Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.33


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
292 odpovědí na toto téma

#41 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 15:05

Tohle nepomohlo, ale je zajimave, ze kdyz spustim AutoStat z GG tak to vytvori adresar par-zzlamal. Zajimave je, ze muj nick je "zz-som". A kdyz to spustim z bataku (v adresari GgStatu = cesty sedí) s parametry "GgStat.exe -d c:\_GeoData\_GeoGet\data\geoget.db3 -t template.en -o PokusZZ.html -c zz-som" tak to v tempu nevytvori zadny adresar, ani nic.
  • 0

#42 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 16:27

Mám stejný problém jako zz-som. Statistiky předtím fungovaly bez problému. Naposledy se myslím aktualizoval GgsExpr na verzi 1.3.8
  • 0

#43 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 19:53

zz-som: nebere se Tvuj nick na gc.com, ale %username% cili Tvoje jmeno na pocitaci.
  • 0

#44 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 21:10

To ale asi plati jen pro vytvareni pracovniho TEMP adresare, ze? S chybou = ze mi spadne generovani statistik to asi nema nic spolecneho. Tzn. je v poradku ze se vytvari pracovni adresar s %username% a ne nickem. Takze aspon toto je OK. Generovani ale stale hlasi chybu a prestoze jem hledal kde se dalo, neumim ji odstranit. :(
  • 0

#45 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 21:17

no me nekdy blblo generovani s mou sablonou tak jsem to pustil s jinou a probehlo to ok, a pak jsem to zase zkusil s mou a myslim, ze to slo.. takze to zkus urcite s jinou sablonou.. nekdy jsem i objevil nejakou botu v ty my..
  • 0

#46 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 21:19

Taky je otazka, jestli mas opravdu posledni verzi GgStatu. Pokud mas, tak zkus stahnout rucne betu a spust to s betou. Taky neni spatny napsat, jaky OS provozujes, na W7 se to obecne chova dost spatne.
  • 0
MaFa

#47 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 21:44

MaFa: Ahoj, provozuji W7, ale do minuleho tydne (max 14 dni) se vse chovalo perfektne a vzdycky jsem se divil jedincum, kteri meli problemy s generovanim statistik. Pouzivam vse v posledni verzi (GG mi nehlasi novou a ani manualni update nic nepsal a ted i moje kontrola). S pomoci GG + ggstat + autostat + dalsi jsem vygeneroval statistiky aspon 100x. Az donedavna. A jak se ted na to cca 3 dny po chvilkach koukam, pripada mi to, ze vse nastalo po update ggsexpr. Betu zkusim rad, ale kde ji stahnu? Na araratu je uvedena se starsim datumem nez verze 1.1.33. Dik, zz
  • 0

#48 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 21:44

jinak MaFo, kdyz uz mame ten novy skript na okresy, tak by moh GgStat brat ty okresy a kraje nejak obecneji bez ohledu na to zda jsou CZxxx, ne? :P
  • 0

#49 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 21:49

jinak MaFo, kdyz uz mame ten novy skript na okresy, tak by moh GgStat brat ty okresy a kraje nejak obecneji bez ohledu na to zda jsou CZxxx, ne?

Pokud mi nekdo da vedet, ze se neco zmenilo a jak se to zmenilo, tak se na to muzu podivat. Ale pres leto na programovani moc casu obetovat nehodlam.

Na araratu je uvedena se starsim datumem nez verze 1.1.33. Dik, zz

No jasne ze tu starsi verzi. Pokud mas pocit, ze je to GgSexpr, tak ty casti s pluginem zakomentuj a spust to bez toho.

  • 0
MaFa

#50 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 21:50

mikrom napsal/a:
no me nekdy blblo generovani s mou sablonou tak jsem to pustil s jinou a probehlo to ok, a pak jsem to zase zkusil s mou a myslim, ze to slo.. takze to zkus urcite s jinou sablonou.. nekdy jsem i objevil nejakou botu v ty my..

Zkusil jsem vsechny tri originalni sablony z distribuce ggstatu a jednu z distribuce autostatu. A plus tedy tu moji starou, kterou jsem doposud pouzival (sablonu). Je blbe, ze i v rezimu ladeni se nic nedozvim. Spadne to hned po spusteni ggstatu s parametry. V sabone to myslim neni.
  • 0

#51 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 21:50

mikrom napsal/a:
no me nekdy blblo generovani s mou sablonou tak jsem to pustil s jinou a probehlo to ok, a pak jsem to zase zkusil s mou a myslim, ze to slo.. takze to zkus urcite s jinou sablonou.. nekdy jsem i objevil nejakou botu v ty my..


sorry, to je tim strasne zpomalenym gc.cz - odkliknuto 2x
  • 0

#52 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 22:17

MaFa napsal/a:
Taky je otazka, jestli mas opravdu posledni verzi GgStatu. Pokud mas, tak zkus stahnout rucne betu a spust to s betou. Taky neni spatny napsat, jaky OS provozujes, na W7 se to obecne chova dost spatne.

Beta funguje. DIIIK moc za radu.
  • 0

#53 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2011 - 7:11

Na me to pusobi jako zpatne zkompilovany exe. Chybove hlaseni informuje o tom, ze neni nalezen URI.pm a tedy nedojde ani ke spusteni vlastniho GgStatu. Nemuze tedy byt chyba ani v sablone a ni v GgsExpr.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#54 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2011 - 14:25

Tak se dneska trosicku vrtam ve statistikach a zkousim nejak prijit na to, proc u nekterych mapek je lupa a u jinych neni. Koukal jsem zaroven i do dokumentace, ale neprisel jsem na to, kde je definovan nasledujici rozmer, ktery je vracen v URL na generatoru map. Abych byl konkretni, staci se podivat ke me do profilu a tam zjistime: Nalezy podle kraje - bez lupy - rozmer v URL - 400x459 Nalezy podle okresu - s lupou - rozmer v URL - 440x252 Podle me by bylo idealni v druhem pripade 400x230, jenze kde to zadefinovat?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#55 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2011 - 16:03

S474N napsal/a:
Tak se dneska trosicku vrtam ve statistikach a zkousim nejak prijit na to, proc u nekterych mapek je lupa a u jinych neni. Koukal jsem zaroven i do dokumentace, ale neprisel jsem na to, kde je definovan nasledujici rozmer, ktery je vracen v URL na generatoru map.

Abych byl konkretni, staci se podivat ke me do profilu a tam zjistime:
Nalezy podle kraje - bez lupy - rozmer v URL - 400x459
Nalezy podle okresu - s lupou - rozmer v URL - 440x252

Podle me by bylo idealni v druhem pripade 400x230, jenze kde to zadefinovat?


Nyní jsem mrkl na tvůj profil a obě mapky se mi zobrazily bez lupy....:P
Jinak ta lupa lze vyřešit tak, že dáš mapku a pod ní její tabulku....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#56 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2011 - 16:23

vin-lin: taky na to koukam, ono se to evidentne zobrazuje, jak samo chce :( Roztahovat uz tak dlouhej profil nechci.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#57 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 20:20

Nová verze GgStatu je tu, hurá! Mohl by sem někdo hodit CSS, které by se dalo použít pro vkládání statistik na blog? Tak, aby tam fungovaly záložky atd. Díky!
  • 0

jmeli
Náš tým = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps) + GASP (statistika)


#58 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2011 - 20:26

Srovnej si ve stylech tridy, porovnej s puvodni verzi a podle toho si prejmenuj tridy v puvodnim css. (Je to jen odhad, zatim jsem nemel potrebu to zkoumat.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#59 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 11:35

Tak nakonec stačilo přepsat všechna tabMenu na tabMenuGgStat a funguje mi to.
  • 0

jmeli
Náš tým = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps) + GASP (statistika)


#60 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 11:51

Ja se trosicku potykam s temi HEAD. I presto, ze u nekterych napisu NEXTWIDTH, tak ve vyslednem souboru jsou od kraje do kraje (kdyz se divam na localhostu). Jine polozky jsou v pohode a nepodarilo se mi vysledovat zadnou souvislost :-(
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama