Přejít na obsah


Fotka

AutoStat3 - automatické statistiky z GeoGetu pomocí GgStat a GeoJarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
607 odpovědí na toto téma

#481 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 14:33

Draconium napsal/a:

dr.vota napsal/a:

Draconium napsal/a:
Tak já teda nevim, ale 56830 je moje, nebo ne?

pokud je, tak to generuje mapu
http://www.geocachin...6830&typ=evropa

kde máš to Německo?


tady, ggstat to tam háže pořád :(
http://www.geocachin...216&typ=sevropa

no vždyť ti říkám, že tam máš jiný UID B)
  • 0

#482 Draconium

Draconium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 14:35

no to jo, ale když to spouštím v GeoGetu, je to v pohodě, až ten obrázek si to pak přehodí. :( Není nějakej odkaz na opravdu podrobný návod?
  • 0

Nejsem PM a jsem na to hrdý!

#483 Draconium

Draconium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 14:53

Tak jsem to zkusil ještě jednou, po zavření a otevření GeoGetu už se tam nějaké statistiky načetly, ovšem při kliknutí na obrázek se místo obrázku otevře nějaký kod ci co (a opet odkazuji na svuj profil)... :( EDIT: Po stažení starší verze GeoGetu, AutoStatu apod. v balíčku GASP už je to v pohodě :)
  • 0

Nejsem PM a jsem na to hrdý!

#484 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 22:10

ale neee, zase ten gasp. to je takovej problem v autostatu kliknout na naradi, a vybrat cestu k sablone? uid se zada tamtez :ú
  • 0

#485 Draconium

Draconium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 22:22

mikrom napsal/a:
ale neee, zase ten gasp.
to je takovej problem v autostatu kliknout na naradi, a vybrat cestu k sablone?
uid se zada tamtez :ú


kdyz zadny soubor Template neexistuje (nenaslo ho ani vyhledavani ve slozkach, ani rucni prochazeni), tak i celkem jo :(
  • 0

Nejsem PM a jsem na to hrdý!

#486 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 0:16

No já jich tam mám několik. A k tomu nějaké staré verze (.old) po instalaci updatů. .\ggstat\Template.cz .\ggstat\Template.en .\ggstat\Template.tabmenu.cz .\AutoStat\templates_bundled\GgStatTemplate.cz .\AutoStat\templates\GgStatTemplate.cz netvrdím, že některý z nich není archivní kopií jiného, ale v podstatě je to jedno. Tohle jsou jen příklady dodané autory při instalaci, pro generaci statistik samozřejmě používám jiný, můj, soubor s odlišným názvem MojeTemplate.cz Asi zkus hledat soubory s příponou .cz nebo .en
  • 0

#487 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 7:23

mikrom napsal/a:
uid se zada tamtez :ú

ale pak je treba zmenit jeste v tom html, ktery je ve vychozim pouzity pro mapu, protoze to uid se v tom odkazu proste nezmeni :(uz jsem to musela udelat na nekolik ruznejch pocitacich...
  • 0

#488 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 8:38

mikrom: a v techto "detailech" prave tkvi to, proc GASP tak frci. Nikdo nemusi studovat milion nastaveni, rozbali a funguje. Jasne, pro tebe i me prijde jednoduche tu ci onde kliknout na nastaveni nebo si prekopat i exportni skript, ale tohle nikdo z obycejnych lidi delat nebude. Oni to chteji pouzivat, ne tam neco vymyslet.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#489 Draconium

Draconium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 8:57

S474N napsal/a:
mikrom: a v techto "detailech" prave tkvi to, proc GASP tak frci. Nikdo nemusi studovat milion nastaveni, rozbali a funguje. Jasne, pro tebe i me prijde jednoduche tu ci onde kliknout na nastaveni nebo si prekopat i exportni skript, ale tohle nikdo z obycejnych lidi delat nebude. Oni to chteji pouzivat, ne tam neco vymyslet.


Přesně ;)!
Jenom maly dotaz (opět): má to po přiblížení obrázku ve statistikách (na profilu) dělat to, co to dělá?
viz. http://www.geocachin...d9-2bcb78e4da39
  • 0

Nejsem PM a jsem na to hrdý!

#490 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 9:34

Draconium napsal/a:

S474N napsal/a:
mikrom: a v techto "detailech" prave tkvi to, proc GASP tak frci. Nikdo nemusi studovat milion nastaveni, rozbali a funguje. Jasne, pro tebe i me prijde jednoduche tu ci onde kliknout na nastaveni nebo si prekopat i exportni skript, ale tohle nikdo z obycejnych lidi delat nebude. Oni to chteji pouzivat, ne tam neco vymyslet.


Přesně ;)!
Jenom maly dotaz (opět): má to po přiblížení obrázku ve statistikách (na profilu) dělat to, co to dělá?
viz. http://www.geocachin...d9-2bcb78e4da39

výborně, to jsi to vyřešil - ale teď už další dotazy piš do vlákna GASP, ne sem...protože tím pádem sem nepatří :)
  • 0

#491 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 10:41

dr.vota: ma-li problem s AutoStatem, tak to sem urcite patri. GASP neni nic exotickeho, obsahuje uplne standardni instalaci (nejenom) AutoStatu. Draconium: a co by tam melo byt spatne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#492 Draconium

Draconium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 10:46

S474N napsal/a:
dr.vota: ma-li problem s AutoStatem, tak to sem urcite patri. GASP neni nic exotickeho, obsahuje uplne standardni instalaci (nejenom) AutoStatu.

Draconium: a co by tam melo byt spatne?


Kdyz kliknu na ty sloupce nalezu podle mesice, vyskoci tam na me neco jako
�PNG  IHDR���oz>bKGD��������IDATx���{Xu....cely to sem kopirovat nebudu, je to celkem dlouhy
  • 0

Nejsem PM a jsem na to hrdý!

#493 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 11:30

Draconium: uz to vidim, nemenil sis nahodou tu sablonu? Tohle nevypada totiz na sablonu pripravenou pro GASP. Koukni do nastaveni AutoStatu (jak psal mikrom, takove to ozubene kolecko) a zkontroluj, zdali mas opravdu vybrany soubor "GgStatTemplate-GASP.cz" a nikoliv "GgStatTemplate.cz".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#494 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 12:51

1, vychozi sablony GgStatu, spise ukazkove .\ggstat\Template.cz .\ggstat\Template.en .\ggstat\Template.tabmenu.cz 2, pribalena prednastavena sablona, kterou by si mel AutoStat pri instalaci zkopcit do.. viz nize .\AutoStat\templates_bundled\GgStatTemplate.cz 3, mnou zamýslene umisteni sablon, sem by se mel ggstattemplate zkopirovat pokud tu zadny neni, mel by se i nastavit v nastaveni, ale jelikoz jsem se snazil, aby i ti opozdilci s GgStat2 apd byli donuceni k upgradu, tak je ten instalacni proces docela slozitej a je mozny, ze nefunguje uplne vzdy tak jak by mel .\AutoStat\templates\GgStatTemplate.cz
  • 0

#495 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 12:52

S474N napsal/a:
...(jak psal mikrom, takove to ozubene kolecko)...

tusim, ze uz tak rok to je zkrizene naradi a ne ozubene kolecko :P
  • 0

#496 Draconium

Draconium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 13:20

S474N napsal/a:
Draconium: uz to vidim, nemenil sis nahodou tu sablonu? Tohle nevypada totiz na sablonu pripravenou pro GASP. Koukni do nastaveni AutoStatu (jak psal mikrom, takove to ozubene kolecko) a zkontroluj, zdali mas opravdu vybrany soubor "GgStatTemplate-GASP.cz" a nikoliv "GgStatTemplate.cz".


Diky, uz to jede ;)
  • 0

Nejsem PM a jsem na to hrdý!

#497 neattom

neattom

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2012 - 15:17

Ahoj, je nějaký problém v tom, když jsem geoget včetně všech pluginů nenainstaloval na hlavní dixk C: ale na disk D:??? Jestli není třeba problém v cestách .... Z jiného PC jsem si k pluginu Autostat stáhl šablonu a nahrál na tento PC. Statistiky vygeneruje, ale jen z půlky. Zasekne se u grafů, které už neudělá a pak už nevygeneruje ani nic dalšího. Všude v šabloně, kde jsem měl nějaké inkludované soubory, tak jsem samozřejmě přepsal cesty na správný disk. Instalace je naprosto stejná jako u PC, ze kterého jsem si stáhl jen tu šablonu. Nemáte s tím někdo zkušenosti??
  • 0

#498 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2012 - 15:51

Spusť Autostat a klikni na zkřížené nářadí (Pokročilé nastavení autostatu) -> Zatrhni "Režim ladění" -> Uložit -> Ok s broukem (Spustit generování)
Budeš muset každý krok potvrdit (ANO). V okně GgStat progress pak uvidíš průběh generování, kde ti to pravděpodobně vyhodí nějakou chybovou hlášku u grafů. Oprav si ji. ;)
  • 0

#499 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2012 - 12:22

btw pokud geogetu neco necpes umyslne natvrdo, tak se vzdy vse bere relativne k datovemu adresari, takze je uplne jedno jestli je gg na flesce, na cecku, nebo na sitovem disku fň
  • 0

#500 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2012 - 9:49

Mám otázku ohledně AutoStatu: Nesouhlasí mi počty nálezů vygenerované AutoStatem v profilu. V GG mám naimportované nálezy pomocí GC.Live, ukazuje mi celkem správný počet nálezů - stejný jako GC.com. I když je zajímavé, že při filtrování mi filtr udává chvíli X/Y, kde X se mění a Y je o 2 kešky více, než mám nálezů. Ale přitom zobrazených keší je pak správně... Ovšem Autostat mi ve statistice uvádí o 18 keší více, než mám nálezů. Nevím, jak je to možné?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama