Přejít na obsah


Fotka

TOPO Czech 2011


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
242 odpovědí na toto téma

#101 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 13:01

Hm tak jsem se asi ukvapil kdyz jsem si ten mail vylozil jako ze uz se to da koupit ciste online. Jestli v tom e-shopu jeste nepridaj nejaky polozky tak je to bud jednorazova aktualizace na CD, nebo lifetime "aktualizacni karta", tzn zase neco fyzickeho, co musi dojit postou. Ach jo.


Tak beru zpet, oni to maj jen schovane jinde: http://mapy.garmin.c...rze-ke-stazeni/ (a nefungujou na to linky z te aktuality)

Jinak tenhle popisek me pobavil:

Společnost PICODAS PRAHA, spol. s r.o. jako první ve světě přestavuje službu Lifetime s doživotní zárukou na aktualizaci map i pro turistickou mapu České republiky TOPO Czech PRO.


To je opravdu vykon, jako prvni na svete nabidnout dozivotni aktualizaci na svoje vlastni mapy :D:D:D:D
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#102 jira_k

jira_k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 13:40

Tak porovnávám známá místa. Při méně podrobném měřítku se zobrazí i méně vrstevnic a je to trochu přehlednější. Budovy už nejsou lichoběžníky a jiné kosočtverce ale obdélníky. Ale např. ta modrá od lipenské hráze k Cikánskému hradu je furt blbě. Kdo se tam prodíral tím mlázím do strmého kopce, ví o co jde.
  • 0

#103 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 13:50

Prazradim ti tajemstvi! V prirode jsou ruzne na stromech, kamenech, plotech, proste vsude nakreslene takove barevne prouzky. Na krajich bile, uvnitr je barva shodna s barvou turisticke trasy. Kdysi, kdyz jeste neexistovaly GPSky, tak se chodilo tak, ze se clovek koukal po techto znackach a nechal se jimi vest. A to nejlepsi na zaver - ono to funguje i dnes! :D Pardon za offtopic, touha toto napsat byla nezvladatelna!
  • 0

#104 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 13:57

Koukam, ze moji oblibenou cestu pres most uz predelali:

Topo 2010 Pro:
Vložený obrázek

Topo 2011 Pro:
Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#105 Raden of Pilsen

Raden of Pilsen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 14:01

Fuguje, to je fakt. Nicméně i já potvrzuji, že tzt přeznačná před čtyřmi lety je furt blbě. Je to docela smutné. Nějak mi přijde, že kdyby se tohle stalo u papírové mapy, nebyli by turisti spokojeni. U Topo je to ovšem v pořádku.
  • 0

#106 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 14:03

Raden of Pilsen napsal/a:
Fuguje, to je fakt. Nicméně i já potvrzuji, že tzt přeznačná před čtyřmi lety je furt blbě. Je to docela smutné. Nějak mi přijde, že kdyby se tohle stalo u papírové mapy, nebyli by turisti spokojeni. U Topo je to ovšem v pořádku.


Nojo, ale napsal jsi jim to jako hlášení chyby v mapě ??

Z řečí tady na fórech se jim podklady neopraví a KČT tahle data zásadně nedává, oni totiž taky tisknou mapy a tak je to jejich konkurenční výhoda.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#107 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 15:05

Tak jsem nainstaloval, upravil týpek a prozatimní konstatování je to, že se jedná o kosmetické úpravy. Začínal jsem na TOPO 2, rychle jsem koupil verzi PRO a pak jsem přecházel výš jen v rámci PRO verzí. Změna mezi 2010 a 2011 je zatím nejméně patrná. Pokud má někdo 3.1 nebo nižší, má upgrade asi smysl, ale z 2010, nevím, nevím... :(
  • 0

#108 DartVader

DartVader

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 17:27

Zase ale se může hodit cena. Já si chci koupit cyklomapy a tohle přišlo jako na zavolanou, místo 2500,- za cyklo, 2000 za cyklo + update na pro verzi nového data.
  • 0

#109 elmarees

elmarees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 18:10

hmm..to koukám...všechny chyby z mého okolí jsou opravené...
  • 0

MTB + Oregon 450 + Nokia N8 s HandyGC


#110 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 20:44

S474N napsal/a:
Koukam, ze moji oblibenou cestu pres most uz predelali:

Topo 2010 Pro:
Vložený obrázek

Topo 2011 Pro:
Vložený obrázek



ahoj, clovece, to je zvlastni, ja mam to tve misto dobre i v topo 2010 pro. takze de facto nevidim, kde je nejaka zmena.

pro vsechny ostatni. matre nejaka mista, na kterych je prokazatelna zmena? ja nedokazu najit nic. diiiky
  • 0

#111 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 20:48

pár cest se stalo routovatelnými :-) tot vse...:-D
  • 0
Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2012 PRO
SE xperia neo + NeonGeo + GDAK
GSAK v 8.x.x.xx

#112 elmarees

elmarees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 21:11

djw: pokud hledas v mapsource, tak z nejakeho duvodu je to opravene i ve verzi 2010. Taky jsem cumel, ale pak jsem zkusil Basecamp a tam uz byly rozdily videt... asi nejaka chyba nebo co
  • 0

MTB + Oregon 450 + Nokia N8 s HandyGC


#113 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 21:26

Zkousel nekdo koupit nejakou tu lifetime aktualizaci ke stazeni? Pise se tam ze "neni na sklade" coz mne odrazuje od toho to zkouset. Chodi takhle koupene veci pak mailem jako kody nebo se ten kod objevi v ramci e-shop transakce?
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#114 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 21:29

djw + elmarees: panove, to je MapSource a jak vidite, jsou to screenshoty primo z programu. V levem hornim rohu je rolovatko a vybrana konkretni mapa. Dokud neuvidim jiny screenshot, tak nemam duvod verit, protoze MapSource mam nainstalovany na celkem trech domacich noteboocich a vsude je to stejne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#115 Bass

Bass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2011 - 7:10

Kamarádi Moraváci, nenechte si to líbit a pište do Picodasu, kam se ztratily ty vaše obrovské plochy vinic, které ještě v Topo Czech 2010 byly. Neříkám, že byly úplně dobře, ale před pár lety jsme chodili po Pálavě mezi krásně zrajícími hrozny a dnes je tam podle nové mapy pustina a stejně tak skoro celé Slovácko je bez vinic. Ještě vloni jsme ochutnávali slavné Ryzlinky na Šobesu u Znojma a dnes stojí viniční stánek podle nové mapy taky uprostřed pustiny - i když je pravda, že na Znojemsku některé chybějící vinice zase přibyly. Ještě štěstí, že jsem měl možnost nechat si mapu předem ukázat, ale takovou mapu opravdu nechci. Já vím, že důležitější pro navigaci jsou cesty a taky nehodnotím jiné oblasti, ale když zase letos chystáme týden vinařsko-burčákové turistiky, tak bych rád měl správně i ty plochy.
  • 0

#116 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 10:06

mužete sem hodit odkaz na : ATLAS Czech 2011 NT Ja sem asi slepej ale vůbec nevim kde se to da stahnout :-D
  • 0

#117 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 11:50

WinD3: tam, kde sis ho koupil.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#118 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 21:50

WinD3 napsal/a:
mužete sem hodit odkaz na: ATLAS Czech 2011 NT
Ja sem asi slepej ale vůbec nevim kde se to da stahnout :-D

http://dwn2.garmin.c...zech_2011NT.exe ?
  • 0

#119 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 22:18

po instalaci 2011 Pro jsem nenašel žádné rozdíly :(
  • 0

#120 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 23:43

convert23 napsal/a:
po instalaci 2011 Pro jsem nenašel žádné rozdíly :(


To mate z toho, ze jste pirati! Slusny clovek po instalaci 2011 rozdil najde. Ve sve penezence.
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama