Přejít na obsah


Fotka

Hledají se betatesteři!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
306 odpovědí na toto téma

#161 josefko

josefko

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 19:22

Mohu posloužit. Josefko
  • 0

#162 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 19:56

Kontaktuj mě na emailu skupec.reviewer@gmail.com a já ti pošlu podrobnosti. Petr
  • 0

Skupec Reviewer


#163 inity96

inity96

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 18:14

Taky bych poprosil o zapsání do seznamu betatesterů.Taky nevím jak přesně to udělat. Pro Valašské Meziříčí a jeho okolí. Děkuji.
  • 0
Inity96

#164 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 19:50

inity96 napsal/a:
Taky bych poprosil o zapsání do seznamu betatesterů.Taky nevím jak přesně to udělat.
Pro Valašské Meziříčí a jeho okolí.
Děkuji.


Napis reviewerovi pod ktereho spadas. V Tvem pripade voyager. Bude o Tobe vedet a pripise te na seznam.
  • 0

#165 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 20:39

LukasX napsal/a:

inity96 napsal/a:
Taky bych poprosil o zapsání do seznamu betatesterů.Taky nevím jak přesně to udělat.
Pro Valašské Meziříčí a jeho okolí.
Děkuji.


Napis reviewerovi pod ktereho spadas. V Tvem pripade voyager. Bude o Tobe vedet a pripise te na seznam.

Proč někomu psát a otravovat? Ať se připíše sem http://wiki.geocachi...z/wiki/Betatest.
  • 0

#166 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 21:03

Je tam pripsano, ze pokud nevedi, jak se do wiki dopsat, maji napsat sem, at to udela ten, kdo to umi (prevence toho, co se stalo nedavno - nekomu se podarilo totiz smazat odkazy u lidi ve stredoceskym kraji). Takze inity postupuje spravne. Ale revirnikovi napsat muze, on si ho pripise na svuj vlastni seznam :)
  • 0

#167 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 21:24

LudaL napsal/a:

LukasX napsal/a:
Napis reviewerovi pod ktereho spadas. V Tvem pripade voyager. Bude o Tobe vedet a pripise te na seznam.

Proč někomu psát a otravovat? Ať se připíše sem http://wiki.geocachi...z/wiki/Betatest.


Protoze revirnik sam obcas posle nekomu odkaz na krabku, kterou je potreba betatestovat. Takhle to alespon fungovalo v pripade mojich betatestu, proto jsem to sdelil dal. Kdyz nevim, hadam, tipuju - tak radeji nic nepisu...
  • 0

#168 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2012 - 22:08

To vás revírník rozmazluje, náš jenom požaduje betatest, koho oslovíš a jak si ho zajistíš nechá na tobě. Na mně se aspoň vždycky obracely jen přímo owneři. Jinak si osobně myslím, že ten kdo chce dělat betatesty, by měl být schopen jednoduché editace wiki (samozřejmě mimo jiné). Bral bych to jako ten nejjednodušší vstupní test. Jestli někdo není schopen okopírovat a zeditovat jeden řádek, tak opravdu nemůžu brát jeho názor za bernou minci.
  • 0

#169 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 2:59

Je nejaky meznik od kolika kesi clovek muze delat betatest? Nebo je to jen na tom jak se na to člověk cítí?
  • 0

#170 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 5:54

chose44 napsal/a:
Je nejaky meznik od kolika kesi clovek muze delat betatest? Nebo je to jen na tom jak se na to člověk cítí?


Bohužel zde není stanoven žádný požadavek na to, jak má vypadat betatester. A vzhledem k tomu, že se tam může připsat každý, tak jsou podle mého i kačeři, kteří by si měli betatestování cizích keší rozmyslet.
Ono nejde jen o to dorazit na místo a říci, keš je umístěna v terénu, ale i spoustu dalších záležitostí. Proto si myslím, že by betatester měl mít odloveno "dost" keší a založeno "dost" keší na to, aby mohl řádně zhodnotit situaci okolo kešky. A kolik je ono "dost", na tom se asi nikdy neshodneme :)

Takže bych vzkázal všem, co chtějí betatestovat keše. Odlovte dost keší, založte nějaké, abyste mohli kvalifikovaně poradit v rámci betatestu.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#171 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 6:28

Ja bych to videl tak od 500 nalezenych kesi a zalozenych by melo byt podle tradice 5 ale jde o to jake ty kese budou kdyz bude mit zalozene 2 a budou velmi oblíbené na pěkném místě tak proč by nemohl dělat BETATEST. Já sám pravidlo 100 kesi najdes 1 zalozis nedodrzuju ale take se nezenu do betatestu.
  • 0

#172 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 8:25

V našich luzích a hájích jsme to vyřešili po svém a tady už nejde jen o pouhý betatest, tedy kontrolu v terénu. Vybudovali jsme (a stále budujeme) síť zkušených kačerů a kačerek, ochotných pomoct začátečníkům nejen zkouškou v terénu, ale i radou, konzultací či editací listingu. Tyto dobrovolníky nabízím začátečníkům a oni se na ně obracejí se svými nápady. Pro začátečníka je to taková první zkouška, jestli to myslí se zakládáním vážně: pokud možnost pomoci nevyužije, jeho listing zapadne bez publikace. Myslím, že to funguje víc než dobře. ;)
Seznam je na http://dsg.k-servis.cz
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#173 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 9:06

Aqualung: Tak to jsi mě překvapil; já měl dodnes za to, že vše co jsi vyjmenoval spadá přímo pod betatest :o. Alespoň já teda vždycky dělám vše, co jsi ve svém příspěvku vyjmenoval.
  • 0

#174 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 9:07

sakra, ja tama su taky :D
  • 0

#175 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 9:39

chose44 napsal/a:
Já sám pravidlo 100 kesi najdes 1 zalozis nedodrzuju ale take se nezenu do betatestu.


Asi jsem něco přehlédl. Kde se o tomhle pravidle píše?
  • 0

#176 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 9:40

To je nepsany pravidlo...
  • 0

#177 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 9:40

Tiskar94 napsal/a:
Aqualung: Tak to jsi mě překvapil; já měl dodnes za to, že vše co jsi vyjmenoval spadá přímo pod betatest :o.
Alespoň já teda vždycky dělám vše, co jsi ve svém příspěvku vyjmenoval.


Zato ty jsi mě svojí poznámkou nepřekvapil. A přitom stačí dobře číst.
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#178 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 9:48

Díky petulinko1 za upřesnění, už jsem se lekl. ;)
  • 0

#179 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 10:33

Jde v podstate jen o tom, ze pokud dotycnej zaklada, tak by mel mit uz odloveno dost kesi na to, aby si dokazal uvedomit veskery problemy okolo zakladani a pripadne mel z ceho cerpat inspiraci.... Jenze u nekoho je i tisicovka odlovu malo, aby to pochopil...
  • 0

#180 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 21:20

chose44 napsal/a:
Ja bych to videl tak od 500 nalezenych kesi a zalozenych by melo byt podle tradice 5 ... Já sám pravidlo 100 kesi najdes 1 zalozis nedodrzuju ....

žádné takové pravidlo není, ani nepsané, nešiř tady bludy.
Ale jestli jsi to myslel vážně, měl bys teď sám přibrzdit s dalším zakládáním nejméně do 800 FI...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama