Přejít na obsah


Fotka

Jaké pouzdro na Oregon?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#21 LaSo-53778

LaSo-53778

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 3:39

Tak mi ze Suntechu přišla ta folie ZAGG a zkusil jsem ji nalepit. Jeden růžek folie se nevešel na displej a odstává, což ale nakonec bude možná výhoda pro odlepení. Pod foliií je totiž černé smítko, docela velké. Jenže bylo tam už na podkladu a byly tam ještě další menší smítka. Během obtížného sundávání folie z podkladu jsem na to buď zapomněl, nebo jsem myslel, že to pak třeba nebude vidět, ale je a vadí mi to (jen to velké smítko). Co s tím? Mám to odlepit a zkusit to smítko nějak vydloubnout a znova folii nalepit, nebo využít tu doživotní záruku od výrobce, nebo zboží vrátit v zákonné lhůtě prodejci? Píšu rovnou i prodejci, co mi poradí.
  • 0

#22 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 7:29

Pokud někdo hledá pouzdro na Oregona,a nechce se mu příliš investovat,tak jako dobrá volba mi přijde pouzdro,které jsem koupila v prodejně "Levné knihy" Samsonite Nikosia,mají dvě velikosti,cena 78-90kč,přihrádka na baterky,větší kapsa na navigaci nebo foták,pláštěnka,popruh na rameno,na pásek,karabinka,za tu cenu jistě splní svůj účel;)
  • 0

#23 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 8:42

hrabenka73: to jsou tyto?

http://www.levneknih...i.aspx?z=103301

http://www.levneknih...i.aspx?z=103300
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#24 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 8:53

S474N napsal/a:
hrabenka73: to jsou tyto?

http://www.levneknih...i.aspx?z=103301

http://www.levneknih...i.aspx?z=103300


Ano to jsou ty pouzdro.
  • 0

#25 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 9:03

Koukal jsem na rozmery a ani jedno z nich nedosahuje vysky Oregonu. Jak se ti to tam povedlo nacpat? EDIT: jo tak beru zpet, ja to bral podle prvniho rozmeru a nevsiml si, ze ten druhej je vetsi - ma 17cm, neni to zase pro zmenu moc?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#26 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 9:08

S474N napsal/a:
Koukal jsem na rozmery a ani jedno z nich nedosahuje vysky Oregonu. Jak se ti to tam povedlo nacpat?

EDIT: jo tak beru zpet, ja to bral podle prvniho rozmeru a nevsiml si, ze ten druhej je vetsi - ma 17cm, neni to zase pro zmenu moc?


Mam ten vetsi a je bezva fak akorat trochu mista tam je ,ale v pohode.
  • 0

#27 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 9:13

Rozhodne tip dobrej. Dival jsem se po necem hlavne na prepravu, kdyz to ma clovek hozeny treba v batohu nebo tasce a tohle je za ty penize docela parada.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#28 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 9:26

ja nosim oregano cca rok a pul nonstop v kapse a display je temer netknutej. je jasny, ze staci pouzit to na krku a do kapsy s telefonem/oregonem/cimkoliv podobnym nebudu davat klice. s tim jsem ostatne prestal i kvuli tomu, ze driv odesla latka v kapse a klice propadavaly ven.. mam ho na puvoni karabine, akorat ten popruh jsem si udelal cca 25cm dlouhej, aby mohla karable zustat pripnuta ke gatim a oregon byl porad pouzitelnej v ruce. smysl puvodniho 4cm "popruhu" mi nejak unika..
  • 0

#29 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 10:51

Ten popruh ke karabině nejni na věšení tak, že někam cvakneš a vona bude blimbat, heršoft :) od toho je z druhý strany vočko na běžnej nákrční řemínek. Cvaká se to - jak to je myšlený - na očko na popruhu batohu, na bunde, na kapsu... ale na krku či tak to pořád visí na řemínku. Když se oregon zbytečně moc mlátí, blbě to zkousává kompas.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#30 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 10:57

to at si klidne visi.. hlavne ze netlaci.. ja to mam reseny tak, ze karable je cvakla na poutko na pasek u gati a oregano v kapce. a dyz je potreba, tak ho z kapsy vytahnu (oregona) a da se s nim normalne fungovat i kdyz je karabina porad pricvakla, tudiz nehrozi, ze by zbuchnul a rozkrap se. s tim kratkym poutkem by mohl tak akorat bimbat na popruhu na batohu a stejne je to tak kratky, ze se to ani neda otocit aby bylo videt na displej
  • 0

#31 LaSo-53778

LaSo-53778

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 13:08

Díky za příspěvky. Teď už nepotřebuju rady, v čem nosit navigaci, to už mám vyřešené. Ale nikdo jste mi neodpověděl na mou poslední otázku ohledně folie ZAGG. Suntech taky mlčí.
  • 0

#32 LaSo-53778

LaSo-53778

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2011 - 13:11

zLOST napsal/a:
mam ho na puvoni karabine, akorat ten popruh jsem si udelal cca 25cm dlouhej, aby mohla karable zustat pripnuta ke gatim a oregon byl porad pouzitelnej v ruce. smysl puvodniho 4cm "popruhu" mi nejak unika..

Přesně tak, ten popruh od orig. karabiny je pěkný shit. Nevím jaký má smysl mít zavěšený oregon někde vepředu, aby se dal chytit do ruky a používat, když popruh je tak krátký a drží oregon "vzhůru nohama" z mého pohledu. Já jsem popruh otočil a přilepil, aby při visu byl displej normálně a oregon se dal používat. Ale popruh je stejně krátký, takže přemýšlím, že si tam taky dodám nějaký delší popruh. Jinak karabina za 330, aby visela mimo užitný dohled jen někde na batohu a musel bych ji vždy kvůli kouknutí na oregon oddělávat, je nesmyslný luxus.
  • 0

#33 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 16:22

Tak jsem se dneska uplne nahodou zjevil v Levnych knihach, vyzkousel jsem ti dve pouzdra a jsem nadsen. Do toho mensiho se nevleze, ale do modelu DF15 vleze O550 uplne nadherne. Vzhledem k cene je to bezkonkurencni a vyhoda je i ta plastenka i to, ze poutko na krk se da tou karabinkou odcvaknout a pouzit primo na Oregona. Takze ja davam za tenhle tip Hrabence jednicku s hvezdickou!

Par fotecek - Samsonite Nikosia DF15
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#34 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 18:23

vypada to docela dobre, to musim uznat
  • 0

#35 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 19:23

[quote]S474N napsal/a:
Tak jsem se dneska uplne nahodou zjevil v Levnych knihach, vyzkousel jsem ti dve pouzdra a jsem nadsen. Do toho mensiho se nevleze, ale do modelu DF15 vleze O550 uplne nadherne. Vzhledem k cene je to bezkonkurencni a vyhoda je i ta plastenka i to, ze poutko na krk se da tou karabinkou odcvaknout a pouzit primo na Oregona. Takze ja davam za tenhle tip Hrabence jednicku s hvezdickou!


;) tak to jsem ráda,že to někomu jako tip pomohlo,já jsem taky spokojená, cena versus kvalita super!:)
  • 0

#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 19:38

Jak rikam, s klidnym srdcem tohle muzu fakt doporucit. Sice to pouzdro vyuziju parkrat v roce, ale tu snurku s karabinou uz mam na GPS cvaknutou.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 takos

takos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 19:44

JeanPierre12 napsal/a:
Oregon dávám jen do látkového pytlíku od sportovních brýlí. Má tak bytelnou konstrukci, že mi pouzdro přijde zbytečné. Spadl mi několikrát na chodník, v autě na defend lock, coz byla solidní skoba na touchscreenu, která vadila jen ve čtení listingů :) Nedávno jsem ho špatně nacvakl na kole a sletěl za jízdy na silnici. Rozletěl se na díly a když jsem našel baterie, chodil jako by se nic nestalo. Největší problém měl, když mi upadl v Petrohradě na ruský chodník :) Dlouho jsem se nemohl zbavit poskakování souřadnic z místa opravdového kamsi 500 až 1000m jinam. Dělalo to zajímavou stopu :) Je to odolnej hošík!


Tak to je přesně můj případ,také používám látkový pytlík na brýle,spíš jen kvůli poškrábání dotykáče a zatím si nemohu stěžovat
  • 0
Takos

#38 takos

takos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2011 - 19:48

sobikovi napsal/a:
add. folie: vyzkoušel jsem obyčejnou tvrdou, hladkou folii na PDA, která se dá pořídit za cca 90,- (3ks), musíš si ji přiříznout a dá se relativně snadno aplikovat... měl jsem ji na Oregonu asi 2 měsíce. Začala se pak od okraje uvolňovat, občas člověk tachytil nehtem, usadila se nějaká nečistota... na povrchu byly patrné drobné škrábance od klíčů v kapse atp. Šla dolů... a pořídil jsem si ZAGG. První jsem zničil, neuměl jsem to prostě nalepit a když jsem dostal kupon na další zdarma včetně free poštovného, hned jsem objednal a na druhý pokus nalepil dobře. Jde jen o zvyk. Pocit dotyku je trochu jiný než z původního povrchu i tvrdé folie, ale zvykneš si a už ho tahám několik měsíců po kapsách, v boxu auta atp. a je ve velice dobrém stavu B)

add karabina: když se podíváš po netu, dá se seznat originál karabina za zajímavé peníze (já ji sehnal za 199,-), Oregon se na ni docela snadno připrevní a dá se karabina cvaknout kamkoliv na oděv, batoh atp. Je to takové robusní uchycení, tomu očku na šňůrku bych moc nevěřil...


Já jsem tu karabinu dostal v balení s Oregonem 450, ale nevím, možná existují různé druhy balení...
  • 0
Takos

#39 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 19:25

hrabenka73 napsal/a:
Pokud někdo hledá pouzdro .....)

Také děkuji za dobrou radu. Ne že bych pouzdro zrovna nutně potřeboval, ale "nekupte to, když je to tak levný". Díky.
  • 0

#40 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 19:31

Taky velke diky, už jsem využil na noční akci. Do pouzdra se super vlezou náhradní AA baterie + další vybavení.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama