Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Výměna logbooků obyč kačery ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#41 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1401 příspěvků(y)

Publikováno 07 March 2011 - 11:13

L.a.u napsal/a:
Ještě mě napadá, že když owner nechce sdělit svoji adresu, můžete zkusit navrhnout "poste restante". Sice musí sdělit svoje jméno, ale může si logbook nechat poslat na blízkou poštu, kde si ho pak vyzvedne po předložení občanky. Nemusí sdělovat celou adresu.


Proc proboha tak slozite? Od ceho mame Letterboxy a vlastni system dorucovani posty? Prece cennou relikvii nesverime Ceske poste a jeste nebudeme platit postovne. Pres letterboxy dorucime zasilku bezpecne a diskretne :D

Ale ted vazne. Menit logbook na cizi kesi bez predchozi domluvy s ownerem bych videl jako skutecne velmi karajni reseni. Je to jeho kes, jeho majetek, nebral bych ho. Pridat cokoliv jo, pridat papirek je normalni, proc nepridat notes, to se da. Ale cokoliv z kese odnaset fakt neni dobry. Zejmena ne po tejdnu. Kdyby mi nekdo po tejdnu co jsem na sluzebce odnesl logbook, moc by me nepotesil.

Spis bych doporucoval davat vcas s predstihem NM logy. Kolikrat prijdu k popsanymu logbooku, kde uz poslednich 10 lidi psalo na desky nebo kdovi kam, a ukaze se ze ani jednoho nenapadlo upozornit ownera. Nebo to napsali jen do Found it logu, ale neudelali NM. Samozrejme ownera co nereaguje toto neresi, ale kolikrat by owner reagoval ale nikdo mu nerekne. Tak se pak nedivte. Ja osobne NM hlasim jeste pred popsanim logbooku s predstihem umernym navstevovanosti kese.
  • 0

#42 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 07 March 2011 - 12:21

vlkys napsal/a:

dr.vota napsal/a:
Ale my tady nejsme v Německu. Používáme termíny a zkratky buď české, nebo mezinárodní, což jsou téměř výhradně anglické. Kromě třeba zkratky "OK", to je výjimka, ale to zase málokdo ví.

A třeba latinské zkratky se taky nesmí? Není tvůj svět mrzutě omezený, drvoto?

Není. Latinu klidně, když opravdu víš, co to znamená.
Pro mne za mne si používej zkratky z jakého chceš jazyk, jen riskuješ v jiném prostředí, že ti nebudou rozumět, jak se ukázalo na tom příkladu. Kdekdo si rozhazuje cizí termity s rizotem, a pak se ten suterén diví, že na něj ostatní Č.U.Č.Í., tedy PMM. Nebo VS. Nebo ÝKCT. Jasné? :D
  • 0

#43 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 08 March 2011 - 6:59

Já jeden čas logbooky dával nové, ale staré nikam neposílal, nechával jsem je tam. Jenže jsem takhle za víkend rozdal deset notesů s tvrdými deskami a lezlo to do peněz. Jen jednou se mi dostalo poděkování, jinak ticho po pěšině. Už jsem se na to vykašlal.
  • 0

#44 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 08 March 2011 - 9:59

Smrk: Za dobrotu na žebrotu ;) Bohužel to platí stále...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama