Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

férový log na virtuální keši?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 17:17

dr.vota napsal/a:
myslím, že by mohlo stačit, aby mu domluvil náš reviewer - třeba si dá říct a ty logy sám smaže
P.S. nebo je fakt takovej machr, co obletí svět za den a loguje Bahamy, Malajsii a Německo za 24h...


Krast cizi fotky ze starsich logu uz neni na domluvu ale na zablokovani uctu. To je bez debaty.
  • 0

#22 zelvik

zelvik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 17:29

Hamaci napsal/a:

brundi napsal/a:
Ahoj, protoze se jedna o tuto problematiku, napisu svuj dotaz sem. Dokud se jednalo o jednotky, rikal jsem si nebudu se tim nejak vzrusovat... Ale i po upozorneni daneho kacera, ze to asi uplne nedela dobre jmeno ceskym kacerum, se nic nemeni... jde o to, ze urcity kacer v mem okoli loguje po desitkach virtualni kese, coz je jeho vec, ale k logum krade i fotky ostatnich logujicich, a to u je podle mne moc... Co s tim ? Nechci se dockat situace, kdy ceskej kacer bude v ocich jinych za ...

Ahoj.
A co napsat tomu dotyčnému?


A neni to nahodou dotycna? :D
Jinak souhlas! Logovat virtualky z celeho sveta bez fyzicke navstevy a jeste k tomu s klidnym svedomim prikladat cizi fotky chce uz silny zaludek. To uz nezachrani ani vlastni fotka z Noveho Zelandu.:D
  • 0

#23 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 17:44

dr.vota napsal/a:
myslím, že by mohlo stačit, aby mu domluvil náš reviewer - třeba si dá říct a ty logy sám smaže
P.S. nebo je fakt takovej machr, co obletí svět za den a loguje Bahamy, Malajsii a Německo za 24h...


No tak s timhle je to slozitejsi. Paralelni logovani na vic lokalitach po svete mas bezne i u lidi ktery bys za podvodniky asi neprohlasil, jen jich jaksi je vic a logujou pod jednim nickem. Tedy bezne tzv. teamy. I kdyz ja osobne tohle povazuju za zverstvo, neni to nic vyjimecneho a pokud bys mazal logy jen proto ze jsou v casoprostoru prilis vzdalene nez aby sly obslouzit jednim clovekem, nastal by mozna v logach nekterejch lidi masakr.

BTW nekdo tu zminil log v zastoupeni. To je normalni a regulerni? Ja na to kdysi nekde narazil a cumel jsem jak puk. Nekdo lousknul mysterku, ale mel to daleko na FTF. Tedy zvednul foun a poslal na souradnice sveho zastupce, ten zaloguje jeho jmenem, napise do logu ze loguje v zastoupeni nekoho jineho a hotovo. Cumel jsem na to jak blazen. Tohle se povazuje za korektni?

Pokud tohle pripustime jako legalni log na fyzicke kesi, pak ale tim spis muzu vlastne lognout virtualku bez toho abych tam byl. Kdyz se za mne muze nekdo, podepsat do notesu, muze za mne podle stejny logiky zmacknout fotak, preci kvuli tomu nepojedu pres pul sveta. Nektery veci mi fakt unikaj, jak si lidi ty pravidla ohybaj.
  • 0

#24 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 17:50

Proč stále chodit kolem horké kaše - zde je profil:
http://www.geocachin...ul=Berunda&sc=n

osobně se domnívám, že rozhodně není nějaký megadrtič virtuálek (máme tu i lepší experty) Nijak mě to netrápí a když to dotyčnou baví... je to její boj, ale jak víme, o body jde až na prvním místě. Občas když někoho přistihnu, že má zalogováno něco, co nenavštívil ( a ne jenom virtuálky) tak mu napíšu, ale dále to neřeším - ztráta času.
  • 0

#25 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 17:56

A co máte z toho, že si tu hrajete na svatou inkvizici ? Je to hra a kromě toho, že za 1000 logů je mrtvé koťátko, tak žádné odměny za odlovené keše nejsou, tak co. Pokud to dotyčnou takhle baví, tak je to jen a jen její problém. Ale brát si fotky z jiných logů není správné, ale to by si měl řešit především owner dané virtuálky.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#26 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:00

kolombo napsal/a:
A co máte z toho, že si tu hrajete na svatou inkvizici ?

Je to hra a kromě toho, že za 1000 logů je mrtvé koťátko, tak žádné odměny za odlovené keše nejsou, tak co. Pokud to dotyčnou takhle baví, tak je to jen a jen její problém.

není to jen její problém.

Bohužel právě kvůli takovým kombajnérům je potom řada virtuálek nevratně archivována reviewery

takže už si je nezalogujete, i kdybyste na místě byli
  • 0

#27 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 18:13

A co máte z toho, že si tu hrajete na svatou inkvizici ?

Dobrej poctit z toho maj :D. Teda mě taky moc netěší, že tohle někdo dělá, ale zase mi to žíly nerve...
  • 0

#28 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 22:14

kolombo napsal/a:
A co máte z toho, že si tu hrajete na svatou inkvizici ?

Je to hra a kromě toho, že za 1000 logů je mrtvé koťátko, tak žádné odměny za odlovené keše nejsou, tak co. Pokud to dotyčnou takhle baví, tak je to jen a jen její problém.

Ale brát si fotky z jiných logů není správné, ale to by si měl řešit především owner dané virtuálky.


Proč hned inkvizice? Co takhle dodržování fair play?
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#29 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2011 - 23:48

A+T napsal/a:
Proč stále chodit kolem horké kaše - zde je profil:
http://www.geocachin...ul=Berunda&sc=n

osobně se domnívám, že rozhodně není nějaký megadrtič virtuálek (máme tu i lepší experty) Nijak mě to netrápí a když to dotyčnou baví... je to její boj, ale jak víme, o body jde až na prvním místě. Občas když někoho přistihnu, že má zalogováno něco, co nenavštívil ( a ne jenom virtuálky) tak mu napíšu, ale dále to neřeším - ztráta času.

No to je máčo, ta holka, to by jeden nevěřil.
Kdyby se opravdu ty virtuálky kvůlivá takovýmto magorům nerušily, tak je mi to fuk.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama