Přejít na obsah


Fotka

TOPO Czech 2011


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
242 odpovědí na toto téma

#201 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2011 - 21:12

Až se vráti kamoška z GPS prodejny, tak jí do MS mrknu, jestli to tam taky tak má...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#202 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2011 - 21:51

Já byl minulý víkend Picodasu vděčný za to, že nám do mapy 2010 dal přesah 2 km za hranice. Ale jen do té doby než jsem po sestoupení o 100 výškových metrů zjistil, že cesta vyobrazená v navigaci vůbec neexistuje. Tak zase hybaj nahoru:-/
  • 0

#203 kukurukuku

kukurukuku

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 15:13

fremen: už se vrátila kamoška z GPS prodejny?
  • 0

#204 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 15:17

kukurukuku: ona se nevracela z prodejny, ona tam pracuje. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#205 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 15:53

Tak cesta je v TOPO 2011 Pro V TOPO 2010 Pro není... Nejspíš došlo k selhání na straně Picodasu
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#206 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2011 - 17:31

A k tomu přesahu za hranice: Sice je v mapě PRO, ale po silnici neroutuje. Nebo alespoň se mi to stalo. Prostě na jednom místě na silnici dál čára nevedla. A naopak, při návratu jsem se chytil až asi v tom samém místě. A to tam ty silnice byly normálně zobrazeny - bylo to ve městě:-) Jen aby to třeba někoho nepřekvapilo:-))
  • 0

#207 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 20:27

TOPO Czech Pro 2011 mi v Garmin Mobile XT zobrazuje některé silnice 3. třídy nebo i polní cesty modře, asi to bere jako cyklostezky nebo co. Jsem jedinej, komu to tak dělá? Pěkně mě to štve, protože vodní toky a rybníky jsou samozřejmě také modře a plete se to.
  • 0

#208 Agent.

Agent.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 20:46

Zrovna sem si registroval upgrade Topo Czech/Topo Czech 2011 Pro, ale na stránce unlock.... se mi nechtěj vygenerovat odemykací kódy :| dělalo to už někomu podobný problém? :|
  • 0
Mazel: Garmin Oregon 300
Mapset: TOPO Czech 2011 PRO a další
SW: GSAK 8.x.x.x. + Garmin MapSource 6.1x.x.

#209 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 13:36

Mám verzi Topo Czech PRO 2011, tu na kterou tu dával kdosi odkaz ke stažení jako první link na mapy z ofic. serveru. Mám tu mapu celou odemčenou, přesto po nahrání do gps - Dakoty 20, gpska při zapínání hlásí že mapy nelze odemknout a mapa není funkční ani se nezobrazuje v nastavení. Nevíte čím to je?
  • 0

#210 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 13:41

Kradený unlock, starý program od strejdy crackonoše, nebo špatný unlock code, který je ovšem nutno řešit s prodejcem...
  • 0
Užívej života...

#211 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 13:43

Aranyafëa napsal/a:
Mám verzi Topo Czech PRO 2011, tu na kterou tu dával kdosi odkaz ke stažení jako první link na mapy z ofic. serveru. Mám tu mapu celou odemčenou, přesto po nahrání do gps - Dakoty 20, gpska při zapínání hlásí že mapy nelze odemknout a mapa není funkční ani se nezobrazuje v nastavení. Nevíte čím to je?


Patrně si zadal špatný licenční klíč/číslo GPS. Zkus to nainstalovat znovu, pokud problém přetrvá, obrať se přímo na dodavatele licence/obchod kdes to koupilm, možná by pomohla i online podpora od výrobce map.
  • 0

#212 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 13:51

Odemčenou ji musíš mít především pro tu konkrétní Dakotu. Jestli máš ještě i jinou navigaci, a v ní to funguje, tak opravdu potřebuješ odemykací kód ještě i pro tu Dakotu, ve které Ti to nefunguje. Jinak především zkontroluj možný překlep, obzvlášť nula "0" a písmeno "O" občas dělají lidem problémy ;) Písmeno "O" by tam snad ani být nemělo. Právě z tohoto důvodu se do sériových a výrobních čísel normálně nepoužívá...
  • 0

#213 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 16:25

Jarous1: dovolim si nesouhlasit. Mimo stav "Odemceno" jeste existuje i stav "Nelze uzamknout" a takto vygenerovana mapa je funkcni v uplne vsech zarizenich. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#214 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2011 - 17:39

Tohohle ale dodnes nevím jak docílit B)
  • 0

#215 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2011 - 14:09

treba googlem. pac doufam ze Ti tu nikdo s warezem radit nebude.
  • 0

#216 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2011 - 15:27

2mikrom: proč "doufáš"? Jedna věc je, že ze "slušnosti" nebo respektu k přístupu jedněch to tu nikdo nepíše; ovšem věc druhá je takovéhle agresivní vynucování (čehokoliv). Já jsem třeba starý warezák; a vůbec nejde o "šetření", ale o názor na sdílení vůbec. Tvoje vyjadřování se mě dotklo. Anebo jinak: ještě přitlač a já to sem nahodím i s přímými odkazy. PS: Topo Czech PRO mám koupenou. Ovšem z vlastní vůle a při schopnosti získat to i jinak.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#217 lacop

lacop

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 247 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2011 - 18:57

Nikomu nemožno zakázať zadať do Googlu "gps underground garmin unlocker alternative latest update". Napríklad "TAKHLE".
  • 0

#218 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2011 - 20:06

Citecka: slo mi hlavne o to, aby se tu diskuze nezacala stacet smerem porusujicim pravidla fora. dotykat jsem se nikoho nechtel :)
  • 0

#219 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2011 - 20:09

občas bych se měl kouknout, co mám v podpisu, že jo? B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#220 Tulie

Tulie

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2011 - 22:31

Ahoj, asi to pro vás bude blbý dotaz, ale nenašla jsem vhodnější místo kde se zeptat: Uvažuji o koupi navigace, nejspíš Oregon 450. Jaká verze map je třeba pro geocaching? Je třeba zakoupit měřítko 1:10 000, nebo stačí "obyč" 1:25 000? Dokonce jsem někde viděla, že je třeba mít verzi Pro, je to pravda? Chceme ji zároveň používat i jako cyklonavigaci.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama