Přejít na obsah


Fotka

Nikdy bych...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#541 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 18:32

Nenašla jsem vlákno "Pobavilo mě". :)


  • 2

#542 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 19:29

 

Nikdy bych nevěřila, že někdo s mnoha tisíci nálezy bude logovat didn´t find it na keši, která je více než měsíc disablovaná z důvodu rekonstrukce objektu a visí u nás doma na lampičce.

 

. . . a druhý člověk s mnoha tisíci nálezy dá místo DNF log WN . . . . .  :)  :D  :)  :D  :)  :D


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#543 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 20:14

Osobně když někam jedu, mám stará data, tak dám taky DNF, používám to jako záznamník, že jsem tam byl a hledal. 


  • 6

#544 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 20:52

 

Nikdy bych nevěřila, že někdo s mnoha tisíci nálezy bude logovat didn´t find it na keši, která je více než měsíc disablovaná z důvodu rekonstrukce objektu a visí u nás doma na lampičce.

 

Paráda, bystří chlapci. :D

Ale skoro to vypadá na polepšení ;) , žádná žádost o uznání FI, když byli na místě. Ani pohozené CWG nebylo? To zírám.


  • 2

#545 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 20:54

Nikdy bych nevěřil, že nová data budou obsahovat informaci o domácí lampičce.

Prostě šel na disablovanou keš a zkusil to. Co na tom? Jakoby nebylo dost případů, kdy owner dá disable, slíbí opravu keše, ale pak tam vůbec nejde a loguje se dál.

Aspoň byl tak hodnej že dal DNFkem informaci pro ostatní, narozdíl od bella-donna.


  • 3
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#546 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 21:00

Nikdy bych nevěřila, že zrovna Smogeo neumí číst. ;)

Mrkni se na keš znovu, owner je Osik a že je keš disable napsal cca měsíc před DNF a WN oněch dvou zkušených kačerů. :rolleyes:


  • 2

#547 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 21:38

Z toho mála co je k situaci na kešce uvedeno vyplývá že ji nestáhnul owner ale bella-donna. A neví se kdy.

Že zrovna Osik je jeden z mála ownerů co má kešky ťipťop a co slíbí to platí, nemusel vědět, nebylo to na ouřední vývěsce :)

Jinak, opravdu nevím proč se smát pokusu najít kešku na kterou se delší dobu nikdo neodvážil. Jsem taky jednou šel na multinku, kde předchozí log bylo DNFko a jinak osm měsíců ticho. A cobyste řekli? Byla tam.


  • 2
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#548 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 21:44

Z toho mála co je k situaci na kešce uvedeno vyplývá že ji nestáhnul owner ale bella-donna. A neví se kdy.

Že zrovna Osik je jeden z mála ownerů co má kešky ťipťop a co slíbí to platí, nemusel vědět, nebylo to na ouřední vývěsce :)

Jinak, opravdu nevím proč se smát pokusu najít kešku na kterou se delší dobu nikdo neodvážil. Jsem taky jednou šel na multinku, kde předchozí log bylo DNFko a jinak osm měsíců ticho. A cobyste řekli? Byla t

Keš je Osikova. Osik keš vzal pryč, protože je obecní úřad a okolí v rekonstrukci. Osik dal keš na lampičku. Osik je můj manžel.


Osobně když někam jedu, mám stará data, tak dám taky DNF, používám to jako záznamník, že jsem tam byl a hledal. 

Osobně když někam jedu, mám data aktuální.


  • 6

#549 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 21:54

Smogeo, Smogeo.

 

Když nevím, tak mlčím :-D

 

PS: Psal jsem to dříve, než sem dala poznámku Bella-Donna ...


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#550 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 22:00

jo aha. A proto nešlo k dis.logu připsat Nelovte, není tam.

Teprv až se stane, že jonea půjde hledat přes takovýhle ownerský upozornění, to sem můžete dát jako frk.


Tento příspěvek byl upraven od Smogeo: 02 listopad 2014 - 22:04

  • 1
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#551 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 22:02

jo aha. A proto nešlo k dis.logu připsat Nelovte, není tam.

Vždyť to všichni pochopili...


  • 0

#552 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 22:02

jo aha. A proto nešlo k dis.logu připsat Nelovte, není tam.

 

Když je keš disable, tak to, podle XXXXXXX jako jsi ty, znamená co ?


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#553 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 22:06

Abys to nemusel hledat, kolombo: http://www.geocachin...-bych/?p=487048


  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#554 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 22:08

Zdá se mi, že jsi neodpověděl :-)

 

Sprostá slova se tu používat nesmějí, tak končím debatu :-)


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#555 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 22:11

Stejně nechápu, co je to za zločin zalogovat DNF na disejblované kešce.

Dokážu si představit situaci, že (díky své blbosti) hledám disablovanou kešku. Nenajdu. Při logování zjistím, že je disable a já jsem ji hledal zbytečně. Zaloguji DNF a do logu přidám veselou historku "z natáčení". A mám takový pocit, že už se mi to někdy stalo.

Ale velký mistr, o kterém se tu píše, možná logoval nějakým automatem, takže možná ani nevěděl, že je keška odstavená.


  • 3

#556 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 22:18

Osobně, když někam jedu, mám data dost často neaktuální, hlavně když jedu neplánovaně.

A dost často je disable jen ownerova snaha nějak řešit situaci se špatnými logy, třeba ve smyslu "místo není pěkné, dávám disable a až se tam dostanu, přendám to jinam". Nebo "posledních xxx hledačů nenašlo, dávám disable a (za čas) to dojedu zkontrolovat". Spousta disablovaných se lovit dá. Takže DNF na disablované nemusí být chybou. A v navigaci mívám pět posledních logů, takže když je vysvětlující ownerův disable log překryt několika WN, DNF, nebo i FI kačerů, kteří logovali se zpožděním, už ho v navigaci neuvidím. Takže neuvidím, jestli je disable proto, že tam keš není, nebo jen proto, že (možná) není v pořádku, ale lovit se dá.

Nejstrašnější neaktuálnost jsem měl na Schw. kanálu u Ježové, kde několik hodin před mou návštěvou owner keš archivoval a odnesl.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 03 listopad 2014 - 7:16

  • 7

#557 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 23:04

Osobně, když někam jedu, mám data dost často neaktuální, hlavně když jedu neplánovaně.

A dost často je disable jen ownerova snaha nějak řešit situaci se špatnými logy, třeba ve smyslu "místo není pěkné, dávám disable a až se tam dostanu, přendám to jinam". Nebo "posledních xxx hledačů nenašlo, dávám disable a (za čas) to dojedu zkontrolovat". Spousta disablovaných se lovit dá. Takže DNF na disablované nemusí být chybou. A v navigaci mívám pět posledních logů, takže když je vysvětlující ownerův disable log překryt několika WN, DNF, nebo i FI kačerů, kteří logovali se zpožděním, už ho v navigaci neuvidím. Takže neuvidím, jestli je disable proto, že tam keš není, nebo jen proto, že (možná) není v pořádku, ale lovit se dá.

 

Mám stejný názor... Jenže místním chytrákům to nevysvětlíš... ;-)


  • 1

#558 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2014 - 23:53

Nikdy bych nevěřila, že to, co pobavilo bella-donnu, tolik lidí nepochopí.  ;) Příliš jemný humor?


  • 6

#559 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 0:25

Mě to pobavilo :)  za pár dní to bude ještě zábavnější :D  :D  :D  


  • 0

#560 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2014 - 8:31

Asi taky nějak nechápu až takhle jemný humor... snad jen, že v ně jde o narážku na někoho konkrétního...

Taky jsem logovala pár DNF u keše, která byla mimo provoz, což jsem zjistila až při logování. Ale je fakt, že to k logu připíšu, protože jsem vlastně ráda, že jsme hledali a nenašli něco, co ani najít nešlo. Víc mě mrzí kešky, které na místě jsou a nenajdeme. 

To DNF pak ostatně může pomoct někomu (jak se tu psalo), kdo by hledat zkoušel, jestli krabička přece jen ještě není na místě.

 

Takže pokud ten povzdech nad takovým logováním měl být mířen na někoho konkrétního, pak to snad i chápu, jinak mi ten jemný humor také uniká. ;)


  • 2

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama