Přejít na obsah


Fotka

AutoStat3 - automatické statistiky z GeoGetu pomocí GgStat a GeoJarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
607 odpovědí na toto téma

#321 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2012 - 8:10

to asi ne, ale muzes si to dat do kupy pres combine ;)
  • 0

#322 Jabar Team

Jabar Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 21:45

Potřebovala bych poradit - Autostat mi z nějakého důvodu generuje nesmyslné číslo nalezených keší - v tabulkách je to špatně také, v mapkách dobře. Když spustím jen GGStat, tak to vygeneruje správně. Dík za jakékoliv nakopnutí :-)
  • 0

#323 levin.svk

levin.svk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 9:10

Zdravím, mám taký problém. Snažím sa rozbehať štatistiky z GeoGetu pomocou AutoStat-u. Postupoval som podľa návodu na http://geoget.ararat...skript:autostat. Prvý problém nastal so šablónou. V pokročilých nastaveniach bola zadaná cesta .../GeoGet/data/script/AutoStat/templates, tam však žiadna šablóna nebola. Nejakú sa mi podarilo nájsť v .../GeoGet/data/script/AutoStat/templates_bundled, tak som ju skopíroval do adresára templates. A vyzerá to tak, že to pomohlo. V režime ladenia ďalej pokračujem bez problémv až kým sa nespustí GgStat. Ten mi vypíše, že subor "%STATISTICS%" je menší ako 1kB. V Ďaľšom kroku mi vypíše, že ho nemože nájsť. Tak si myslím, že GgStat ho vôbec ani nevytvorí. Vedel by mi niekto poradiť? Pre istotu prikladám print screen mojich nastavení. Ešte som skúšal zadať do políčka "Statistiky" adresu kde mám šablónu, ale ani to nepomohlo.

Přiložené miniatury

  • obrazovka-2.png

  • 0

#324 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 9:14

Jestli ono to nebude tim, ze jedes pod wine ;)Navod na GG pod wine jsi prosel? Sama vim ze tam nektery veci nejsou zrovna koser, ale hlavne - co se tyce statistik, tak se musi par veci upravit. Taky jsem s tim jeden cas bojovala...
  • 0

#325 levin.svk

levin.svk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 9:14

Ešte pridám aj s akými parametrami sa spúšťa GgStat.

Přiložené miniatury

  • obrazovka-3.png

  • 0

#326 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 10:07

no pokud je ve slozce script/AutoStat/templates/ opravdu soubor GgStatTemplate.cz, ktery obsahuje definici statistik, tak by to melo byt ok..

zkus si cudlem [...] u vyberu souboru se statistikama vybrat orig. sablonu GgStatu v script/GgStat/Template.cz

druha vec je ta, ze opravdu nevim jak to funguje ve wine.. svyho casu se poustel perlovej skript.. ale linux nesleduju.. nicmene nekdo to tu tak provozuje.. http://geoget.ararat...ser:navody:wine
  • 0

#327 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 11:41

Pod linuxem a wine se GgStat ( Autostat je jen nastavba) chova ponekud podivne. Sveho casu se mi povedlo pod wine rozjet Ggstat jako exe, ale po reinstalu se to uz nikdy nepodarilo :) Nicmene uspesne pouzivam z GgStatu pouze perlovy script a nasledne pomoci davky do Combine nahrazuji cely Autostat jako takovy. Jedine co se mi zatim nepodarilo vymyslet je automaticky upload na profil. Resp on funguje, ale musim ho spustit rucne. Jednim kliknutim tedy vygeneruji statistiky a druhym to vsechno nahraju na profil :) Jestli mas zajem, tak napis a zkusime se na to podivat. Neni to nic sloziteho a funkcnost je prakticky stejna.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#328 levin.svk

levin.svk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 11:45

Tak naozaj bude na vine wine a to, že nedokáže spustiť GgStat. Po spustení AutoStatu vo windowse všetko prebehlo tak ako má. A keď už mám aj ten Stat súbor, tak aj vo wine to dokáže nahrať na profil. Každopádne ďakujem za nakopnutie. Aspoň viem, čo treba riešiť...
  • 0

#329 levin.svk

levin.svk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 11:49

lukabike.com napsal/a:
Pod linuxem a wine se GgStat ( Autostat je jen nastavba) chova ponekud podivne. Sveho casu se mi povedlo pod wine rozjet Ggstat jako exe, ale po reinstalu se to uz nikdy nepodarilo :)
Nicmene uspesne pouzivam z GgStatu pouze perlovy script a nasledne pomoci davky do Combine nahrazuji cely Autostat jako takovy.
Jedine co se mi zatim nepodarilo vymyslet je automaticky upload na profil. Resp on funguje, ale musim ho spustit rucne. Jednim kliknutim tedy vygeneruji statistiky a druhym to vsechno nahraju na profil :)
Jestli mas zajem, tak napis a zkusime se na to podivat. Neni to nic sloziteho a funkcnost je prakticky stejna.


Som si nevšimol tvoju odpoveď, kým som napísal tú moju. :) Záujem mám isto, len budeš musieť na mňa pomaly. GeoGet používam pár hodín a moc ďaleko som sa nedostal.
  • 0

#330 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 11:51

lukabike.com napsal/a:
Jedine co se mi zatim nepodarilo vymyslet je automaticky upload na profil. Resp on funguje, ale musim ho spustit rucne.


Combine umi soubor na profil nahrat taky (pomoci GJ). To jsi zkousel?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#331 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 12:01

Gord: jasne ze zkousel, uz jsme to spolu resili. Problem je v tom, ze pokud spoustim Ggstat script zabaleny jako .sh script, nebo .bat, tak Combine nepocka na jeho dokonceni. Idealni by byla moznost vlozit mezi generovani a upload treba 10 vterinovou pauzu :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#332 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 12:12

Aaha, skleroza. to uz jsem davno zapomnel. Tusim problem s RunExec nebo RunShell...
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#333 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 14:49

levin.svk napsal/a:
Som si nevšimol tvoju odpoveď, kým som napísal tú moju. :) Záujem mám isto, len budeš musieť na mňa pomaly. GeoGet používam pár hodín a moc ďaleko som sa nedostal.

Drzim palce, abyste to rozjeli. Se mnou se lukabike trapil hodne dlouho, ale nakonec jsme to stejne v mym ubu nerozchodili :(Z nejakyho duvodu to je computer sensitive a funguje to jenom tam, kde se tomu chce :D
  • 0

#334 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 15:54

U tebe jsme to akorat nedotahli do konce :) Jednou jsem nemohl ja, pak jsi nemela notebook nebo vam nesel internet :) Zitra odpol bych mel mit volno, tak to muzeme dodelat :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#335 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 19:05

To by mi na koleji musel jit internet kdyz jsem na ubu. Z nejakyho pro me zahadnyho duvodu me to tu odmita pripojit :(Krom toho - zejtra odpoledne mam cviko a prednasku, takze stejne nemuzu :D
  • 0

#336 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 15:31

dnes laborujem s nahraním štatistík na GC štatistiku vygenerujem ale neviem nahrať na GC do profilu ak zvolím Nahrát nyní tak GJ hodí hlášku http://www.lust.sk/sts1.png a potom http://www.lust.sk/sts2.png chyba je určite medzi stoličkou a klávesnicou ale neviem ako na to
  • 0

#337 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 10:55

a vyplneny prihlasovaci udaje na geocaching.com mas?! Pluginy -> Spravce pluginu -> Konfigurace pluginu -> groundspeak.
  • 0

#338 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 11:26

mám už mi to funguje ale iba ked spustím AutoStat silent ked spustitím AutoStat a dám nahrát nyní tak nejde.
  • 0

#339 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 12:03

no to "nahrat nyni" je v autostatu proto tak schovany, ze je to spis pro testovaci ucely.. normalne by si mel vse jen nastavit a pak kdyz pustis autostat, tak dat je OK.
  • 0

#340 Abhoras

Abhoras

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 13:35

Rád bych se zeptal na jeden problém se statistikami. statistika samotná se mi vždy vygeneruje, ale při pokusu nahrání na web vyhodí: "Geojarry: chyba v HTTP komunikaci" a konec. V čem by mohl být problém?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama