Přejít na obsah


Fotka

Dolomity


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 mikeser

mikeser

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 8:34

Ahoj, také pojedu do Dolomit, tak jsem také sháněl podrobnou mapu a narazil jsem na Italien Land Navigator (Land Navigator Italy), ale Garmin už tuhle mapu neprodává, takže evidentně neni úplně nejnovější. Ale je to 1:50 000 a vrstevnice jsou po 50ti metrech. Ještě se podívám po těch OSM, ale lepší mít dvě, než žádnou.
  • 0
Garmin Oregon 300

#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 8:36

Don82 napsal/a:
Jelikož v červenci jedu k Lago di Alleghe, řeším v podstatě to stejné a našel jsem poměrně kvalitní OSM pro turistiku:

1) http://www.wanderrei...e/garmin_de.php - které zatím vyzkoušené nemám, ale podle náhledu vypadají více než použitelně.

2) http://www.aighes.de...dex.php?lang=en - podle mě ještě lepší, protože jsou dělané právě pro bike/turistiku. Včetně vrstevnic, pěších tras a nejužitečnějších POI jako horské chaty, lanovky atd.

Vyzkoušej a uvidíš. :)


Pouzival jsem ty prvni jmenovane a fakt spokojenost.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#23 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 8:52

mikeser napsal/a:
Ahoj, také pojedu do Dolomit, tak jsem také sháněl podrobnou mapu a narazil jsem na Italien Land Navigator (Land Navigator Italy), ale Garmin už tuhle mapu neprodává, takže evidentně neni úplně nejnovější. Ale je to 1:50 000 a vrstevnice jsou po 50ti metrech. Ještě se podívám po těch OSM, ale lepší mít dvě, než žádnou.


Místo Land Navigator Italy je nyní TrekMap Italy, která nahrazuje kromě toho Land Navigatora i regionální italské mapy (např. onu zmiňovanou Gardu apod.).
  • 0

#24 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 19:51

Pro zájemce pár zkušeností a srovnání starší mapy Garda a TrekMap Italia v2: Garda: výhody větší detaily, podrobnější, více POI. TrekMap Italia výhody pokrytí celých Dolomit (i celé Itálie), přehlednější zakreslení "tras pro zkušené turisty" (stejná barva jako u lehkých tras, jen nejsou zakresleny plnou čárou, zatímco u Gardy jsou zakresleny šedě, což může splývat se skalním terénem).
  • 0

#25 JolaLuba

JolaLuba

    JolaLuba

  • Members
  • PipPipPip
  • 914 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2012 - 9:42

Ahoj nevíte někdo zda se na netu vyskytují tisknutelné turist.mapy západní části Dolomit? Případně i nějaké stránky s popisy tras a pod? Speciálně v okolí Lago di Idro :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama