Přejít na obsah


Fotka

Nejsem hysterický a našel jsem hezkou Challenge


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#1 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2011 - 22:57

ale když na chellenge vlezeš, tak ti naskakují zprávy o tom kdo kde a jak políbil žábu :(:o:pB):@;):)
  • 0

#2 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 18 srpen 2011 - 23:00

Arne1 napsal/a:
ale když na chellenge vlezeš, tak ti naskakují zprávy o tom kdo kde a jak políbil žábu :(:o:pB):@;):)


Jo, to je pruda, proto postupuji po číslech - ale zdá se mi že se zobrazuji i neaktivní listingy...
http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX374
  • 0

#3 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 6:56

Tohle je rozumná challenge, být samé takové, tak mi až tak nevadí.
  • 0

#4 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:34

první chalenge u které jsem hlasoval. Třetí kterou jsem si prohlídl. A hlasoval jsem kladně. Prostě jde o to, že spousta lidí založila něco ve stylu kiss a frog jen proto, aby vyzkoušeli jak se to zakládá.. :(
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#5 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:15

Valicek1 napsal/a:
první chalenge u které jsem hlasoval. Třetí kterou jsem si prohlídl. A hlasoval jsem kladně. Prostě jde o to, že spousta lidí založila něco ve stylu kiss a frog jen proto, aby vyzkoušeli jak se to zakládá.. :(


Líbání žabáků založil Groundspeak :D:D:D
  • 0

#6 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:28

ivanbok napsal/a:
Challenges budou takové, jaké si je odhlasujeme:

Strawberry Fields Forever!
Památník v místě zavraždění Johna Lennona, na fotce máte jíst jahody, to není až tak blbý.

Mi se to zdá úplně blbý. Tohle není ta hra, kterou chci hrát.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#7 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:41

Já neříkám že budu hrát chalenges, když si každej PM založí jednu deně, tak to nemá žádnou hodnotu. Kór bez review. Ale toto je aspoň trošku zajimávý, narozdíl od kiss a frog...
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#8 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:55

Nejhorší je že zjevně po splněné a zaarchivované challenge zustanou body, takže vychcánci přes noc vytvoří sérii 30 challenge (vyfoť si prst, vyfoť si ucho, vyfoť si paty, vyfoť mámě řit,), rychle namlátí fotky a než to lidi odpalcují do archívu tak mají 30 bodů z gauče.
  • 0

#9 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:02

Trhac napsal/a:

ivanbok napsal/a:
Challenges budou takové, jaké si je odhlasujeme:

Strawberry Fields Forever!
Památník v místě zavraždění Johna Lennona, na fotce máte jíst jahody, to není až tak blbý.

Mi se to zdá úplně blbý. Tohle není ta hra, kterou chci hrát.


Tak dej palec dolů; zatím je to kromě těch dvou pražských nejlepší co jsem viděl...

Asi největší problém, co s Challenges mnozí máme - odhlédnuto od faktu že existují :D - že jsou počítány do statistiky společně s keškami, na feedback fóru se proto objevilo volání Handle challenges like benchmarks aby s nimi bylo naloženo jako s benchmarky, to zn. ve statistice budou vidět, ale nezapočítají se do statistik mezi keše.
  • 0

#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 9:53

Trauma_Zero napsal/a:
Nejhorší je že zjevně po splněné a zaarchivované challenge zustanou body, takže vychcánci přes noc vytvoří sérii 30 challenge (vyfoť si prst, vyfoť si ucho, vyfoť si paty, vyfoť mámě řit,), rychle namlátí fotky a než to lidi odpalcují do archívu tak mají 30 bodů z gauče.


A co tak ještě navrhnout, aby se i powertraiilové série keší počítaly jinam, než do normální statistiky ??

Uznej, že je to úplně něco jiného, když máš ty keše po 200 metrech a jiný musí k další třeba až celý kilometr. To je prostě hrozná nespravedlnost ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:01

kolombo: srovnávat CH a PT je lehce mimo. PT jsou standardní keše s krabičkou, listingem, musí projít schvalovacím procesem a návštěvník tam musí přijít/přijet, najít, zalogovat. Zadání CH může být v extrémní variantě "zalogujte toto CH"
  • 0

#12 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:13

pepa.z.pocernic napsal/a:
kolombo: srovnávat CH a PT je lehce mimo. PT jsou standardní keše s krabičkou, listingem, musí projít schvalovacím procesem a návštěvník tam musí přijít/přijet, najít, zalogovat. Zadání CH může být v extrémní variantě "zalogujte toto CH"


Ale počítá se to do stejných statistik, nebo ne ?

Osobně si myslím, že ta hysterie je naprosto zbytečná, u něčeho co je tu od včerejška a bude se postupně dotvářet.

Máš pravdu, že se CH dají udělat ledasjaké, ale ty dvě, co mám na dosah, jsou relativně normální.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#13 usakji

usakji

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:18

Vcera jsem byl hodne zklamany a asi za to mohla i prvni ukazkova vyzva s líbáním žabáka. Ale pokud by byli něco takovéhoto: http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX6F1 je to prakticky mystery s podmínkou a to se mi i líbilo :)
  • 0

#14 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:20

usakji napsal/a:
Vcera jsem byl hodne zklamany a asi za to mohla i prvni ukazkova vyzva s líbáním žabáka. Ale pokud by byli něco takovéhoto: http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX6F1 je to prakticky mystery s podmínkou a to se mi i líbilo :)

a o tom to je :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#15 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:22

kolombo: to bys taky mohl do jiných statistik dávat i hledání v Praze, tam je na jednom místě víc keší než v kdejakém PT. A pokud jde o "spravedlnost bodů" pro lovce bodů, tak PT má pořád nějakou minimální laťku, kterou musí splňovat a která je stejná i pro běžné kešky a není to nic jiného než normální keška. Srovnej to s CH. To už rovnou mohli dát každému do profilu tlačítko "přidej mi bod"
  • 0

#16 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:27

DrakMrak napsal/a:

usakji napsal/a:
Vcera jsem byl hodne zklamany a asi za to mohla i prvni ukazkova vyzva s líbáním žabáka. Ale pokud by byli něco takovéhoto: http://www.geocachin...w.aspx?cx=CX6F1 je to prakticky mystery s podmínkou a to se mi i líbilo :)

a o tom to je :-)


Mě se to týká taky B)
Ono se to vstřebá, ale Jeremy to fakt neustál :|

Vytvořil jsem kostru hesla Challenges na wiki:
odkazy do webu atd. doplním později s nějakou další úpravou, nebo kdyby se někomu chtělo...
  • 0

#17 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:49

Jeremyho chápu - něco vymysleli a my mu to po pár minutách hodíme na hlavu no celkem se mu nedivím kdyby třeba byla plodná diskuse tak to beru ale to co se tam dělo byla hysterie ... asi bych taky mazal... p.s. něco vymyslet není, žádná sranda a obhájit to před pár lidma je fuška natož před všemi kačery na to aby měl člověk hroší kůži... je taková milá česká poučka: kdo nic nedělá nic nezkazí :-) chalenges mají své mouchy, místama masařky ale což třeba se z toho vykřeše něco fakt dobrýho začátky sou vždycky těžký B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#18 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:54

No masarek to ma a spoustu: - popira to drive tvrde prosazovana pravidla o fotkach a ALR - nema to temer zadna pravidla - neni k tomu potreba GPS - hledani CH moc nefunguje (mapa, HC, etc..., na zajimavejsi vypis jsem se dostal az pote, co jsem nejakou CH odpalcoval) - "listing" (pokud se o nem da vubec mluvit) je des a hruza - chybi jakekoliv oznaceni D/T - CH se zobrazuji na samostatne mape, ovsem bodove jsou spojeny s norm. cachemi - neprochazi RW Co to ma tedy spolecneho s geocachingem?! Pryc, pryc, pryc!!! A cekani ze se z toho nahodou neco vyklube? Ani omylem....
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#19 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:55

DrakMrak napsal/a:
(...)
p.s. něco vymyslet není, žádná sranda a obhájit to před pár lidma je fuška natož před všemi kačery na to aby měl člověk hroší kůži...
je taková milá česká poučka: kdo nic nedělá nic nezkazí
:-)

chalenges mají své mouchy, místama masařky ale což třeba se z toho vykřeše něco fakt dobrýho začátky sou vždycky těžký B)


Jeremy se ptal reviewerů a ti mu k tomu svoje řekli, nerespektoval; usilovně sliboval, několikrát odložil, nakonec Ch. předhodí s hromadou chyb - a čeká nadšení?
Já myslím že dostal - po zásluze - adekvátní odezvu.
  • 0

#20 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 11:03

ivanbok napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
(...)
p.s. něco vymyslet není, žádná sranda a obhájit to před pár lidma je fuška natož před všemi kačery na to aby měl člověk hroší kůži...
je taková milá česká poučka: kdo nic nedělá nic nezkazí
:-)

chalenges mají své mouchy, místama masařky ale což třeba se z toho vykřeše něco fakt dobrýho začátky sou vždycky těžký B)


Jeremy se ptal reviewerů a ti mu k tomu svoje řekli, nerespektoval; usilovně sliboval, několikrát odložil, nakonec Ch. předhodí s hromadou chyb - a čeká nadšení?
Já myslím že dostal - po zásluze - adekvátní odezvu.

Pokud je to tak tak dostal co si zasloužil :)
No však o tom bude vleká řeč na Medlově lol teda teď ten minievent reviewrům nezávidím lol to bude jak palba z kulometu tatatata a ještě možná i víc :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama