Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Výběr GPS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2011 - 18:39

Díky za info.

Přemýšlel jsem že bych tedy zakoupil GPS odsud, akorát nevím jestli mi bude předinstalovaná mapa stačit. Mohl by mi někdo říct jestli existují podrobné mapy jen pro určitou část Čech, aby se mi to tam vešlo? :|
  • 0

#22 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2011 - 19:29

parman16 napsal/a:
Díky za info.

Přemýšlel jsem že bych tedy zakoupil GPS odsud, akorát nevím jestli mi bude předinstalovaná mapa stačit. Mohl by mi někdo říct jestli existují podrobné mapy jen pro určitou část Čech, aby se mi to tam vešlo? :|


Pokad neni chyba v popisu, ma MicroSD kartu ..
Paměť micro SD / v ceně 128MB

Takze si tam muzes dat vetsi, a na tu nahrat mapy. Zdroje jsou tady v diskuzi nebo geowiki, nebo viz google.

Mmch, po webu se da najit (i kdyz nevim jestli skladem) o necelou tisicovku draz, ale s PRO mapou ...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#23 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2011 - 20:56

Já mám tuhle navigaci koupenou za tři tisíce bez map a mapy si stáhnul zdarma z netu. Sice to nejsou úplně profi mapy, ale jsou tam všechny vesnice s názvy všech ulic a mapa je naprosto dostačující.
  • 0

#24 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2011 - 22:18

Basemapa ti ... nestačí. Hledat můžeš, souřadnice do toho půjdou, šipka bude fungovat stejně, ale budeš na tom jako s eTrexem H, který mapy nemá vůbec. Pokud podle toho chceš i chodit a nejen hledat kešky, mapu budeš potřebovat. Ale Openstreet mapy se dají stáhnout legálně a když budeš hledat, najdeš.
  • 0

#25 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2011 - 7:25

mpik napsal/a:
Basemapa ti ... nestačí. Hledat můžeš, souřadnice do toho půjdou, šipka bude fungovat stejně, ale budeš na tom jako s eTrexem H, který mapy nemá vůbec. Pokud podle toho chceš i chodit a nejen hledat kešky, mapu budeš potřebovat. Ale Openstreet mapy se dají stáhnout legálně a když budeš hledat, najdeš.


Přesně tak jsem to myslel. Ta basemapa ti ukáže jen největší silnice a název města. Ty jsou na prd. Ale openstreet mapy jsou podrobné do nejmenší pojmenované uličky.
  • 0

#26 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 22:32

Diky vsem za rady. GPS zakoupena z abcomu, k tomu dokoupim sd kartu na alze a stahnu mapy (nejlevnejsi reseni ze vsech). ;)
  • 0

#27 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 22:36

Já to udělal taky tak a jsem spokojený. Jen mi chvilku trvalo najít ty mapy, v tomhle nejsem nijak zběhlý :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama