Přejít na obsah


Fotka

Pro Pepu z Počernic


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
103 odpovědí na toto téma

#101 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 15:19

Zoffka napsal/a:
Celá potíž tady je v tom, že The CzechGuy si stvořil PROBLÉM, na kterém se teď vyžívá, a děsně ho ŘEŠÍ, a cítí se být děsně užitečný. No a my mu to děsně kazíme, protože se mu snažíme vysvětlit, že to žádný neřešitelný problém, který by potřeboval kvanta činností (zejména od druhých) není.
Jenže kdyby si tohle hoch připustil, tak by musel uznat, že už 2 dny minimálně nedělá nic jinýho, než že flajmuje.

No a to on pochopit a připustit nechce, ačkoliv se mu to poměrně po dobrém snaží napsat už celkem dost kačerů.

Navrhuju zámek, tady to dál nevede.

Nebude ti vadit, že tě bude oslovovat "opičko"? ;)
Nicméně, zámek je již na místě, pročetl jsem to celé a musím se Zoffka zcela souhlasit.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#102 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 15:24

zlicinaci napsal/a:
Nebude ti vadit, že tě bude oslovovat "opičko"? ;)


Ó nikoliv, medvídku :)
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#103 TheCzechguy

TheCzechguy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 15:29

Wodka napsal/a:
S tím vláknem - já to pochopil tak, že Thread (=česky niť) se ve spojitosti s fórem překládá jako vlákno (=anglicky fiber). A to že ho například spletlo - že se to překládá do kříže.

Jinak, google translator musí stačit, sám ho používám. Vytvořit na stránce vlaječky s českou a UK vlajkou (jako pro dvě jazykové mutace stránky) podle mě nemá velký význam, protože by se stejně přeložily jen položky Navigace - to i ten translátor udělá více práce a "přeloží" i texty.


Sem patří Góóól!
  • 0
Aha! ... chtějí podpis: Richard Když podepíšeš, tak se nediv!

#104 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 15:37

Wodka napsal/a:
S tím vláknem - já to pochopil tak, že Thread (=česky niť) se ve spojitosti s fórem překládá jako vlákno (=anglicky fiber). A to že ho například spletlo - že se to překládá do kříže.

Ono to chce přečíst ve slovníku víc než první překlad.
Tady už je to o ničem a na žádost o konkrétní problém jsem nedostal odpověď, takže zámek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama