Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.10.623


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
62 odpovědí na toto téma

#41 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 17:11

HaLuMa napsal/a:
A ve chvili, kdy se v tom zacnes rucne stourat a snazit se to nejak opravit, tak tuhle konzistenci rozbijes.


To je mi jasné. Proto jsem psal, že by to chtělo mít verzi s uzly ze které se dá po jednoduché opravě cokoliv vygenerovat.

Ale z jiného soudku, jak koukám, tak hodně chyb je na hranicích státu a tam by nebyl problém do toho hrábnout, normálně se polygony pro naše účely stejně dělají s hranicí zaokrouhlenou a vyhlazenou směrem ven.
  • 0

#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 17:14

Arne1 napsal/a:
Ale z jiného soudku, jak koukám, tak hodně chyb je na hranicích státu a tam by nebyl problém do toho hrábnout, normálně se polygony pro naše účely stejně dělají s hranicí zaokrouhlenou a vyhlazenou směrem ven.


Opravdu stoji tech 28 kesi za tuhle namahu?
  • 0

#43 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 17:21

haluma: dik za poradnej kopanec, uz mam diakritiku :D ted jeste dokopat kplny gunkcnosti autostat a spol a budu stastnej clovek :)
  • 0

#44 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 17:44

dík už se mi to zase celý zfunkčňuje :-D polygon opraven a kešky přerovnány.... s češtinou nemám problém...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#45 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 17:53

drakmrak: cestina byl muj lokalni problem, neverila jsem, ze widle si delaj radi co se jim zlibi :D
  • 0

#46 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 18:23

petulinka1 napsal/a:
drakmrak: cestina byl muj lokalni problem, neverila jsem, ze widle si delaj radi co se jim zlibi :D

Čeština hehe to tu byla s Halumou story .... mě to ve widlích dělalo psí kusy na Win7 bez potíží na noťasu doma na Vistách to mršilo znaky a než sem to vybojoval to bylo restartů ale všechno špatý k něčemu dobrý dneska nemám problémy a vím co s tím :-) ... občas je to boj :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#47 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 19:15

Nejlepsi je, jak te oprave cestiny vzdycky nikdo neveri, a kdyz to pak konecne udela, tak kouka, ze to fakt pomohlo. :D
  • 0

#48 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 19:29

odted uz widlim neverim ani bit mezi bytama :D zlaty ubuntu...
  • 0

#49 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 19:44

Tak jak tak ctu tak by uz melao asi vse postupne fungovat ze? takze muzu ted spustit instalaci pluginu (na statistiky a to geojarry) do Geogetu? Bude mi to uz chodit nebo jest emusim pockat?
  • 0

#50 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 19:58

zlicinaci napsal/a:
Já bych měl dva drobné problémy:
1. Při aktualizaci se mi stáhl nový GG, spuštěný GG se vypnul, ale dál instalace nepokračovala. Musel jsem to nainstalovat ručně. To se mi ještě nikdy nepřihodilo.
2. Tohle nevím, s čím souvisí, ale GJ při pokusu o import vysílá informační okno, že nemá přihlašovací údaje a přitom je má.

Vyřešeno. Problém byl v mém počítači, protože přéčinou byla chebná elektrónka E13 z našeho podniko Katóda Olomóc...
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#51 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 20:06

mě se k některejm keším nepřiřadil okres konkrétně tři kousky GC1EXNB, GC1EXNF, GC1VAC9 asi toho bude víc ale tyhle mám nalezený
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#52 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 20:13

Z těch co mám naimportovaný tak 7 z jihomoravskýho kraje jenom vše ostatní přiřazeno ty tři co sem jmenoval výše a ještě tyhle: GC2DJDN, GC1TE5W, GC1856X, GCPB9K
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#53 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 20:16

Kniga napsal/a:
Tak jak tak ctu tak by uz melao asi vse postupne fungovat ze? takze muzu ted spustit instalaci pluginu (na statistiky a to geojarry) do Geogetu? Bude mi to uz chodit nebo jest emusim pockat?

uz to funguje OK, statistiky, ktery mam na profilu jsou delany posledni verzi ;)
  • 0

#54 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 21:46

Chtel jsem zrovna vydat jeste novou verzicku GG s opravenymi polygony a s automatickym mazanim starych tagu s kraji bez diakritiky. Ale protoze se zrovna delaji dalsi zmeny na gc.com, tak s tim jeste pockam, kdyby se neco noveho vylouplo.
  • 0

#55 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 21:47

dr.vota napsal/a:
2. námět na úpravu: nešlo by v tom okně Podrobnosti o importu povolit kopírování TEXTU do schránky, aby se nemusela chybová hláška opisovat ručně, nebo sem dávat jako obrázek?


To mel byt zamer, ale nejak se na to zapomnelo. Takze jsem to tam dodelal, v dalsi verzi to bude. (doufam, ze zitra.)
  • 0

#56 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 21:52

Pomóc! Nejede to - při stahování keší to hlasí chybu při přihlašování.... zkontroluj jméno a heslo. Mám komplet nové aktualizace - GG i GJ.
  • 0

#57 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 21:52

No opravy na GC.com .... pisou ze tam maj 10 bugu .. tolik jich je snad jen v mape :)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#58 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 21:53

akim.cv napsal/a:
Pomóc! Nejede to - při stahování keší to hlasí chybu při přihlašování.... zkontroluj jméno a heslo. Mám komplet nové aktualizace - GG i GJ.


GC.com temporarily down for maintenance tady bych hledal problem
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#59 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 21:54

Ha, už to tadyvidím, zase dělaj v tom USA změny. Vyčkám jak to dopadne.
  • 0

#60 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 21:56

vidim to jeste tak na tri dny stridavyho opravovani a nahlasovani bugu :D ale aspon vratej "find my loaction" aneb okoli domovskejch souradnic na jedno klinuti :P haluma nebude mit klidnej vikend....
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama