5 km bez T5 keší. Díky.
  • 0
HTC HD mini + Pocket Drake

#132 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2011 - 14:46

Ahoj, jen využuju tohoto vlákna, potřeboval bych nějakého ochotného betatestera z okolí Rájce-Jestřebí. Ozvěte se mi na aqualung.reviewer@gmail.com Díky
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#133 Donachiel

Donachiel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 7:53

Asi v Brně plno, ale stejně se hlásím jako Betatestr i pomocník na Brno a okolí.. mimo T5 :) :)Musíme si pomáhat :)) čímvíc, tím líp..
  • 0

#134 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:00

Čau rád bych si nechal udělat betatest naší kešky. Jedná se o Beskydy, katastr obcí Morávka, Krásná, Pražmo, Raškovice. Všechno máme připraveno. Ale přece jenom si to radši necháme zkontrolovat. Kdo by měl zájem písněte mi na mail david.bohm(zavinac)seznam.cz
  • 0

#135 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 13:09

Tak hlásím, že se mi čerstvě podařilo přivodit si drobnější úraz, který má ovšem celkem nepříjemný vliv na možnost vyrazit do terénu. Modří, co byli před třemi lety na eventu na Milešovce už jistě tuší - jako přes kopírák. :) Předpokládám, že za nějaké tři čtyři týdny bude všechno už zase víceméně v pořádku, ale do té doby, tedy cca půli října, fyzický betatesting ode mne dočasně nepřichází v úvahu a s případnými požadavky se obracejte na jiné kolegy. Pro teoretickou část jsem samozřejmě i v tom mezidobí nadále dle možností k službám.
  • 0

#136 JJJx

JJJx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2011 - 19:25

davidb11 napsal/a:
Čau rád bych si nechal udělat betatest naší kešky.
Jedná se o Beskydy, .....

Betatest po domluvě udělán. Keška je to pěkná. Jen víc podobných.

Vzkaz pro ostatní zájemce o betatest:
Podívejte se na seznam betatesterů v geowiki. A napište jim.
  • 0

#137 unionjam

unionjam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2011 - 8:05

Napište mě do Prahy, východní polovina. Pokud je to ještě aktuální. Rád se účasním Vašich projektů :)
  • 0

#138 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 7:52

Ahoj, měl bych na betatest jedno sportovní wherigo, oblast Praha. Pokud má někdo zájem ozvěte se mi přes SZ.
  • 0

#139 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 21:20

Tak na wherigo jsou již 3 úspěšné odlovy, už jen dostat info od Skupce co mu na něm vadí, že jej stále nepublikoval. :(
  • 0

#140 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2011 - 23:15

Praha - jsem zapsán ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama