Přejít na obsah


Fotka

Neuznani logu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#101 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 13:24

...hi hi v kešotašce nemám jedinou (však ona nezabere tolik místa) B)
  • 0

#102 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 13:26

Chryseis: ja mam kuprikladu propisku INKA Pen a ta je pridelana na klicich. Klice se mi jeste ztratit nepodarilo, takze jsem asi ve fazi "cekatel" :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#103 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 13:32

myspsb napsal/a:
...hi hi v kešotašce nemám jedinou (však ona nezabere tolik místa) B)


Už se mi stalo, že jsem zapomněl celou kešotašku, v mém případě kešobatoh :) Vlastně jsem ho vyměnil za jiný, ale se stejnými důsledky.
  • 0

#104 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 13:33

myspsb

Je vidět, že těch zkušeností právě ještě moc nemáš. :P
  • 0

#105 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 13:46

S474N napsal/a:
Chryseis: ja mam kuprikladu propisku INKA Pen a ta je pridelana na klicich. Klice se mi jeste ztratit nepodarilo, takze jsem asi ve fazi "cekatel" :D:D


tak mne napadá, co vše máš na klíčích ? Já baterečku, metr a kolečka - a zdá se mi to dost
  • 0

#106 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 13:51

alkes napsal/a:

myspsb

Je vidět, že těch zkušeností právě ještě moc nemáš. :P


Vzhledem k mému věku a pohlaví bych řekla, že už bych nějaké mít mohla :D
  • 0

#107 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 14:03

A já třeba nemám na klíčích nic, protože osm stabilně přítomných klíčů mi na jeden svazek docela stačí. Co na to říct, na tohle všechno? :)

LISTER: Co to meleš, Rimmere?

RIMMER: Jsi nanic. Každá jednotlivost je nanic. Jsi ušmudlaný, nemáš smysl pro disciplínu, jsi jediný člověk, který vyrazí svoje peníze z každého všiváka. Přesto tě maj všichni rádi. Rozumíš? Proto jsi jako sendvič se smaženkou, chilli a čatní. A teď já. Teď já. Každá jednotlivost je v pořádku. Jsem disciplinovaný, organizovaný, naprosto oddaný své práci a vždycky mám u sebe tužku. Výsledek: Naprostý magor, kterým pohrdají všichni, krom lodního papouška. A to jen proto, že žádného nemáme. Jak to? Jak to?

  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#108 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 14:09

...tak tohle mě fááááákt dostalo :D:D:D
  • 0

#109 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 14:10

Asi by bylo celkem zajímavé založit vedle Keškoměrky jakýsi "měřák čekatelů na ztrátu tužky v lese" :) jsem zvědav, jaká by byla fronta... já bych v ní kupříkladu nebyl - mě už se to totiž stalo :D
  • 0

#110 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2011 - 23:54

sdhmarklovice napsal/a:
No zdar vsichni,
tak nejak jako owner HUDEBNI nemzu nereagovat a proto vas vsechny zadam abyste se na to vykaslali..........opravdu je to hra a ja jsem to Polerokovi dovolil,protoze to nejak tak citim, ze u mysterky jde hlavne o lousknuti dane sifry.
Polerok mi nepripada jako clovek,ktery by potreboval nejak dokazovat svetu,ze odela nejvic bodu v GC a proto ho z niceho nepodeziram.
Je fakt,ze logovani od "stolu" je hnusarna,ale myslim ze v tomto pripade urcite neprobehlo.

custe vsichni a lustete,lovte a logujte:-DDD


No, kdyz uz jsi do toho pichl. Zrovna Poleroka si ohledne honeni bodu dost pamatuji. Docela by me zajimalo, jestli tam potom na kesi neprobehlo nebo jeste neprobehne logovani TeamWaterloo s vagnim obsahem "Viz log Polerok"... http://coord.info/GL5JWA1E a tisice dalsich.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#111 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 5:02

btw. tohle je taky moc hezke http://coord.info/GC2KX32 ale treba je mozne, ze ownerka cache obnovila a jeste to neuvedla v listingu :pB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#112 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 7:11

myspsb napsal/a:

alkes napsal/a:

myspsb

Je vidět, že těch zkušeností právě ještě moc nemáš. :P


Vzhledem k mému věku a pohlaví bych řekla, že už bych nějaké mít mohla :D

Dvouletá myš? :D
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#113 vlackova

vlackova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:12

Ještě k logování mystery keše. Pokud šifru vyluštím, ale do logbooku v keši se nezapíšu (ne proto, že bych neměla tužku, ale zkrátka třeba logbook byl o 20 cm výše než dosáhnu), tak na internetu logujete found it? A pokud šifru nevyluštím, ale na cílové souřadnice nějak přijdu (BF apod.) a do papírového logbooku se zapíšu, tak logujete na internetu found it? Nedávno jsem se zapsala do papírového logbooku této GC1C563 . Na internet jsem však dala pouze note, protože jsem nevyluštila její mystery část. Zkrátka místo znám, takže to ani nebylo nějaké složité BF pátrání. Odlov pro mě teda byl zážitek (terén 4 i dost výzva), ale stejně se jaksi necítím na to logovat found it. Jsem blbej poctivec? (Asi mi zkrátka nejde o to, jestli mám těch bodů 220 nebo 250)
  • 0

#114 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:18

lumos napsal/a:
Ještě k logování mystery keše.
Pokud šifru vyluštím, ale do logbooku v keši se nezapíšu (ne proto, že bych neměla tužku, ale zkrátka třeba logbook byl o 20 cm výše než dosáhnu), tak na internetu logujete found it?

A pokud šifru nevyluštím, ale na cílové souřadnice nějak přijdu (BF apod.) a do papírového logbooku se zapíšu, tak logujete na internetu found it?

Nedávno jsem se zapsala do papírového logbooku této GC1C563 . Na internet jsem však dala pouze note, protože jsem nevyluštila její mystery část. Zkrátka místo znám, takže to ani nebylo nějaké složité BF pátrání.
Odlov pro mě teda byl zážitek (terén 4 i dost výzva), ale stejně se jaksi necítím na to logovat found it.
Jsem blbej poctivec?

(Asi mi zkrátka nejde o to, jestli mám těch bodů 220 nebo 250)


nasla jsi krabicku?zapsala jsi se do lb? tak proc ne found? a je celkem jedno jakym zpusobem jsi ji nasla
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#115 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:21

lumos napsal/a:
Ještě k logování mystery keše.
Pokud šifru vyluštím, ale do logbooku v keši se nezapíšu (ne proto, že bych neměla tužku, ale zkrátka třeba logbook byl o 20 cm výše než dosáhnu), tak na internetu logujete found it?

A pokud šifru nevyluštím, ale na cílové souřadnice nějak přijdu (BF apod.) a do papírového logbooku se zapíšu, tak logujete na internetu found it?

Nedávno jsem se zapsala do papírového logbooku této GC1C563 . Na internet jsem však dala pouze note, protože jsem nevyluštila její mystery část. Zkrátka místo znám, takže to ani nebylo nějaké složité BF pátrání.
Odlov pro mě teda byl zážitek (terén 4 i dost výzva), ale stejně se jaksi necítím na to logovat found it.
Jsem blbej poctivec?

(Asi mi zkrátka nejde o to, jestli mám těch bodů 220 nebo 250)


nesáhl jsem si na keš / logbook, nezapsal se do ní a ani mne do ní nezapsal jiný člen týmu ? smůla, nemám ji jako nález. Příště musím vzít delší žebřík....

Jsem zapsaný a nevyluštil jsem ? Formálně není problém, pokud mi to svědomí dovolí tak loguji nález, protože jsem našel krabku a jsem v ní zapsán.
  • 0

#116 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:36

lumos napsal/a:

Pro mě je BF mnohdy lepší zážitek, než to luštění...


Takže s tím problém nemám. Kde su v LB, to loguju.
(Teď s výjimkou, T5 Starý most, nějak sem nebyl u keše, i když v LB su, neloguju.)

Můj BF bookmark má cca 40 kousků, a rok sem ho neaktualizoval.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#117 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 13:52

lumos napsal/a:
Ještě k logování mystery keše.
Pokud šifru vyluštím, ale do logbooku v keši se nezapíšu (ne proto, že bych neměla tužku, ale zkrátka třeba logbook byl o 20 cm výše než dosáhnu), tak na internetu logujete found it?

A pokud šifru nevyluštím, ale na cílové souřadnice nějak přijdu (BF apod.) a do papírového logbooku se zapíšu, tak logujete na internetu found it?

Nedávno jsem se zapsala do papírového logbooku této GC1C563 . Na internet jsem však dala pouze note, protože jsem nevyluštila její mystery část. Zkrátka místo znám, takže to ani nebylo nějaké složité BF pátrání.
Odlov pro mě teda byl zážitek (terén 4 i dost výzva), ale stejně se jaksi necítím na to logovat found it.
Jsem blbej poctivec?

(Asi mi zkrátka nejde o to, jestli mám těch bodů 220 nebo 250)


Tak chapani tohodle je dost individualni. Ja osobne to delam tak, ze samozrejme musim udelat fyzicky zapis v logbooku, pres to vlak nejede. Dovedu si mozna predstavit ze bych FI log udelal i bez zapisu do notesu pokud by to bylo z technickejch duvodu jako treba ze v nanokesi je popsano a papirek tam pridat nejde, nebo tak neco. Pak bych se zkusil s ownerem domluvit na zaklade fotky nebo tak, pripadne kdyby to bylo blizko tak bych to vubec neresil a zajel si tam jeste jednou. Ale vzdy jsem to zatim dokazal vyresit (i vcetne hodne extremni situace kdy v kesi bylo nas...., ostatni jen fotili a logovali, ale po me tam log zustal). Ale v kazdym pripade tu kes je nutny aspon drzet v ruce.

No a u mysterek je to trochu na vykladu kazdeho kacera. Napriklad ja to s lustenim mysterky vidim pomerne jednoduse - musim se k ni dostat vlastni silou, tedy bez informaci od nekoho kdo zna reseni. Tim padem BF povazuji za platnou metodu a obcas ji pouziju (aspon treba castecny BF s variantama souradnic). Ostatne rekl bych ze nektery mysterky ani jinak resit nejdou, nez alespon castecnym BF. Tady nevidim sebemensi problem. BF je v podstate chyba autora kese, nezvladl ji poradne schovat a ja tu diru nasel. V praxi totez jako lousknout sifru, nevidim rozdil. Proste owner to schoval, dal do placu nejakou mnozinu informaci a na jejich zaklade ja kes nasel. Ona ani hranice mezi BF a regulernim resenim nekdy neni uplne zrejma. O pomoc s resenim si nikomu kdo zna reseni zasadne nerikam (zadny nakopnuti atd, ani od ownera, ani od nekoho jinyho kdo to uz lousknul). Informace tedy cerpam jen z verejnejch zdroju, eventualne od lidi kteri mi jsou schopni dat inforaci z me ciziho oboru, ovsem aniz by vedeli o co jde. Tedy nezavisly odborny poradce v krajnim pripade jo (to beru jako zeptat se googlu), ale informace od ownera nebo jinyho kacera nechci. Takze napriklad kdyz tu nedavno jeden expert zverejnil reseni mysterky, nesel jsem ji sebrat prestoze v podstate jedu kazdou chvili okolo.

Ja tohle povazuju za rozumny, ale nekdo to muze videt jinak. Moje metoda preci jen zanechava na mape neprijemne mnozstvi otazniku. Vetsinou to lidi s tim lustenim maj nastaveny mnohem volnejc. Az po variantu kamos to uz ma louskly, tak sup k nemu do auta a jedem, nejlepe na FTF.

jak si to udelas takovy to budes mit. Podle me cim tezsi podminky si sama nastavis, tim lepsi pocit z tech bodu budes mit, i kdyz jich treba bude o neco min.

Ale poctivyho BF se rozhodne neboj, to je fakt paradni a zcela legalni vec, casto lepsi nez cely lusteni. Resp. ono je to vlastne taky lusteni, jen trochu jinejma prostredkama.
  • 0

#118 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 14:03

Jeste jinak receno - kdyz udela owner D5 sifru a do hintu da ze je to na Vaclavaku u kone, s klidnym svedomim ji pujdu sebrat BF a na sifru mu kaslu. Kdyz u ty samy kese bude v hintu klasika "to najdes" a to ze je to u kone mi rekne nejakej kacer, sebrat ji nepujdu, to uz neni BF ale svindl.
  • 0

#119 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 14:18

Krasny na tom je, ze je to hra a ze si to kazdej muze hrat podle svyho, aneb nekdo to ma v rukach, jinej zase v hlave. Vic asi neni co dodat. :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#120 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 19:43

nosferatu XIII. napsal/a:
btw. tohle je taky moc hezke http://coord.info/GC2KX32 ale treba je mozne, ze ownerka cache obnovila a jeste to neuvedla v listingu

tahleta Placka2000 loguje snad jenom kese ktere nejsou na miste, nechapu


U mě byl na obou mojich keších a nejsou zavřené, shodou okolností jsem měnil logbook, a hádejte co? No nebyl tam !!! Tak jsem si vyzkoušel jaké to je někoho smazat. No ale když to srovnám s výletem na Kokořín.....:D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama