Přejít na obsah


Fotka

Geocaching Challenges


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
567 odpovědí na toto téma

#541 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2011 - 17:57

Skupec Reviewer napsal/a:
Děkuji za radu. Dobrá, měnit souřadnice nemohu, ale co mě zaráží je, že tam nemám tu popelnici pro archived. Jedná se o kolegovu čelenku a já jsem přihlášen na jeho účet, abych si to také ošahal. Takže výsledek je takový, že mazat zatím nejde. Se z toho picnu, to musí jít, musí přeci počítat s tím, že se najde nějaká chyba. A nějak to přeci opravit, archivovad, editovat musí jít, ale jak? Už musím běžet...Snad někdo poradí...

Petr


editovat jde prvnich 24 hod, ale pokud ji nekdo prijme, tak se zamkne uz v tu chvili. konec. amen. archivovat mi sla (musel jsem jednu archivovat kvuli spatnym souradnicim), byla publikovana, primuta i parkrat splnena. editovat nesla, archivovat jo, ale bylo to do tech 24h. u svych jinych pak tlacitko archive nemam, predpokladam ze je to ten 24 hodin limit .
  • 0

#542 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2011 - 21:07

No ono je to tak, že po oněch 24 hodinách, či po prvním akceptování už prakticky Challenge není tvoje a nemůžeš s ní udělat vůbec nic. Mám své čelenky 2 a kromě toho, že se na ně můžu dívat a že jsou v záložce Challenges You've Published už nemůžu ani hň. Teda dvě věci můžu, přijmout a splnit, či ji nabonzovat vlaječkou.
  • 0
Užívej života...

#543 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 10:16

Hehe, tak to potěší - nedokonalost systému a možnost vyautovat jakoukoli Výzvu způsobilo, že i GS světová Výzva o hledání slunečních hodin byla poslána do archivu :D fakt chytré...
  • 0
Užívej života...

#544 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 11:28

Ještě jsem na to nepřišel, ale jde u "čelenží" zobrazit i mapa? Zatím vidím jen funkci find near me a worldwide, ale nikde komplet challenges na nějaké mapě. Díky.
  • 0

#545 torfi

torfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 12:42

Rozic napsal/a:
Ještě jsem na to nepřišel, ale jde u "čelenží" zobrazit i mapa? Zatím vidím jen funkci find near me a worldwide, ale nikde komplet challenges na nějaké mapě. Díky.


To TAKÉ nejde. Můžeš si jen zobrazit seznam výzev kolem určité souřadnice, tedy třeba i kolem tebe, pokud ji správně zadáš.
  • 0

#546 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 12:52

Kurňa čtěte aspoň ty předchozí příspěvky ve vláknu, připadám si jak na pomocný, že musím číst všechno dvakrát....:( Omlouvám se za OT
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#547 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 22:05

Musím říct, že se mi u čelenek líbí ta možnost reagovat na log... Docela rád bych to měl i u keší.
  • 0

#548 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 8:55

zdravím .. dají se nějak generovat GPX ackeptovaných nebo vůbec všech challengí pro oblast, atp? dík
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#549 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 11:28

Orxion napsal/a:
zdravím .. dají se nějak generovat GPX ackeptovaných nebo vůbec všech challengí pro oblast, atp? dík


NE, stejne tak jako neexistuje jejich mapa :(
  • 0
Užívej života...

#550 EmKu

EmKu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 19:45

Je nejaka aplikace do mobilu (mam androida) na hledani chalange? Nebo jedina sance je jit na geocaching.com? Jinak pouzivam c:geo diky za info
  • 0

#551 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 19:58

EmKu napsal/a:
Je nejaka aplikace do mobilu (mam androida) na hledani chalange? Nebo jedina sance je jit na geocaching.com? Jinak pouzivam c:geo
diky za info

Koukni se na Market. Je tam stejnojmenná aplikace přímo od Groundspeaku (zdarma).
  • 0

#552 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 22:19

L@Troj napsal/a:

EmKu napsal/a:
Je nejaka aplikace do mobilu (mam androida) na hledani chalange? Nebo jedina sance je jit na geocaching.com? Jinak pouzivam c:geo
diky za info

Koukni se na Market. Je tam stejnojmenná aplikace přímo od Groundspeaku (zdarma).

https://market.andro...peak.challenges
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#553 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 23:16

Idiocie GS, který neřeší mazání logů (a i když jsou logy vyflagovány, počítají se challenge pro ony kačery jako splnené a NENÍ to bug, ale je to správne) - a pak to dopadá takto. Se*e mě to.

http://www.geocachin...39_Autobus_2608
  • 0
Užívej života...

#554 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 8:17

Že tě to baví, dennodenně o tomto něco řešit :-D
  • 0

#555 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 1:14

Btw přijde nový typ challenge - http://www.geocachin...nges/types.aspx
  • 0
Užívej života...

#556 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 9:16

WTF! Kdo napíše logovadlo na čelenky, chci předběhnout Alamogula a tyhle sr**y jsou k tomu nejvhodnější :@
  • 0

#557 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 9:55

KaMo_cz napsal/a:
WTF!
Kdo napíše logovadlo na čelenky, chci předběhnout Alamogula a tyhle sr**y jsou k tomu nejvhodnější :@

Cloveka vzdycky potěší tyhle konstruktivní příspěvky ;-)
  • 0
Užívej života...

#558 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 15:30

Konstruktivní?! Ano, pokud GS hodlá zařazovat nové typy "keší", které lze logovat od PC aniž bych musel někam dojít (ale to už se tady několikrát probíralo). Ať to (když už to nezruší úplně) dají na jiný server spolu s WM. Jestli chtěli víc druhů keší, nemají umrtvovat stávající ;) BTW čelenky jdou tak trochu proti zaváděným změnám v pravidlech pro klasické keše.
  • 0

#559 Velicenstvo

Velicenstvo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 17:02

KaMo_cz napsal/a:
nové typy "keší", které lze logovat od PC aniž bych musel někam dojít


Ale i staré typy keší lze logovat z pohodlí domova. Problém je s tím mazáním logů. Pokud to ale někdo provádí, tak o zábavu připravuje jen sám sebe... Navíc mě to docela baví sledovat, jak jsou někteří lovci schopni "pochopit" jednoduchý úkol.
  • 0

#560 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2011 - 17:14

No ony to ani nejsou keše, proto jsou čím dál tím více odděleny od těch "opravdových" keší. To že jsou na stejném webu jen ulehčuje jejich užívání a jsem za to rád. Kdyby byli waymarky podobně implementované, vubec bych nebyl proti, i když je prakticky nehraju. To že jsou logovány z domova a přitom porušují podmínku je problém s prominutím idiotů, ne systému. Ten by v čestném prostředí fungoval. Momentálně nefunguje a je na GS co s tím udělá. Hlasů na "znovu zownerování" challengí je spousta a GS má spoustu práce - tzn. podle me je jen otázka casu, kdy budou zmeneny tímto zpusobem...
  • 0
Užívej života...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama