Přejít na obsah


Fotka

GEOVánoční dárky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
214 odpovědí na toto téma

#141 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 8:57

Je třeba být prozíravý, já si sama pod stromeček nadělila nový kladenský coin.  :)

Nj, když to je pak prd překvapení, ale zase lepší než drátem do oka.... Třeba ještě někdo překvapí z příbuzenstva, které máme ještě v plánu potkat.

 

A napsal sis Ježíškovi? :) Batoh jsem si koupila pro jistotu sama a o čelovce mluvila snad 2 měsíce... (A kladenský geocoin si dala k narozeninám :) ). U nás jsem geo-zapálená taky jen já. Loni ale překvapila dcera - darovala mi triko "Jsem závislá na geocachingu a nechci se léčit" - potěšilo moc.

Já myslel, že už to funguje jenom u našeho synátora.... příští rok to budu muset vyzkoušet!!! :) Žena pořád mluvila o rychlovarné konvici a ponorném mixéru, ale když to pak našla pod stromečkem, tak se jí to vůbec nelíbilo... asi není na "bílý sex", a Ježíšek se evidentně v ženských taky nevyzná... :angry:  :D

 

Já bych teda rozhodně brala mnohem radši čelovku než kačerku! :D

Pořídil jsem čelovku do kanálovek a místo toho jí beru na kolo, když nestíhám návraty za světla :) No, a kačerka (nebo kačer) už je taky na cestě.... ale podle dosavadních geo-rodinných poměrů to spíš vidím na další mudličku nebo mudlíčka.... :rolleyes:


  • 0

#142 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 9:24

Žena pořád mluvila o rychlovarné konvici a ponorném mixéru, ale když to pak našla pod stromečkem, tak se jí to vůbec nelíbilo... asi není na "bílý sex", a Ježíšek se evidentně v ženských taky nevyzná... :angry:  :D

Kurník, co je na tom tak nepochopitelnýho? :D Přece ponornej mixér jsi měl nadělit sobě a synovi, protože ty mňamky, co se s tím dělaj, budete konzumovat především vy! A ženě jsi měl nadělit briliantový šperk, nový model šatů či kabelky a parfém od Diora, to je jasný!


  • 3

#143 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 9:34

Kurník, co je na tom tak nepochopitelnýho? :D Přece ponornej mixér jsi měl nadělit sobě a synovi, protože ty mňamky, co se s tím dělaj, budete konzumovat především vy! A ženě jsi měl nadělit briliantový šperk, nový model šatů či kabelky a parfém od Diora, to je jasný!

....že já se nezeptal o něco dřív!!! :lol: Tak na příští rok snad něco našetřím (nesmím tolik jezdit autem po keškách) a snad mi to ten "němec" do tý doby z hlavy nevykouří....


  • 3

#144 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 10:23

Nadělil jsem si Radegast geocoin a od Ježíška jsem dostal bolení zubu. A zrovna když jsou na stole takové dobrůdky.


Tento příspěvek byl upraven od Nemo02: 26 prosinec 2013 - 10:24

  • 1

#145 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 12:44

My jsme si naježili trackovatelná poznávací trička s obrázkem z CWG a krásnou trackovatelnou ještěrku geocoin z dílny Hoblíka. A dětičky nám pod stromeček daly poukaz na pobyt na Moravě, takže v létě pojedeme za keškami tam. Jupíí.


  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#146 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 14:16

PM opět na jeden rok. Již potřetí. Což je můj oblíbený dárek. Velice potěší, nepřekáží a lze jej nadělit opakovaně  :D


  • 1

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#147 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 14:29

Designové outdoorové hodinky suunto, protože s těmi keramickými prý vypadám v lese a na kole blbě. :)

My jsme rozdávali osvědčené baterky Fenix.


  • 0

#148 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 16:15

z geo dárků : 7 mý plzeňský geocoin ,organizér od maxexpedition , uv baterka a zbytek už bylo zelíčko  :rolleyes:


  • 0

2yxqhqq.gif


#149 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 16:20

Nočky těšte se! Nová svítilna a čelovka!! :) Ty návštěvy po příbuzných - kór když také hledají - mám rád. :D


  • 1

#150 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 16:33

Mám pocit, že našemu Ježíškovi napovídala Jacka :) , žádný geodárek, samé typicky ženské. ;) Ale se mnou je to těžké, solidní baterku jsem si pořídila začátkem podzimu - a  po pár dnech doma bych měla chuť utéct na jednu ze zbývajících nočních keší "poblíž" = asi 30km. :wub:    


  • 2

#151 kreinus79

kreinus79

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 17:37

Mě Ježíšek donesl pod stromeček navigaci Oregon 600.


  • 1

#152 e.lisabeth

e.lisabeth

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 17:56

jáááááá Garmina Etrex 20, ze kterýho mam obrovskou radost.


  • 1

#153 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 18:40

Mám pocit, že našemu Ježíškovi napovídala Jacka :) , žádný geodárek, samé typicky ženské. ;) Ale se mnou je to těžké, solidní baterku jsem si pořídila začátkem podzimu - a  po pár dnech doma bych měla chuť utéct na jednu ze zbývajících nočních keší "poblíž" = asi 30km. :wub:    

Nene, já za nic nemůžu, tamto byly dárky pro mudlomanželku, a navíc účelem mého příspěvku nebyo poradit dárek, ale vysvětlit, proč manželka není nadšená z dárku, který je vlastně spíš pro celý zbytek rodiny než pro ní! Tvému manželovi bych samozřejmě poradila úplně jiné věci!


  • 0

#154 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 19:57

Za ČAGeo dva kody na měsíční PM:

CGPS-FW2YRHM7JD

CGPS-E8D1U9EBBI


  • 1

#155 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 20:41

Když už nesmím s rozsvícenou čelovkou do ložnice, tak si aspoň vyzkouším to PM  :) Díky zdeziz

CGPS-E8D1U9EBBI


  • 1

#156 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 20:41

Díky díky moc za měsíční PM. Jinak přemýšlím, že si ho koupím  ;) , protože je to bomba.

Použil jsem kód CGPS-FW2YRHM7JD.

Pod stromkem jsem našel nový hodinky


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#157 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 21:32

Já dostala "velký kulový h...." a jestli bylo geo nebo mudlo jsem nezkoumala. :(


  • 1
1.

#158 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 21:43

Já dostala "velký kulový h...." a jestli bylo geo nebo mudlo jsem nezkoumala. :(

 

Jeee, ja dostala to samy! :)


  • 0

#159 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 23:11

Děvčata, jestli máte zahrádku, tak to není špatný dárek :rolleyes:


  • 1

#160 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 1:06

Syn kolegyně měl někdy kolem osmi let prima nápad, pronesl větu "vlastní dárek nikdy nezklame". :wub:  Nejdřív jsem se tomu smála, ale dala jsem mu za pravdu a každý rok si pořídím něco i sama - takové ty klasické měkoučké dárky, zvlášť když slevy hadříků jsou čím dál tím dřív. ;) To je pak dvojnásobná radost, když se něco pořídí za třetinu a ještě sklidí od známých komentář "kde jsi to sehnala, já to chci taky". Jeslti je to geo oblečení se teprve ukáže. :D Ale mám tušení, že když je nouze nejvyšší a krabka někde "cestou", tak je geo všechno. :D


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 27 prosinec 2013 - 1:08

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama