Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Zatuhnutí nebo sekání Oregona


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 20:24

Citecka: zatím jsem Tebou popisované chování nezpozoroval, většinou ale jdu přes menu ... teď, když to zkouším, tak to samozřejmě funguje výborně ;)
  • 0

#22 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 21:22

Já, posledních pár dní, sleduji na své 450 tento problém. Když GPS připojím k PC, tak ten ji nenajde. Nepomůže ani restart, ani nic jiného a s GPS musím vytáhnout baterky, aby se zase vypla. Zkoušel jsem více kabelů, ale to samé. Na jiném PC najede v pohodě a když zkusím po chvíli zase to původní PC, už vše šlape. Jenže zrovna, když to potřebuji, tak to nenajede. V čem může být chyba? Upgrade firmwaru jsem dělal.
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo

#23 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 21:47

m.a.r.k.a.l. napsal/a:
Když GPS připojím k PC, tak ten ji nenajde. Nepomůže ani restart, ani nic jiného a s GPS musím vytáhnout baterky, aby se zase vypla.

Taky se mi to na OR550 dělo, často ale pomohlo nechat ji připojovat se déle (10 minut), pak se najednou chytla. Na počítači mám W7Enterprise.
  • 0

#24 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 21:57

Crocky napsal/a:

m.a.r.k.a.l. napsal/a:
Když GPS připojím k PC, tak ten ji nenajde. Nepomůže ani restart, ani nic jiného a s GPS musím vytáhnout baterky, aby se zase vypla.

Taky se mi to na OR550 dělo, často ale pomohlo nechat ji připojovat se déle (10 minut), pak se najednou chytla. Na počítači mám W7Enterprise.

Taky mě to zlobí jen na Win7, XP jede v pohodě. Někdy těch 10 minut nemám čas čekat, pak to beru jako problém a raději zapnu druhý comp. Jinak to vyřešit nejde?
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo

#25 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 21:59

Já nevím, teďka tam už týden mám kvůli rastrovým mapám patchnutý fw a tenhle problém se nevyskytuje. Ale jsem opravdu daleko od tvrzení, že se vyřešil :)
  • 0

#26 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 22:04

Crocky napsal/a:
Já nevím, teďka tam už týden mám kvůli rastrovým mapám patchnutý fw a tenhle problém se nevyskytuje. Ale jsem opravdu daleko od tvrzení, že se vyřešil :)

To mě taky napadlo, že bych zkusil nový firmware, ale mám pocit, že mám poslední ofiko.
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo

#27 hawel

hawel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 22:10

Možná by pomohlo připojit k PC zároveň se startováním Oregona a startovací tlačítko dále držet. Po 30 vteřinách by se měl přihlásit rovnou jako disk.
  • 0

#28 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2011 - 22:20

Tak tento krok vypadá, že funguje. Díky za radu.
  • 0
Garmin Oregon 450 + TOPO Czech PRO 2010 HTC Sensation & C:Geo




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama