Přejít na obsah


Fotka

Náušnice s ještěrkou


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
33 odpovědí na toto téma

#1 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2011 - 22:31

Tvořila jsem teď šperky pro jednu neziskovou organizaci a tak mě napadlo, že by to šlo i s ještěrkou. Tak tady je ukázka, jak to dopadlo. Od každého mám zatím jen jeden kus, ale kdyby byl zájem, přidělám. Doba dodání kousků, které bych dodělávala je nejpravděpodobněji do týdne, ale teď jsou svátky, tak spíš do 14ti dnů. Materiál jsem objednala, ale nevím jak tak tenhle týden pracují...

Velké obrázky sem kvůli přehlednosti nebudu dávat, ale můžete si je prohlédnout tady: http://nausnice.tint...?id_category=24 a to včetně popisu. Nebo bez popisu jen fotky jsou tady: http://tintina.cz/index.php?text=13.

Vložený obrázekVložený obrázekVložený obrázekVložený obrázekVložený obrázekVložený obrázek

Ceník:
Pecky - 45,- Kč
Řetízek s přívěškem - 95,- Kč
Samotný přívěšek - 60,- Kč
Prstýnek - 30,- Kč
Zavírací náušnice - 40,- Kč

Poštovné při platbě předem - 35,- Kč
Dárkové balení - 30,- Kč
Umístění jiného obrázku - 5 Kč/ks

Objednávky přijímám nejlépe přes webshop, ale i přes soukromou zprávu zde nebo přes email - tintina@tintina.cz
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#2 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 4:56

Jak je delanej obrazek jesterky? Potisknutej papir?
  • 0

#3 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 5:26

Já budu mít zájem o 2ks řetízků. Nyní budu delší dobu mimo. Ozvu se v druhé polovině příštího týdne.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#4 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 6:40

Nejsem tvůrce, ale řekla bych, že je to potisknutý papír zalitý pryskyřicí. Je to celkem jednoduché a hezky to vypadá. Pokud to je takhle dělané, tak se tam dá vlastně dát jakýkoliv obrázek a vytvořit tak zajimavý geoset - ještěrka, logo GC, ikonky krabiček atd.
  • 0

#5 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 7:01

Blexa: tisknuto na termosublimační tiskárně, je to jako fotka, akorát tomu vůbec nevadí voda. Tiskne to stylem, že to dává přes sebe čtyři vrstvičky fólie. Následně je obrázek zalit pryskyřicí. vin-lin: píšu si kromanonec: jj, je to přesně tak jak říkáš, můžu tam dát jednoduše jakýkoliv obrázek. :)
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#6 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 7:12

Ted sice nemam cas (odjizdime na dovolenou) ale urcite budu chtit cely set, mozna s upravenou fotkou ... ozvu se za 18 dni.
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#7 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 7:23

S logem GC bych si nehrál. Jsou k němu autorská práva a mohlo by to přijít pěkně draze. Ještěrka je snad v pohodě.
  • 0

#8 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 9:32

trotakcz: píšu si

Or_Mi napsal/a:
S logem GC bych si nehrál. Jsou k němu autorská práva a mohlo by to přijít pěkně draze. Ještěrka je snad v pohodě.


No logo GC vídám dost často a pochybuju že to mají všichni povolené... Když mi někdo dodá obrázek, že ho tam chce, tak mu šperky s tím obrázkem udělám, je mi celkem jedno kde ho vzal.
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#9 rattlesnake.andy

rattlesnake.andy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 10:52

Ahoj, taky bych měl zájem o celý set, ale v úterý odjíždím a vracím se 17.7. takže bych se pak ještě ozval :)
  • 0

#10 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 12:42

Mě se líbí ty pecičky. Ale průměr 14 mm mi přijde dost velký. Zvlášť pro chlapa. Mohl bych poprosit o fotku s naušnicemi na uchu? Moc děkuji, Pinděnko
  • 0

#11 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 13:25

Pindenko napsal/a:
Mě se líbí ty pecičky. Ale průměr 14 mm mi přijde dost velký. Zvlášť pro chlapa. Mohl bych poprosit o fotku s naušnicemi na uchu?

Moc děkuji, Pinděnko


Je to veliký, viz první foto. Na druhé fotce je průměr 6mm bez okraje, zatím bez ještěrky, asi by to šlo, ale bude to dost piplačka, vystřihnout kruh o průměru 6mm, ... Pak jsem ještě našla průměr 10mm, ale je to druhej konec republiky a chtějí poštovné 35 korun, nic jiného tam teď nemám v plánu objednávat, takže by jeden pár vycházel na 75 korun, popř. dva na 115, .... :)

Foťák je dost těžkej, a mě se dost klepou ruce, tak je to mázlý, sry.. :)
Vložený obrázek
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#12 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1199 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 13:26

Škoda, něco takového jsem sháněl ženě k narozeninám před 14 dny. Nakonec jsem koupil přívěšek ještěrku. P.S. Tohle píšu hlavně abych toto vlákno lépe našel. Přeci jenom narozeniny má žena každý rok a navíc jsou tu také vánoce:D
  • 0

#13 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 20:27

Tak pecičky můžou být ve velikostech 6, 10, 12 a 16mm.
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#14 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 20:50

Ty náušnice se mi líbí, určitě bych je chtěla, ale taky teď odjíždím na týden pryč. Pokusím se vzpomenout si, až se vrátím ;)
  • 0

#15 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2011 - 15:12

Mufa napsal/a:
Ty náušnice se mi líbí, určitě bych je chtěla, ale taky teď odjíždím na týden pryč. Pokusím se vzpomenout si, až se vrátím ;)


Napsala jsem si a případně se za týden ozvu. :)
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#16 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 04 July 2011 - 11:23

Kdyby měl někdo zájem o prstýnek nebo náušnice se zapínáním, tak obojí je po jednom kusu ihned k dispozici. :)
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#17 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2011 - 9:22

Tak darek predan a byl jsem pochvalen. :) Takze jeste jednou diky.
  • 0

#18 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2011 - 10:25

Ahoj, tak jak jsem slíbil, tak se ozývám. Měl bych tedy zájem o 2 ks řetízků s přívěškem. Jak to provedeme? Pošleš poštou a já uhradím na dobírku vč. poštovného? Nebo jiný návrh? EDIT: Teď mě napadla otázka: Dalo by se místo ještěrky umístit tam naše logo zde z fóra? Samozřejmě není podmínkou, spokojíme se i s ještěrkou původní, ale bylo by to fajn....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#19 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2011 - 13:18

Pošlu poštou buď na dobírku (+70 korun) nebo doporučeně po platbě na účet (+35 korun). Obrázek tam můžu umístit jakýkoliv (+ 5kč), ale problém bude, že logo tady na gc bude něčí majetek... ? Ozvi se mi prosím na email tintina@tintina.cz s tvou adresou. ;)
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#20 black.susi

black.susi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2011 - 14:57

ja bych brala ten prstynek, možna i naušnice, později se ozvu na mail
  • 0
Půjdeme zkratkou, je to sice dál, za to horší cesta...




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama