Přejít na obsah


Fotka

Česká Nej


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
256 odpovědí na toto téma

#141 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 16:20

to hexteam: dostal jsem se k tomuto vláknu a koukám, že v seznamu NEJ je taky naše GCQZRR s nadm. výškou 40mnm. Kde jsi k tomuto údaji přišel? Ta má výšku 318mnm (Elevation v GSAKu). Pravdou je, že z vyhlídky se koukáš do 0mnm. :) Takže tam může být chyba ve výškopisu.
  • 0

#142 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 18:19

ToRo61: nad tabulkou s vrcholy je tlacitko :) kazdopadne zde http://www.geocachin...17-f2ae6a66eb27

Arogant: ok :)

PLAJ family: nooo ono to toiz vychazi z toho, ze byla snaha pro kazdou kategorii dat tri odznacky, hlavne kvuli tem extremnim mela byt ta bronzova snadno odlovitelna a s tematem souvisejici, proto je u tech podvodnich jako bronzovka keska u nejhlubsiho jezera. No a pac urcit tri nejnizsi kesky je taky problem, tak sjem to udelal tak ze na stribro jsem dal kesku s (mozna) nejnizsim mistem na Morave a na bronz tenhle dul jakozto nejnizsi umele vytvorene misto, i kdyz tu je poruseno to pravidlo, ze s to tyka krabicek jako takovych :) Zatim to stale neni finalni a ted se spis venuji te sekci geotrophy. V podstate cim vice lovcu ten seznam zkoukne tim lepe a snad casem vznikne neco pouzitelneho.
  • 0

#143 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 19:49

Tak bookmark už vidím, díky. Ale asi jsem to blbě pochopil - myslel jsem, že se tady hovoří o bookmarku 'českých nej'. V tom odkazovaném bookmarku jsou 'jen' ty vrcholy :( . Stejně díky i za něj ;).
  • 0

#144 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 19:55

ToRo61: rozumim - na ty cesky nej je jeste trochu brzo, stale je to takovy pokus. Castecne z toho duvodu vzniklo i to puzzle, aby tam bylo neco vice ceskeho, geotrophy je hodne cestovatelske :)
  • 0

#145 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 7:03

Hexteam: Mě šlo spíš o to, jak jsi přišel na těch 40m. Jinak to je docela zajímavá aktivita.
  • 0

#146 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 9:13

Aha tak to jsej bral podle Wikiny umělý bod na povrchu země s nejmenší nadmořskou výškou – dno hnědouhelného velkolomu Bílina u Bíliny v okrese Teplice, 40 m n. m.[20]
  • 0

#147 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 18:58

Tak to bude zastaralá informace. ;)
http://www.turistick...mka.php?id=1640
  • 0

#148 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2011 - 19:19

Dal jsem ještě dohromady kešky v ramci českých rekordů z kterých by mohlo vzniknout ještě jedno puzzle :)
Je to zde http://geotrophy.net/rekordy.php
Takže je možno to podrobit diskusi, co přidat, ubrat apod. :) Idealní počet je asi 26 nebo 35. Ted jich tam je 28. Zdroje z kterých jsem čerpal jsou uvedeny pod tabulkou.
  • 0

#149 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2011 - 19:52

Muzu se zeptat - mozna blbe - da se to nejak automaticky generovat? Pomoci gpx s MyFound? Nebo si musim rucne kazdy stahnout?
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#150 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2011 - 19:55

hexteam napsal/a:
Dal jsem ještě dohromady kešky v ramci českých rekordů...

Diky za seznam paradnich kousku. Cast z nich uz mam, nicmene vetsina stale ceka na odloveni. Tak alespon vim kudy kam :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#151 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2011 - 21:21

polerok: zatim ma tento projektik podporu pouze v http://mozigo.zubor.net/node/684 verim ze casem pribude podpora i v dalsich programcich u toho puzzle vrcholu je oznost si i vygenerovat kod a vlozit rucne na zacatek ci konec sveho profilu
  • 0

#152 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2011 - 23:13

tak jeste nez to zalomim do pelechu davam sem k nakouknuti rozsirenou verzi tech vrcholu http://geotrophy.net/kopeckynew.php prepdokaldam ze takto by byl pocet finalni a jsou tam dalsi kopecky ktere si to podle me zaslouzi.
  • 0

#153 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2011 - 16:09

Je skoda, ze se tam nevesel Smrk v Beskydech, ktery je treba mnohem narocnejsi nez Lysa, urcite by si to zaslouzil....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#154 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 15:26

PLAJ family napsal/a:
Tak to bude zastaralá informace. ;)
http://www.turistick...mka.php?id=1640

A co kdyz pravdu mate oba... :D
Z webu:
"při sjíždění po jednotlivých řezech na nejspodnější část dolu, se octneme 35 m. n. m. Podle postupu porubní fronty se lom (důl) ponoří až -5 m pod hladinu moře aby později zas vystoupal z mínusové hodnoty na kladnou. Takže je to vlastně odkrytý důl se vším všudy, včetně starých důlních děl, které se musí někdy složitě přecházet, sanovat proti požárům, odvodňovat a podobně. "

A na to odvodneni je dole, na nejnizsim bode vybagrovana velka nadrz, odkud se cerpadly cerpa voda nahoru ven z dolu. Takze jde o to, jestli kdo bere dno nadrze, nebo dno nejspodnejsiho pochuzneho rezu, a navic v kterem roce tezby. :D:D:D

Cimz jsem ten projektik "vytahl" trochu nahoru... ;)
Existuje uz nejaky bookmark s platnym seznamem zarazenych cache?
Nebo jsem to ve vlaknu nekde prehlednul.. :(
  • 0

#155 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 15:47

Jeste bych mel navrh na doplneni GCQDGV Bezedne propasti mezi nejhlubsi... "Keška v největší hlubině"
  • 0

#156 Trnec

Trnec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 15:49

petegeo napsal/a:
Jeste bych mel navrh na doplneni GCQDGV Bezedne propasti mezi nejhlubsi... "Keška v největší hlubině"


Ale ta kes v te propasti neni. Je zhruba 50 metru vedle.
  • 0
Garmin eTrex H, HP Pavilion dm3, Geoget, Locus, WhereIGo ... Vek? To je ta doba, po kterou sbiram ty plastove krabicky na potraviny...

#157 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 20:12

Ano jak pise Trnec, co se tyce seznamu Ceska nej tak tam se to tyka primo ulozeni tech krabicek, jinak tahle krabka u propasti je nominovana v ramci ceskych rekordu, takze pripadne si za odlov budes moc dat do statistik jeden kousek puzzle :) Teda az se dokopu k tomu ho vyrobit :))
  • 0

#158 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 8:17

Trnec napsal/a:
Ale ta kes v te propasti neni. Je zhruba 50 metru vedle.

hexteam napsal/a:
Ano jak pise Trnec, co se tyce seznamu Ceska nej tak tam se to tyka primo ulozeni tech krabicek...)

To jako chcete tvrdit, ze cache "Cerne jezero" ktera je ve stejne kategorii je na dne toho jezera? :D:D:D
A "Ministerska vyhlidka" na dne lomu, vedle te cerpaci stanice, co jsem tam kdysi zprovoznoval? :o:o :D

Vzdyt o par radku vis se dohadujete, ze je to prave naopak, ;) no asi jsem neco nepochopil... :)
  • 0

#159 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 21:44

Tak jsem dal dohromady novou verzi Ceskych vrcholu
http://geotrophy.net/kopeckynew.php

Je to tedy rozsirene te prvotni verze. Na vsechny pekne kopecky se nedostalo, ale snad to bude slouzit. Uz planuji, ktere vrcholy letos zdolame, abychom si to taky mohl placnout do statistik :))

  • 0

#160 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2011 - 21:56

hexteam napsal/a:
Tak jsem dal dohromady novou verzi Ceskych vrcholu
http://geotrophy.net/kopeckynew.php

Je to tedy rozsirene te prvotni verze. Na vsechny pekne kopecky se nedostalo, ale snad to bude slouzit. Uz planuji, ktere vrcholy letos zdolame, abychom si to taky mohl placnout do statistik :))



... seznam je zajímavý, ale nějak nám tam za nás jihočechy schází alespoň Kleť ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama