Přejít na obsah


Fotka

Jaké auto na geocaching?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
116 odpovědí na toto téma

#41 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 18:13

kalcium00 napsal/a:

Matt_Stifler napsal/a:
Kup si V3Sku a vyjedes vsude:D


No a k ní si kup i benzínku. :-) Bo spotřeba 37 litrů v létě a 41 v zimě nic moc.

Pořád lepší než třeba Zil, Ural Kraz, nebo Gaz....ale to má teda též neskutečnej styl.....by se muselo koupit s autobusovou nástavbou a jezdit s tím drive in zájezdy aby se to nějak zaplatilo....:D
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#42 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 19:13

Rozsafin napsal/a:
Je to skvělá věc, opravdu nerad sedám jinam. :P Mám Xantii, předchůdce C5.
Musím ale podotknout, že když auto zvednu, podvozek neuvěřitelně ztvrdne a to by se pak mohlo stát, že to ze mě vytřese duši. ;)


Tak tak.. :) Taky Xantie... jen teď trochu trucuje (přeci jen je už plnoletá :)) Ale když srovnám 1992 Xantii s "normálníma" autama s rv. nad 95, neměnil bych. Kdybych si měl sednout z Xantie jinam, tak asi jedině do C5ky.
Když měním kolo nepotřebuju hever, stačí kus špalku. A pánové, která škodovka zmákne tohle: :D
V těch vyšších polohách to klepe ale radši něco vydržím než abych si orval auto :D

ad Satan - Není to pro vysoký rychlosti, to určitě ne. Servisní poloha u C5ky se vypíná v rychlostech nad 10 km/h (to je ale vážně sakra moc vysoko :D) Ta terénní přes 40km/h - v koulích ještě troochu místa je takže projet se s tím dá kdovíco, pak už jen člověka mrzí že to není čtyřkolka :D
  • 0

#43 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:13

Zkus třeba Volvo V50 - za tu cenu už by se nějaké pěkné dalo sehnat.
Z vlastní zkušenosti můžu říct, že to vydrží skutečně mnoho, i když to není 4WD.

Vložený obrázek
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#44 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:34

Ondrus napsal/a:
U fiatu je to normální...obecně já bych si asi nekoupil nic co vyrobili v itálii...

Nemám s fiátkem problém. Ale pravda, důvěřuji víc vínu, těstovinám a olivám… :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#45 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 22:26

...no a kdyby ses spokojil s o něco starším kouskem, můžeš za tyhle peníze mít třeba i Subaru Outback, což je combi s teréními vlastnostmi (taková parafráze na Audi A6 Allroad)
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#46 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 22:47

Czecho Cowboy napsal/a:
...no a kdyby ses spokojil s o něco starším kouskem, můžeš za tyhle peníze mít třeba i Subaru Outback, což je combi s teréními vlastnostmi (taková parafráze na Audi A6 Allroad)


Myslíš třeba něco takového?:
Zprava z laboratore ve veci materialoveho rozboru predlozene soucasti systemu zaveseni zadniho kola:
“Analyzovana soucast byla vyrobena z litiny s kulickovym grafitem. Podil perlitu je nizsi nez 10%. Utvary grafitu jsou znacne heterogenni co do velikosti i tvaru. Dale se vyskytuji az shluky grafitu, ktere vytvareji az souvisle sitovi. Analyzovana soucast byla vyrobena z nekvalitni litiny s kulickovym grafitem, lze ocekavat zejmena jeji nizsi hodnoty houzevnatosti, charakteristik plasticity a unavovych vlastnosti, a to ve srovnani se standardnim stavem.”
SUBARU Outback r.v. 2002... Vydržel jezdit rok a půl.
  • 0

#47 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 23:39

Můj kamarád z vojny dělal u Freye a potvrdil, že se občas něco i u Subaru nevyvede (onehdá to byla zadní ložiska), ale že se to prostě tutlá! Je to škoda, neboť Subaru je má oblíbená značka. Kromě Libera se mi zamlouvá zejména Legacy Outback (tlumočník to překládá jako Dědictví Prdel Zakopaná - z australské angličtiny :D).
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#48 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 23:52

Zde se řítím v nejlepším vozidle pro drive-in sběr keší. Bohužel jen ve vypůjčeném…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#49 bobes180

bobes180

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 2:10

Modrak napsal/a:
Bracha mival LandRover Defender s navijakem a takovejma tema hadicema na sani a vejfuk, ze mohl i do vody, takze s tim by i potapecsky kesky byly drive-in. Ale nepouzival to na kesovani. Akorat ze s temahle autama se neda normalne jezdit. Zere to jak krava, vubec to nejede, je to nakladny na porizeni i udrzbu.

Na druhou stranu neni ani pravda ta teze ze je to jedno, ze ke kazdymu parkovisti vede silnice. Ja mam vsechny auta nizky a i kdyz nemam problem s tim udelat par kroku navic a rozhodne nejezdim po poli, uz jen s tim parkovanim nekde na kraji u silnice je to nekdy dost blby.

Parkrat tu nekdo navrhoval Logan MCV. Tak jeden mam v praci a skutecne plati vse co tu zaznelo. Velikost bezkonkurencni, cena taky, podvozek primerene vysokej. Auto celkem funguje, neni duvod se Dacie bat. Pokud nekomu staci ten nic moc vnitrek a chaby jizdni vlastnosti, bude spokojenej. Nicmene na nejaky jezdeni kdoviam to ma jednu nevyhodu ktera tu jeste nezaznela - je to strasne dlouhy. Co to znamena pochopite az se s tim na ty polnacce pokusite otocit.


Ale tak dá se i s dlouhým autem, já jezdím na kešky s Ford Mondeo Combi / 4,6 m / a jak jsem se panečku na Hazmburském Eventu otáčel na polňačce :D / couvat se mi nechtělo / ;) no občas musím strčit čumák anebo zadek kousek do pole. A s tou světlou výškou to taky není úplně špatné. Ale třeba Focus je vyšší.
  • 0

#50 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 6:12

Trhac napsal/a:
Zde se řítím v nejlepším vozidle pro drive-in sběr keší. Bohužel jen ve vypůjčeném…


Jojo, Willis... to bych si též nechal líbit ;)
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#51 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 6:39

Někdo se možná budete smát, ale kdo nezažil, nepochopí. Fiat Uno - lehké autíčko, které jen tak nezapadne a když, tak ho snadno vyprostíš. Ideální na polňačky a v zimě na hory. Ale to už je minulost. Před nedávnem jsme si pořídili Renault Kangoo 4x4, 1.9l TDi. Není to žádný luxusní vůz, ale nám plní naše požadavky: - dozadu se vejdou 3 kola i se synkem - dozadu se vejde křoviňák, 200 l sud nastojáka, paleta a tak podobně - dá se s tím v pohodě jet s károu blátem do lesa (vlastního) pro dřevo - 25 cm sněhu není žádný problém
  • 0

#52 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 6:42

Ford Transit 2.0 TDCi Tourneo 9míst 92kw
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#53 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 6:52

Používám často služebáka - Berlingo, kdyby to byla čtyřkolka, bohatě mi postačuje. Hodně se tam vejde, variabilní prostor, dobrá světlá výška.
  • 0

#54 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 6:56

Czecho Cowboy napsal/a:
Zkus třeba Volvo V50 - za tu cenu už by se nějaké pěkné dalo sehnat.
Z vlastní zkušenosti můžu říct, že to vydrží skutečně mnoho, i když to není 4WD.


jen pozor na to - nema to zadny extra prostor pro zavazadla - co si vybavuju jen neco pres 400l. a to teda, ruku na srdce, na kombik celkem bida.

z vlastni zkusenosti kangoo neni spatny, sedi vysoko, objem jak krava, jen ti teda nesmi vadit, ze to neni zadny elegan ;)
  • 0

#55 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 7:13

S tímto občas jezdím já:

Vložený obrázek
  • 0

#56 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 7:38

syselpolni napsal/a:
S tímto občas jezdím já:

Nevím zda by to bylo vhodné přibližovadlo pro lov FTF :o
  • 0

#57 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 7:42

mwh napsal/a:
Ford Transit 2.0 TDCi Tourneo 9míst 92kw

Doufám, že myslíš nový Transit. Ta stará zadokolka byla v terénu dost tupá. Jednou jsme jeli za Prahu fotit kometu a, blbci, jsme zajeli do pole…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#58 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 9:09

maluston napsal/a:
Nejlepší auto na Geocaching jest auto služební.

Z tebe bych mel jako ze zamestnance opravdu radost.

Czecho Cowboy napsal/a:
Zkus třeba Volvo V50- za tu cenu už by se nějaké pěkné dalo sehnat

Se svetlou vyskou necelych 14 cm teda nejak ty vyhody do terenu nevidim.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#59 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 11:24

Trhac napsal/a:

mwh napsal/a:
Ford Transit 2.0 TDCi Tourneo 9míst 92kw

Doufám, že myslíš nový Transit. Ta stará zadokolka byla v terénu dost tupá. Jednou jsme jeli za Prahu fotit kometu a, blbci, jsme zajeli do pole…


Předohrab samo sebou
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#60 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 11:49

Czecho Cowboy napsal/a: Subaru Outback, což je combi s teréními vlastnostmi (taková parafráze na Audi A6 Allroad)

Forester!

Nevím proč, ale líbí víc.

Jeep je klasika, no. :D
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama