Přejít na obsah


Fotka

Nikdy bych...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#581 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 11:31

Tohle mi něco připomíná... Za posledních 14 dní jsem už taky slýchám od pár lidí podobné názory. A to se netýkají jenom koupelny...

Myslíš jako že ti říkají něco ve stylu "Udělej si CITO před vlastním prahem" ? :D :D :D


  • 1

#582 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 11:37

Trochu jinak :-). A vlastně není to jen teď... To bylo už kdysi. A nejen když jsem chodil organizovat CITO do Josefova... Už když jsem jezdil se skauty... Kdybys raději něco udělal doma :-)

Ale vzhledem k tomu, že poslední keš jsem našel před více jak týdnem a to ještě jen díky tomu, že jsem jel "kolem" protože pípla hned u práce, protože jinak se nyní věnuji něčemu jinému, tak podobná slova nabývají nyní na váze. Ale co, nejen zábavou je živ člověk. Zase až tohle doděláme, zase snad bude čas i na pár kešek.


  • 0

#583 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 14:05

Nikdy bych si nepomyslela, že kvůli hledání plastových krabiček se naučím lézt na stromy, slaňovat skály, že mě "donutí" zdolat ferratu (ale jo líbilo se) a zkusit potápění. Jo, limity se nějak posouvají :) 


  • 3

#584 Jin@n

Jin@n

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2014 - 15:59

.... se nedivil, že se lidi dokáží kvůli hře (kterou snad geocaching stále je) tak často a tak vytrvale hádat :-D :-D
  • 3

#585 jilovak

jilovak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 19:24

Nikdy bych neřekl nikdy :)


  • 0

#586 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2014 - 21:38

....paranoidně nekontroloval každou došlou sms a neodhadoval jak daleko a kterým směrem jsem od HC....v pondělí se mi to vyplatilo....FTF 50km od baráku


  • 0

tarmara.png


#587 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2014 - 17:16

Nikdy bych nejel dokupy přes 30km na kole v pouhých pár stupních nad nulou k vyhlídce jen proto, že když jsem jí objevil na mapě, napadlo mě, jet se tam pokochat a dát si sváču.

//a cestou tam jsem zjistil, že je tam i keš//
  • 2

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#588 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2014 - 22:18

Nikdy bych nejel dokupy přes 30km na kole v pouhých pár stupních nad nulou k vyhlídce jen proto, že když jsem jí objevil na mapě, napadlo mě, jet se tam pokochat a dát si sváču.

//a cestou tam jsem zjistil, že je tam i keš//

existují fora,kde platí,že bez fotky je příspěvek bezcenný.....tady by mělo platit, že bez odkazu (pokud to něčemu neškodí) na zmiňovanou keš je příspěvek bezcenný.


  • 1

tarmara.png


#589 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2014 - 23:03

existují fora,kde platí,že bez fotky je příspěvek bezcenný.....tady by mělo platit, že bez odkazu (pokud to něčemu neškodí) na zmiňovanou keš je příspěvek bezcenný.

 

Do "Nikdy bych" jsem odkaz nedal, ale v Georadostným jo ;)


  • 1

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#590 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2015 - 16:58

Nikdy bych při balení tašky na vyšetření do nemocnice nezjistila, že místo igelitky s županem do ní omylem cpu tašku se sedákem a lezecíma teplákama...


  • 4

#591 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2015 - 21:20

Nikdy bych při balení tašky na vyšetření do nemocnice nezjistila, že místo igelitky s županem do ní omylem cpu tašku se sedákem a lezecíma teplákama...

no co co, kdyz te nebudou chtit pustit na revers, tak se muze spagat a sedak hodit....


  • 9

tarmara.png


#592 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2015 - 17:19

Nikdy bych nešel na psychoterapeutický seminář  na téma "Duální diagnózy" (roz. dg těžká duševní porucha + závislost) v holinkách... Celkem jsem riskoval, že mě rovnou odvezou - měli by oba důvody...


  • 4

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#593 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2015 - 20:02

Nikdy bych nešel na psychoterapeutický seminář  na téma "Duální diagnózy" (roz. dg těžká duševní porucha + závislost) v holinkách... Celkem jsem riskoval, že mě rovnou odvezou - měli by oba důvody...

Jedna známá psychiatrička mi tvrdila, že mezi absolventy psychiatrie na medicíně je:

1) většina těch, kteří se o obor začali zajímat, neb se sami potýkali či stále potýkají s většími či menšími psychickými problémy

2) mezi zbytkem většina těch, kdo měli v rodině nebo mezi blízkými lidmi někoho vážně psychicky nemocného

3) a většina toho zbytku původně měla úmyslu studovat jiný obor, na kterém bylo ale plno, tak šli místo toho na psychiatrii, a to prý zdaleka nebývají ti nejlepší psychiatři

Takže na tom semináři jsi asi celkem zapadl, už budou zvyklí na leccos. Jak pravil onehdá pan opat z Nové říše: "Každej z nás je střelenej, jenom jinak trefenej". :D


  • 3

#594 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2015 - 6:41

To mohu potvrdit z praxe, že docela podstatná část kolegů z pomáhajících profesí šla do oboru kvůli vlastním obtížím. Ale neznamená to, že by to byli špatní pracovníci. Třeba ve výcviku jde na ty svý traumata nějak konstruktivně nahlídnout. Terapeut s hlubokými vnitřními propastmi, přes který si zvládne postavit most, je ten nejlepší, aspoň tak nějak to říká Magda Frouzová a já s ní souhlasim. :)


  • 1

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#595 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2015 - 9:55

Taky je to moje zkušenost, a nejen to: člověk, kterej se už začal uzdravovat a našel cestu (respektive spíše směr cesty) z nějakýho problému či zranění je ten nejlepší průvodce pro toho, kdo se v podobným problému dosud plácá a neví, kudy ven. Stačí, aby byl o krok napřed a viděl v dálce před sebou světlo, a už to je pomoc, někdy lepší, než od toho, kdo má naštudováno kdeco, ale je to pro něj pouhá teorie. Viz skupiny anonymních alkoholiků a podobně. To samozřejmě není nic proti študovanejm odborníkům, jen ať jsou co nejvzdělanější a v péči o potřebné co nejzkušenější, jen chci říct, že ta zkušenost "zevnitř", pokud teda člověka nevede k tomu, aby si svůj akutní problém promítal a řešil na druhejch, alebrž mu naopak dá schopnost se do druhýho vcítit a porozumět mu, tak to je v pomáhajících profesích k nezaplacení.


  • 0

#596 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2015 - 7:10

Štempl a signatůra...


  • 1

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#597 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2015 - 17:36

Nikdy bych nevěřila, že když na eventu na Čerchově vyzvu zbylé přítomné, aby se po sestupu na parkoviště zastavili u vínového kombíku s trackovací podložkou pod SPZ na minizákusky, část z nich bude stepovat u dalšího téměř stejného auta! :D Docela hezká náhoda, jen si myslím, že šlo o I30 v kratší verzi, ona trochu délkou mate - auto s SPZ Plzeňského kraje jsem už sama na cestách potkala, jen stále netuším, komu patří. Ozvou se majitelé? Na eventu bylo víc než stovka lidí, opravdu nevím, komu stepovala část kačerů u auta - nakonec si všimli, že druhý improvizovaný minievent máme na druhém konci parkoviště, našli správné auto a společně jsme se zasmáli.  

Pro příště jsem se poučila, budu do infa doplňovat rovnou celou SPZ, abych nikoho nemátla. B) Jsem ráda, že tentokrát si správní kačeři poradili i tak a našli. :)


  • 1

#598 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2015 - 18:24

Jj, nikdy bych nevěřil, že se na parkovišti v Caparticích budou podávat zákusky. Díky, přišly k chuti :) .


  • 0

#599 Xork42

Xork42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2015 - 22:48

nikdy bych neverila ze pudu do krematoria s rycem a jeste za to dostanu rakvicku se slechackou


  • 0

NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF

moje DRACI zbirka

muj WEB
 


#600 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2015 - 23:27

Nikdy bych nevěřila, že ze dne, který začínal zamračenou oblohou a deštěm až tak, že jsem pomalu chtěla zůstat doma a omluvit se v sousedním kraji ze sportovního eventu, se vyklube téměř letní den se super návratem do dětských let s hraním kuliček!  :wub:

Sama tomu ještě nevěřím, protože do hry jsem se přihlásila spíš na doplnění počtu hráčů - jela jsem se spíš po nějaké době setkat se známými, ale hra mě v padesáti bavila snad ještě víc než kdysi. :D Nebyla jsem sama, usmívali se všichni od asi desetileté slečny, která hrála poprvé až po mou věkovou kategorii. 


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama