Přejít na obsah


Fotka

Podmiňování fotky v logu archivací


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
145 odpovědí na toto téma

#41 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 23:51

PaWcz napsal/a:
Děsím se dne, kdy si nějaký trotl vezme na paškál EDEN.


Bohuzel on se vzdycky nejaky najde, stejne jako se nasel pro tuto kes. :(:(
  • 0

#42 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 23:53

Jen tak mezi náma, zamyslel se někdo, jak dlouho ta podmínka fungovala? To je snad lepší kešky vůbec nezakládat, než se nechat takhle tupit. Tiskaři, Tiskaři.
  • 0

#43 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2010 - 23:56

Bobr_ napsal/a:
Jen tak mezi náma, zamyslel se někdo, jak dlouho ta podmínka fungovala?
To je snad lepší kešky vůbec nezakládat, než se nechat takhle tupit.
Tiskaři, Tiskaři.


Jak uz jsem psal kdysi davno, holt nekteri maji za kazdou cenu potrebu lezt s kdejakou kravinou tady na forum a tazat se vsech na nazor. Nejspis proto, ze sami sveho nejsou schopni.
  • 0

#44 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 0:20

k-lord napsal/a:

Bobr_ napsal/a:
Jen tak mezi náma, zamyslel se někdo, jak dlouho ta podmínka fungovala?
To je snad lepší kešky vůbec nezakládat, než se nechat takhle tupit.
Tiskaři, Tiskaři.


Jak uz jsem psal kdysi davno, holt nekteri maji za kazdou cenu potrebu lezt s kdejakou kravinou tady na forum a tazat se vsech na nazor. Nejspis proto, ze sami sveho nejsou schopni.


Pardon že nedržim hubu ale holt se ptám na názor ostatních, abych jej třeba mohl srovnat s tím mým. A pardon že kačeři mají vlastní hlavu a řekli k tomu svůj názor. Mám návrh, zrušíme gc.cz ať je klid.
  • 0

#45 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 0:27

Ach jo... Všichni jste koukám zralí, abyste si pořádně přečetli tohle a vzali si z toho nějaké ponaučení.
  • 0

#46 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 0:56

Jak to tak bývá, pravda je zase někde uprostřed. Tiskař za nic nemůže, jen se zeptal na názor ostatních. Ale příspěvky některých z nás byly takového rázu, že vytočily Kolomba a trochu unáhleně kešku archivoval. Přiznám se, že já bych asi jednal podobně a pak bych svého činu litoval. A je fakt, že některé příspěvky (nejen v tomto vlákně) jsou takového rázu, že si říkám, proč tyto diskuse ještě čtu.
  • 0

#47 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 8:14

Tak nějak. Člověk aby se bál se tady na fóru zeptat, aby z něj nebyl třídní nepřítel.
  • 0

#48 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 10:13

kolombo napsal/a:
To budeš tedy hrdina :-)

Jen by mne zajímalo, jestli si toho logu budeš cenit stejně jako Ti, co se tam s tím kolem táhli.

No zatim se tu jako hrdina predvadis ty s archivaci a nesmyslnyma podminkama. BTW a co se druhe casti tyce, tak na to muzu odpovedet - bod jako bod. ;) :D

kolombo napsal/a:
Jdu do sebe, keš je archivována.

Gratulace! Ted to jeste vsechno sved na ostatni!

PaWcz napsal/a:
Škoda, že jsi podlehl řevu z fóra :(

Obavam se, ze urazena jesitnost nema s revem nic spolecneho ;)

k-lord napsal/a:
Bohuzel on se vzdycky nejaky najde, stejne jako se nasel pro tuto kes. :(:(

A co se stane? Tak si zapise bod, nedoda fotku a zeme se bude tocit dal. Nechapu, ze nekteri z toho delaji takovej tyjatr.

bodlak napsal/a:
Tak nějak. Člověk aby se bál se tady na fóru zeptat, aby z něj nebyl třídní nepřítel.

To zalezi na lidech, najdes tu rektolezy (ti co maji potrebu nekomu lozit do zadku a zalibit se mu) a potom ty, co maji vlastni nazor. Bohuzel, ten je kolikrat "proti proudu" i presto, ze je v rovine selskeho rozumu. I presto ho ovecky z prvniho stada velmi rychle odsoudi. Ale co bych tu vypisoval, vzdyt se staci podivat jenom na toto tema :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#49 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 10:38

A jé, zase posvátný názor B) Nebylo tam dost relevantních názorů v lozích, bylo potřeba ptát se na názor někoho, kdo na to nemůže žádný objektivní mít, protože ještě před minutou nevěděl, že něco takového existuje (což ovšem mnohým nezabrání "názor" napsat)? Na fóru má názor každý, kdo umí napsat větu. Ovšem ne každý názor má stejnou hodnotu.
  • 0

#50 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 10:38

Checht, no to je zas flejm.:D
  • 0

#51 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 10:41

Chryseis: nejak mi unika potom vyznam uzivatelskeho fora. Z tebou napsaneho to na me spise pusobi tak, ze bychom se tady vsichni meli poplacavat po zadech a jakakoliv kritika by byla zapovezena. Proste se chtel zeptat, tak se zeptal. To, ze s jeho dotazem nesouhlasis nebo nesouhlasis s nazory jinych je naprosto bezne i v "obcanskem" zivote, tak nevidim duvodu, proc by to tady melo byt jinak. alkes: co je, ale jeste bude :D :P
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#52 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 10:45

Ze nedate pokoj a radsi nevyrazite ven... a klidne logujte bez fotky...
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#53 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 10:46

Tiskar94 napsal/a:
Mám návrh, zrušíme gc.cz ať je klid.


Hloupost. Bohate by stacilo resit opravdove problemy, a ne je umele vytvaret. Pouzivat forum jako nastroj na tvoreni a ne na niceni.
  • 0

#54 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 10:50

Tak, opravdové problémy. Takže mi radši někdo řekněte, proč ve svých příspěvcích nevidím smajlíky a v ostatních jo. V jiném prohlížeči je to v pořádku.
  • 0

#55 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 10:57

Chryseis napsal/a:
Tak, opravdové problémy. Takže mi radši někdo řekněte, proč ve svých příspěvcích nevidím smajlíky a v ostatních jo. V jiném prohlížeči je to v pořádku.


A opravdu nevidíš všechny smajlíky tebou napsané? Nebo používáš např. jen jednoho, kterého nevidíš nikde? Pak jej můžeš mít třba v AdBlocku - nebo mně se dříve ve Firefoxu stávalo, že nějaký obrázek se mi nenačetl i když tam byl - ale to mi pokaždé stačilo firefox restartovat, když to začlo blbnout. . .
Když nad tím tak víc uvažuju, pokud ho nepíšeš ručně ale vkládáš z lišty, pak je to co píšu výše hloupost a chyba bude někde jinde.
V tom případě si založ nové téma v k tomu určené sekci.
  • 0

#56 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 11:29

Že byla keška GC1C1EQ archivována je určitě škoda. Ale všechno špatný je k něčemu dobrý - přibylo volné místo u jablonecké přehrady :) Jinak si myslíme, že ty diskuse tady mají smysl, jen kdyby nebylo těch osobních útoků :(
  • 0

#57 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 11:35

... Proste se chtel zeptat, tak se zeptal...


Jenže on se neptal, on udával. To je krapítek rozdíl.

ad Šejtán: vlastní názor může mít i blbeček, vlastní názor sám o sobě nic pozitivního neznamená. Jedině jako další zaklínadlo světosprávců.

No a ta archivace s vybubnováním je taky pěkná kočičárna.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#58 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 11:49

Citecka: udaval? No vidis to, ja bych zase pouzil slovo "upozornoval". Upozornil na "zajimave" dve vety a chtel slyset nazor. Kdyby udaval, tak napise potaji reviewerovi nebo do GS nejaky bonz. Muzes tu napsat, kde je dle tebe ona hranice "udavani"? Docela by me to zajimalo, jak to citi jini lide.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#59 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 11:51

Citecka napsal/a:
Jenže on se neptal, on udával. To je krapítek rozdíl.


Všechno se dá měřit dvojím metrem. Pro příklad:
Ptal se na názor X udával
Řekl svůj názor X urážel

Já vidím že už se tu dávno nevyjadřuje názor na podmínky, takže mi nemějte za zlé že to zamykám.

EDIT: Odemčeno na žádost publika.
  • 0

#60 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 12:13

S474N napsal/a:

kolombo napsal/a:
To budeš tedy hrdina :-)

Jen by mne zajímalo, jestli si toho logu budeš cenit stejně jako Ti, co se tam s tím kolem táhli.

No zatim se tu jako hrdina predvadis ty s archivaci a nesmyslnyma podminkama. BTW a co se druhe casti tyce, tak na to muzu odpovedet - bod jako bod. ;) :D


O jakých nesmyslných podmínkách mluvíš ? Ta keš vznikla podle pravidel, byla řádně schválena a naprostá většina lidí ji bez řečí jako podmínkovou odlovila. To, že někdo mění podmínky uprostřed hry není problém ani můj, ani té keše.

To, že nechci míchat logy se splněnou podmínkou s logy lidí, kterým je zatěžko cokoliv nad rámec razítka a jednoslovného logu, to je moje rozhodnutí a nevím, co Ti na něm vadí. Pro takové jako ty to pustím znovu jako snadnou tradičku a můžeš se tam, bez fotky, klidně zalogovat. Třeba i třikrát :-D

Koukám, že Tiskař má jako vždy jasno a zase to odemknul :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama