Přejít na obsah


Fotka

AutoStat3 - automatické statistiky z GeoGetu pomocí GgStat a GeoJarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
607 odpovědí na toto téma

#341 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 14:13

Stara verze GJ, nevyplnene udaje v GJ....
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#342 Abhoras

Abhoras

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 18:42

lukabike.com napsal/a:
Stara verze GJ, nevyplnene udaje v GJ....


Všechny verze to hlásí aktuální a údaje jsou všechny vyplněné. Takže co tam máš dál Václave?

Ano, kabel je od internetu je v zásuvce.
  • 0

#343 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2012 - 19:37

To, ze mas nainstalovany aktualni balicek GJ, jeste neznamena, ze se ti v datovem adresari nekde povaluje i starsi verze GJ, jeste z predbalickove ery. Na to taky pozor!
  • 0

#344 Abhoras

Abhoras

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2012 - 4:06

Tak ještě jinak. Donedávna my všechno na statistikách normálně fungovalo. Asi před měsícem my to začalo vyhazovat tenhle problém. Myslel jsem, že to jje nějakou aktualizací na serveru a čekal na novou verzi GJ, Autostatu nebo něčeho. Teď ale vidím že problém je asi jinde.
  • 0

#345 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 22:34

ztroskotal jsem na chybě pravdepodobne %statistic% je .... prosim pomozte - chtel bych vytvorit statistiky, pridat odznaky a trosku si priohnout vzhled statistik podle toho co me zajima. Jakou formou je mi jedno - mailem, sz, google+ trpelivemu uciteli predem dekuji :)
  • 0
S4 active / Locus pro / WhereYouGo

#346 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 7:42

Stepanci: a jak jsi daleko? Statistiky funguji? Nebo jsi na uplnem zacatku? Klidne poradim, ale napis v jake jsi fazi :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#347 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 9:40

opět nainstalovaný geoget (používal jsem do teď myfound), stažené Found it logy a statistiky probíhají až do konce, kde proběhne hláška, že soubor %statistic% má méně než 1KB.... atd. no a na můj profil se dostane jen poslední řádek (klidně se mrkni) Odinstaloval a nainstaloval jsem prakticky vše, ale bez efektu. Trošku bych se do geogetu chtěl ponořit a začít ho víc využívat. Předem díky za ochotu. Michal/stepanci
  • 0
S4 active / Locus pro / WhereYouGo

#348 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 13:33

Nova instalace GeoGetu je nesvar, ktery prakticky k nicemu vest nemuze. Tedy presneji v drtive vetsine pripadu nemuze vyresit zadne problemy. Pokud je hlasena prilis mala velikost vystupniho souboru se statistikou, vetsinou je to zpusobeno tim, ze neni spravne nastavena cesta a jmeno template souboru. Kdyz spustis Autosta, podivej se do podrobneho nastaveni, mela by tam byt cesta a jmeno template souboru. Dle meho to neni nastaveno spravne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#349 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2012 - 19:26

stačilo vystoupit a nastoupit a statistiky jedou. Template.cz byl nějaký špatný. Teď jen jak ho poupravit k obrazu svému.
  • 0
S4 active / Locus pro / WhereYouGo

#350 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 16:10

ahoj, dnes jsem získal PM a zjistil jsem, že se mi ve statistikách neshodují milníky(#100 keš apod.). Na GC to je správně, gg to vygeneruje špatně. Nějaký nápady kde bych měl hledat chybu? díky moc
  • 0

#351 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 16:37

raddino: cas nalezu mas u kesi spravne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#352 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 17:14

omlouvam se, už sem to našel. neměl sem stahnutý nějaký found kešky, co sou disabled
  • 0

#353 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 8:26

Zdravím všechny a obracím se k vám o radu. Celý program + doplňky jsem instaloval v pátek, kdy jsem i rozchodil automatické statistiy a moc se nám líbí. Po stažení CWG listu a rozchození generování do statistik se mi rozhodila diakritika a objevili se záhadně "někdy" problémy s Geojarry (Cyba GeoJarry:Chyba v HTTP komunikaci!) - všechny tři knihovny mám již nainstalované v geojarry prvotní insatlací programu. Po prostudování na vlákně se mi to přesto rozchodit nepodařilo a včera to nešlo vůbec. Dnes už zase GeoJarry funguje, zatím!? Naštěstí to lze obejít vkládáním ručně html formátu na gc.com, tak mě to moc netrápí, ale pokud by to šlo vyřešit bude to super. Jakjsem psal, dnes to zatím běží. Problém mám s výslednou statistikou - a její diakritikou na gc.com. po zapsáním Geojarry. Místo o nás = n?s, viz nyní náš profil apod. Pokud si zkopíruji html formát na gc.com ručně (pořád to není ono, ale je to pooodstatně lepší) včera jsem zkoušel přenastavit jazyk v PC na angličtinu (přes ovládací panely) a pak zpět na češtinu jak jsem se někde dočetl, ale nepomohlo to. Nevíte co s tím? Děkuji.
  • 0

#354 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 8:40

No, fakt je, ze tu chybu v http komunikcai mi GJ vyhazoval vcera porad... ale kdyz jsem se ptala jinde, tak to fungovalo, takze jsem to povazovala za problem s pripojenim. A koukam, ze dneska uz mi to funguje.... A diakritiku mam OK. Vsadim se, ze si zase gc.com s necim hral...
  • 0

#355 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 9:42

honza-pavla: cestina: hodne zalezi na tom, v jakem kodovani mas template a ostatni includovane soubory (vse musi byt ve stejnem kodovani cestiny), jak mas nastaven OUTCODING a INCODING prikaz v template a co a jakym zpusobem kopirujes do profilu.

GC.com predpoklada kodovani dat v progilu v utf-8, na win je u nas beznejsi win-1250 (cp1250). Pokud kopirujes data pomoci GJ, pak musisi mit OUTCODING nastaveno na utf-8. Pokud vsak kopirujes jinym zpusobem, zalezi na tom, jak mas nastaven browser. Lze ric, ze kdyz oznacis cele vytvorene html a to pomoci CTRL-C/V vlozis do formulare a uvidis cestinu spravne, bude spravne i vysledek.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#356 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 15:16

Gord: Původní nastavení v template OUTCODING a INCODING jsem změnil na utf-8, ale problémy přetrvávají, respektive se diakritika trochu pozměnila z požadovaného "O nás" přes původní "n?s" na nové "nus" apod. viz profil. Pokud spustím ručně v testpluginu se zobrazí "nůs", při zobrazení zdrojového kódu stránky ctr+U a zkopírování Ctrl+C celého html formátu na GC.com zůstává "nus".
  • 0

#357 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2012 - 16:42

INCODING a OUTCODING nemuzes menit libovolne. Tedy muzes, ale pak ti to nebude spravne pracovat. V jakem kodovani mas template soubor? Tomu musi odpovidat INCODING. Trochu se mi nechce verit, ze bys ho mel v utf-8. Vkladas neco do template? Pouzivas tam dalsi vlozene soubory? Jsou ve stejnem kodovani? Vkladas HTML? V jakem je kodovani? Podivej se na vytvoreny html soubor, ktery vkladas do profilu (mas ho nekde na disku). V jakem je kodovani? Zobrazi se ti v browseru spravne kdyz ho prepnes na to pouzite kodovani?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#358 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 18:19

Původní hodnota INCODING cp1250 a OUTCODING utf-8 (#OUTCODING cp1250) - ještě, že jsem měl uložené původní nastavení Template. Čeština je na profilu bez chyby - generováno geojarry, jak je vidět na profilu nyní. HTML mám nastavené (zobrazení html formátu/zobrazení/znaková sada/Středoevropské jazyky (Windows-1250), pokud zkopíruju na profil ručně, už se to rozhodí, rozhozená je čeština i na vygenerovaném náhledu z kterého získávám html formát na Mozille. Mozila/Zobrazení/Znaková sada/Středoevropské jazyky (Windows-1250) GeoGet\script\AutoStat\templates/GsStatTemplate - vlastnosti souboru nikde se nepíše v jakém je kódovaní, ani když ho rozkliknu. Pouze když ho chci "uložit jako" nabídne mi kódování ANSI (případně můžu změnit na Unicode, znak Unicode ve formátu Big Endian, nebo UTF-8). Fakt je ten, že se mi ta čeština rozhodila, když jsem si zobrazil CWG na profil (nyní tam nejsou, zase bych to rozhodil) a změnil jsem tak Template. Ostatní co píšeš, nevím moc o co jde, pořádně se v tom nevyznám. Znamená to, že pokud budu něco vkládat do Temlate, musím tam mít nastavený vždy INCODING cp1250 a OUTCODING utf-8? Trochu se v tom budu vrtat, abych si vylepšil stránky, tak abych věděl do budoucna. Ještě se chci zeptat, pokud by mi v budoucnu nefungoval geojarry a já potřeboval vložit statistiky ručně, co mám jak a kde nastavit, aby to bylo správně. To, ale asi už nepatří do tohoto vlákna.
  • 0

#359 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 18:28

Koukám, že zas tak bez chyb to není, většinou chybí kroužek nad "u", ale je to podstatně lepší než dřív. Šlo by to ještě vyladit? Pokud budeš mít trpělivost, chuť a čas. Moc se v tom nevyznám.
  • 0

#360 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2012 - 21:03

Pokud nahravas do profilu pomoci GJ, musi byt OUTCODING utf-8. Pokud to kopirujes rucne, jde o to jak. Jestlize si to zobrazis v browseru a pak zkopirujes pres CTRL+A/C/V do formulare na gc.com, pak bys to mel mit v kodovani, ktere mas implicitni v browseru (asi vetsinou cp1250). Co se krouzkovaneho u tyka, tak opravdu netusim, jak to ma gc.com ted, kdyz provadi zmeny k plne podpore znakovych sad. Kdyz jsem si s tim kdysi hral, proste u nekterych znaku diakritiku odstranoval, u jinych ji nechaval. Mozna, ze ted je ta mnozina, kde ji odstranuje, podstatne mensi ale jeste neni prazdna. Nevim.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama