Přejít na obsah


Fotka

Náušnice s ještěrkou


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
33 odpovědí na toto téma

#21 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 15:56

tintina napsal/a:
Pošlu poštou buď na dobírku (+70 korun) nebo doporučeně po platbě na účet (+35 korun).

Obrázek tam můžu umístit jakýkoliv (+ 5kč), ale problém bude, že logo tady na gc bude něčí majetek... ?

Ozvi se mi prosím na email tintina@tintina.cz s tvou adresou. ;)


Měl jsem na mysli mé logo, které se zobrazuje zde na fóru (ještěrka s písmnekem P)...Logo bych ti mohl zaslat i ve formátu .psd (adobe photoshop) nebo jako .jpg ve vysokéme rozlišení a nebo v malém rozlišení - záleží co bude lepší pro tebe jako pro přípravu a tvorbu....??
Otázkou zní, jak to bude vlastně vypadat? Bude to "čitelné" v té velikosti pro řetízek?
Na e-mail ti pošlu kontaktní informace.
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#22 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 16:49

Jo tohle. :) Myslím si, že by to mělo vypadat dobře, pošli co se pohodlně vejde k mailu, potřebuju to minimálně v rozlišení 300x300px, alespoň 72 ppi. Pošli mi to na mail. :)
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#23 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 17:37

tintina napsal/a:
Jo tohle. :) Myslím si, že by to mělo vypadat dobře, pošli co se pohodlně vejde k mailu, potřebuju to minimálně v rozlišení 300x300px, alespoň 72 ppi.

Pošli mi to na mail. :)


E-mail odeslán a každopádně díky....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#24 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2011 - 12:02

tintina napsal/a:
Tak pecičky můžou být ve velikostech 6, 10, 12 a 16mm.


Díky za zprávu. Jedu do práce pro šupléru a budeme objednávat.
Pinděnko
  • 0

#25 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 10:58

Objednané ještěrky odeslány, momentálně mám skladem následující: 2x Pecky 16 mm 1x Pecky 14 mm 1x Přívěšek (+ 2x bílá na černém, 1x žlutá na černém, 1x zelená na černém, 1x červená na černém, 1x modrá na černém) 1x pstýnek Pro to, co není skladem platí stále doba dodání do 14 dnů, ale spíš dřív. :)
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#26 hanzlinka

hanzlinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 13:25

Skvělý nápad! :-) Je možné osobní předání v Praze? Jinak objednávku vyplním přes e-shop.. Díky!
  • 0

#27 cislice

cislice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 13:49

Nechci dělat protireklamu, ty naušnice si mi taky líbí a uvažuju o objednání. Naušnic není nikdy dost - to ví každá kačerka. Co já už jich ztratila! :-) Já jsem si nedávno koupila jedny naušnice s ještěrkou např. na Karlově mostě v Praze u výchozích souřadnic keše GCF496 za 100Kč. Měl tam i přívešky a spony na klopu s ještěrkou.
  • 0

#28 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 15:30

hanzlinka napsal/a:
Skvělý nápad! :-) Je možné osobní předání v Praze? Jinak objednávku vyplním přes e-shop.. Díky!


Osobní předání v Praze možné je, pokud objednáš dneska tak do osmi, tak se můžeme domluvit hned na zítřek. (kdekoliv na metru) Jinak podle mých aktuálních plánů, ale většinou se tak minimálně jednou do týdne v Praze vyskytuju... :)
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#29 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 16:25

Tak dnes dorazili 2 ks řetízků. Řetízky se nám velice líbí. Můžeme vřele doporučit.... Děkujeme
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#30 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2011 - 15:05

Udělala jsem nějaké barevné variace. Negativ se podle mě povedl, jinak jsou ale některé barvy tmavší než měly být... A vzhledem k tomu, že chystám něco nového, tak dávám slevu 33% na zbylé přívěšky. (i na řetízku).

Vložený obrázek
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#31 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 15:33

tintina napsal/a:
Udělala jsem nějaké barevné variace. Negativ se podle mě povedl, jinak jsou ale některé barvy tmavší než měly být... A vzhledem k tomu, že chystám něco nového, tak dávám slevu 33% na zbylé přívěšky. (i na řetízku).


Tak já bych si chtěla objednat naušnice a řetízek, na bílém podkladě, šlo by udělat třeba modrou nebo zelenou? Jestli ne, tak černá je taky v pohodě.
Šlo by to předat v Praze na Radlické?
Díky moc.
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#32 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2011 - 9:23

Zoffka: Šla by jakákoliv barva, takže modrá nebo zelená? :) A náušnice chceš zavírací? Na Radlické by předat šlo, jen to musím nejdříve vyrobit.
  • 0
Jewelry Geocoin - Geocoin na krk a k tomu náušnice, prstýnek a sponky. Možnost vlastního motivu.

#33 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 9:31

tak u nas uz take jedna jesterka s tracking cislem uz je schovana a ceka na zabaleni pod stromecek :) dekuji, geocoin je moc povedeny :)
  • 0

#34 tintina

tintina

    tintina

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 14:47

Toto vlákno zamykám z důvodu duplicity. Aktuální info o špercích s ještěrkou a Jewelry Geocoinu najdete tady: http://www.geocachin...thread_id=20987
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama