Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Kompas dakota 10


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 siri

siri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 19:16

Zdravim, ucim se zachazet s novou navigaci Dakota 10 a mam problem s nastavenim kompasu. Ukazuje v pohode pokud dam navigovat ke kesce ze seznamu (treba tradicka). Ale pokud ulozim nejaky novy trasovy bod (treba stage u multi), tak ho nedokazu prinutit, at mi ukazuje na tento bod a porad si drzi tu predchozi kesku. Zmena profilu nepomuze. Navod je celkem strucnej a nikde jsem reseni nenasel. Diky za pomoc.
  • 0

#22 Cvrckove

Cvrckove

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2012 - 22:13

Musíš použít volbu kam vést (políčko s ikonou lupy ) a následně volíš z nabídky např. trasový bod, uloženou kešku apod.
Snad to trochu pomůže....
  • 0

#23 Eflyax

Eflyax

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 9:35

Tenhle problém jsem také řešil - taky mám tuto navigaci. Osobně jsem to vyřešil tak, že pro navigování za keškama používám kompas a pro navigaci za trasovými body počítač km. Když si v menu otevřeš ten počítač, tak tam máš několik polí, které si můžeš změnit, jedno z těch polí jsem si změnil na ukazatel. Takže zapnu kompas, a jdu za keškou - vidím vzdálenost i směr (mohu otevřít listing, atd..) Když chci za trasovým bodem, vypnu kompas - zpět do menu a otevřu si počítač. Ukazatel mi ukazuje směr - v dalších polích mám výšku, vzdálenost, atd... K navigování např.: za kolem nepotřebuji listing ani hint :P
  • 0

#24 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 9:40

Navigaci multiny po waypointech Garmin ještě neudělal. Waypointy jsou normální body, když se na něj dáš navigovat, musíš zrušit navigaci na multinu a tím už nemáš k dispozici listing. U Oregona je alespoň v menu multiny volba Next stage, která přidá bod podle zadaných souřadnic, ale menu s listingem je dostupné. Myslím, že u Dakoty to bude taky.
  • 0

#25 Sw3ni3

Sw3ni3

    Sw3ni3

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2012 - 12:31

Potvrzuji, výše uvedené, mám také Dakotu 10. U multiny stačí jen zajet v menu níž na volbu další bod. Můžeš zadat další souřadnice a neztratíš listing
  • 0

#26 siri

siri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 7:55

Taky potvrzuji, že obě varianty (u multiny Další úsek i navigace na trasový bod přes Počítač km) fungují a vyřešilo to můj problém. Díky za pomoc. Ještě jeden dotaz na který jsem narazil při plánování trasy pro jízdu autem. Naplánoval jsem si cestu tak, že jsem zadával města přes která chci jet. Tu trasu, kterou to nahodilo, jsem upravoval, tak že jsem mazal/přidával jiná města, až jsem se dostal to trasy, kterou chci jet. Nemáte někdo jiný návod, jak jednoduše plánovat cestu pro auto?
  • 0

#27 GK_2010

GK_2010

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 18:19

Ahoj, nemáte někdo typ, kde najít český manuál na D10? Hledal jsem ale nenašel a obávám se, že vím proč :) O Anglickém na stránkách výrobce vím... Díky...
  • 0

#28 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 22:18

Jistě, vždyť je opravdu na webu výrobce, jenom trochu zamaskovaný a není hned vidět ;) Musíš ještě rozkliknout ten odkaz napravo dole od těch ENG manuálů, "View publications in all languages" ;)

CZ manuál

P.S. A ty jsi to koupil bez manuálu...? :o
  • 0

#29 GK_2010

GK_2010

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 8:11

Díky moc, přehlédl jsem to :) Ano bez manuálu... Je bazarová a majitel prý zrovna není typ, co by vše skladoval...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama